Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Cyx nie żyje!

  1. #1
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Sep 2007
    Przegląda
    Piaseczno
    Posty
    674

    Cyx nie żyje!

    [center:0eae677991]Cyx nie żyje!p[/center:0eae677991]

    [center:0eae677991][img]http/i25.tinypic.com/dgq5uv.jpg[/img][/center:0eae677991]

    Tak jak sam tytuł wskazuje jeden z najlepszych graczy na świecie w Counter-Strike'a 1.6, dotychczasowy zawodnik mousesports - Antonio "cyx" Daniloski dzisiejszego dnia tragicznie zmarł w wypadku samochodowym. Zacznijmy może od początku. Antonio wraz ze swoją drużyną miał lecieć na turniej Global Challenge Szanghaj, jednak spóźnił się na samolot i musiał wrócić do domu, aby spokojnie poczekać na jutrzejszy lot. Niestety w drodze powrotnej, we Frankfurcie z niewiadomych przyczyn w aucie przebiła mu się opona i tak oto doszło do tych tragicznych wydarzeń.

    Gdy cały zespół dowiedział się o tym fakcie od razu postanowił wrócić z Chin do swojego kraju. Ów nieszczęśnik do mouz dołączył w lipcu 2007 roku i od tamtego czasu wraz ze swoimi kolegami pokazywali niesamowity poziom na światowej scenie 'kantera'. Na sam koniec warto zaznaczyć, że jest to bardzo smutna wiadomość dla rodziny Antoniego jak i całej rzeszy graczy komputerowych i złożyć najszczersze kondolencje.

    źródło:Progames.pl
    [img]http/www.nSports.pl/images/linkus/13.png[/img]
    Nie tylko user, ale też Bukmacher

  2. #2
    Member
    Dołączył
    Thu Jul 2010
    Przegląda
    Luboń k/Poznania
    Posty
    35
    [*]
    Pamiętaj że żyjemy pod jednym słońcem!

  3. #3
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    [*]
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Jan 2010
    Przegląda
    cs-portal.net
    Posty
    27
    [*]

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Jul 2010
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    23
    [*]
    "Nie chwal się , że kogoś znasz..żyj tak aby chwalono się Tobą..."

  6. #6

  7. #7
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Aug 2010
    Przegląda
    zza monitora
    Posty
    13
    Phew... Żenada, najlepiej jebnąć cyber-świeczkę, udając że wie się kim on był... Założę się że większość z was nie wiedziała kto to był, tylko po przeczytaniu tego tematu się dowiedziała...


    Cytat Zamieszczone przez SIMI
    umiał grac wiec szkoda go.
    Gdyby nie umiał to już by nie było go szkoda? Czyli jak widzisz umierającego człowieka to mówisz "nie umie grać, nie żal mi go".


    [*] - Jakież to symboliczne, postawić taką świeczkę, aż zmarły się cieszy... Czy nie lepiej oddać mu hołd odchodząc od komputera i robiąc minutę ciszy? Nawet o krótkim "ojcze nasz" nie wspomnę.

  8. #8
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Jul 2007
    Przegląda
    Poznań/pniewy
    Posty
    474
    nie wierze w nic procz ludzka glupote. Umial podzielic czas na nauke, z gra i spotkaniami z przyjaciolmi wiec twierdze ze jest mi go szkoda bo nie zalicza sie do noulajfow jak niektorzy co zawalaja szkole siedzac przed kompami i nie wychodzac na dwor.

    trax rozwiniecie mojego poprzedniego posta.

  9. #9
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Aug 2010
    Przegląda
    zza monitora
    Posty
    13
    Z poprzedniego posta wynika, przynajmniej tak go sformułowałeś, przynajmniej ja tak zrozumiałem, że gdyby nie umiał grać to byłby nikim.

    Uwierz, nie każdy "najlepszy" zawodnik, czy to counter`a czy to piłki nożnej, czy innego sportu zalicza się do "noulajfów".

    I jak sam wspomniałeś, cyX miał czas na wszystko, chociaż większość stąd zapamięta ten nick (niewierze żeby ktoś z nich za 2-3 dni wiedział jak się nazywał) jako typowego maniaka Counter`a bez życia prywatnego...

  10. #10
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Oct 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    2,021
    Wow.. zdziwiłem się totalnie O_o . Nie pozostało mi chyba nic innego jak żałowanie tak dobrego zawodnika ... i niestety śmierci , która została spowodowana zwykłym zrządzeniem losu = / .
    [*] .
    "Musimy pamiętać ,że po nocy słońce na nowo wschodzi"
    [img]http/img22.imageshack.us/img22/403dill1.jpg[/img]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •