Strona 1 z 3 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Koniec Świata - 2012 ?

  1. #1
    Senior Member
    Dołączył
    Thu Nov 2009
    Przegląda
    Kostrzyn nad Odrą
    Posty
    144

    Koniec Świata - 2012 ?

    jak już wiadomo rok 2010 nie jest dla nas szczęśliwy
    Smoleńsk
    Powódź
    I tu się pojawia jeszcze jedna rzecz przewidziana ale na 2012 rok

    A więc tak z tego co widać to z przepowiedni o końcu świata (z księgi którą moja babcia ma ) wszystko się spełnia

    I teraz jeszcze ten wulkan ..
    Wczoraj moja babcia czytała księgę proroczą i wyczytała tam że w 2012 obudzi się największy wulkan znajdujący się pod wodą i zniszczy całą Amerykę ( jeśli dobrze pamiętam ) i pokryje cały świat pyłem. Potem przychodzi do nas i mówi o tym o czym przeczytała a tu zaraz w wiadomościach mówią dokładnie o tym samym (wybuch wulkanu w 2012 roku który może zniszczyć całą ameryke .

    Na razie coś nie mogę znaleźć nic na necie ale wczoraj niby to było w wiadomosciach hmm dziwne.?
    Wy to widzieliście ?
    I co sądzicie o końcu świata
    PFK <3

  2. #2
    Przyjaciel Awatar Galardo
    Dołączył
    Tue Mar 2009
    Przegląda
    de_inferno
    Wiek
    30
    Posty
    362
    Oglądałem an Discavery, że ma być "koniec świata" (przynajmniej mamy wyginać ;]), że słońce coś tam w nas wypierdoli i że to jest co 11 lat ale w 2012 ma być o wiekszej mocy i rozjebie nam atmosfere i pole magnetyczne ktore nas chroni przed wiatrem słonczenym (promieniowanie UV itp.). Będzie więcej zachorowań na raka i w jakiś sposób tam umrzemy chyba wysuszy Ziemie.
    [img]http/imageshack.us/a/img513/6900/orochimarusamabydrgiddy.png[/img]

  3. #3
    Przyjaciel
    Dołączył
    Fri Dec 2007
    Przegląda
    redtube.com
    Posty
    1,414
    Jak wulkan zniszczy całą Amerykę, to nic straconego. Jak pokryje jeszcze całą ziemie to gorzej. Może i ludzie mogli by przeżyć w jakiś schronach itd. Ale większość roślin i zwierząt, by pomarło, a z tym idzie brak jedzenia. Lecz to całe gadanie, że to będzie w 2012 to bajka.
    Niby Majowie przepowiedzieli, tą datę i wszyscy, to powtarzają. Jest to koniec kalendarza majów, czymś granicznym między epokami, a nie koniec świata. Pewno i tak nie otrzymamy nigdy odpowiedzi czemu jest to ten dzień.
    @up Że na słońcu będzie burza słoneczna i w naszą stronę przyleci pełno promieniowania. Rozwali atmosferę i nie będziemy mieli jak żyć.

  4. #4
    Senior Member
    Dołączył
    Thu Nov 2009
    Przegląda
    Kostrzyn nad Odrą
    Posty
    144
    sle w 2012 ma być Apokalipsa świętego Jana z Tego co słyszałem..
    Ale mam nadzieje że to wszystko bajka



    jutro poczytam więcej o przepowiedniach jak mi babcia to księgę / książkę
    PFK <3

  5. #5
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Feb 2008
    Przegląda
    GŚ !! Bytom.
    Posty
    774
    Badacze kultury i astronomii Majów są zgodni, że rok 2012 nie miał szczególnego znaczenia dla tego ludu[17]. Układ gwiazd i Słońca 21 grudnia tego roku nie jest szczególnie rzadki i powtarzał się trzykrotnie w ciągu ostatnich 200 lat (jeśli pominąć ruch precesyjny Ziemi i ruch Układu Słonecznego w Galaktyce); co więcej przesilenie zimowe, przypadające na ten dzień, nie pełniło żadnej istotnej roli w religii i kulturze Majów. Żadna z zachowanych inskrypcji Majów nie wskazuje też na 21 grudnia 2012 roku jako na "koniec świata"[17], a jedynie na koniec pewnej epoki; wg wierzeń Majów czas nie ma charakteru linearnego lecz jest nieskończonym cyklem powstawania i upadków systemów światowych
    Nie ma co się bać... Panowie w tym całym 2012 chodzi jedynie o $$$$$
    Jest dobra data = można robić wielkie pieniądze (tv, jakieś tam filmy, programy, książki, artykuły)... no a ludzie się tym jarają. Zresztą czy nasza cywilizacja wygląda na taką, która wie, że padnie w 2012... ?

    Poza tym oglądałem kiedyś ciekawy program, nie pamiętam za dużo. Ale wiem, że była tam gadka, że nasz kalendarz jest błędny. Twórca pomylił się o kilka lat... nie pamiętam o ile. Ale bodajże powinniśmy mieć teraz rok 2016 (chyba, nie jestem pewien) a nie 2010... Bo to niby 2016lat temu narodził się Jezus. ;]

    [ Dodano: 01-06-10, 07:26 ]
    Cytat Zamieszczone przez kLUSKEN
    sle w 2012 ma być Apokalipsa świętego Jana z Tego co słyszałem..
    Ale mam nadzieje że to wszystko bajka
    Apokalipsa Św. Jana to tylko opis. Nie ma tam nic o tym kiedy to nastąpi, pisze tylko, że to całe wydarzenie zostanie poprzedzone kataklizmami przyrodniczymi na Ziemi.

    Zresztą nie ma tam nic o żadnych pierdołach ze słońcem. Bo to koniec świata ma nastąpić jak Jezus zejdzie na ziemie... nie żadne promienie słoneczne... no chyba, że Jezus to słońce, też kiedyś oglądałem fajny film, wstawię go potem tutaj(właśnie o tym że Jezus to słońce) - ale ogólnie to się z tego śmieje.

    My jako katolicy nie powinniśmy w to wierzyć (oczywiście nie żebym ja tam jakimś ministrancikiem pobożnym był )
    [img]http/www.lolgifs.com/pictures/d940811d9652839.gif[/img]

  6. #6
    Przyjaciel
    Dołączył
    Fri Dec 2007
    Przegląda
    redtube.com
    Posty
    1,414
    Cytat Zamieszczone przez neU
    Poza tym oglądałem kiedyś ciekawy program, nie pamiętam za dużo. Ale wiem, że była tam gadka, że nasz kalendarz jest błędny. Twórca pomylił się o kilka lat... nie pamiętam o ile. Ale bodajże powinniśmy mieć teraz rok 2016 (chyba, nie jestem pewien) a nie 2010... Bo to niby 2016lat temu narodził się Jezus. ;]
    Nie ma dokładnej daty w daty urodzenia Jezusa. Data, ta powinna być z 4 do 6 lat wcześniej (jakiś mnich się pomylił przy liczeniu)
    Cytat Zamieszczone przez kLUSKEN
    sle w 2012 ma być Apokalipsa świętego Jana z Tego co słyszałem..
    Nigdzie w bibli nie jest to napisane.

  7. #7
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Feb 2008
    Przegląda
    GŚ !! Bytom.
    Posty
    774
    Tutaj macie ten film o którym pisałem 2posty wyżej
    http://video.google.com/videoplay?do...32141700087937
    [img]http/www.lolgifs.com/pictures/d940811d9652839.gif[/img]

  8. #8
    Przyjaciel
    Dołączył
    Fri Dec 2007
    Przegląda
    redtube.com
    Posty
    1,414
    Tu macie trochę wytłumaczone
    Kod:
    http://wp.tv/i,ENIGMA,catid,39053,klip.html?_ticrsn=5&ticaid=6a452
    (Wybierzcie o roku końcu świata z listy odcinków)

  9. #9
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Nov 2009
    Przegląda
    ABG !
    Posty
    482
    http/koniecswiata.info/ wszystkie przepowiednie i wiadomosci ktore sie juz z nich zdarzyly macie tutaj najciekawsze jest to ze pewien czlowiek przewidzial w 16 wieku ze samolot prezydencki sie rozwali a potem jakis wrogi kraj napadnie na nas ( chyba Rosja )

    Edit@

    Nie żebym w to wierzył ale tam wszystko jest opisane skąd się wzięła ta hipoteza o końcu świata

  10. #10
    Przyjaciel
    Dołączył
    Fri Dec 2007
    Przegląda
    redtube.com
    Posty
    1,414
    Cytat Zamieszczone przez EnCoRe
    najciekawsze jest to ze pewien czlowiek przewidzial w 16 wieku ze samolot prezydencki sie rozwali a potem jakis wrogi kraj napadnie na nas ( chyba Rosja )
    Nostradamus i nie napisał tego dosłownie, dokładnie nic nie napisał dosłownie.
    Dokładnie to jest to
    I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego?
    a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą, wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy.
    A ja nie stawiam na Rosję, tylko na Muzułmanów, jak już coś . A ta strona to pesymistyczna.
    PS Fajny zegarek dali do 5 urodzin csp, tylko o jeden dzień jest do tyłu.

Strona 1 z 3 12 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Największy biust - rekord świata!
    Przez - ##shoOter## - w dziale Ciekawostki ze świata
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-06-2019, 12:56
  2. Najśmieszniejszy filmik świata...
    Przez feniks w dziale Humor
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-08-2009, 10:49
  3. Mistrz świata w jedzeniu Hot Dogów
    Przez diLL w dziale Ciekawostki ze świata
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-08-2009, 20:20
  4. Koniec świata 2012 bzdura!!!!!
    Przez Wujek_samo_Zło w dziale Ciekawostki ze świata
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 06-06-2008, 11:28
  5. Counter Strike - najpopularniejsza gra świata
    Przez shorty w dziale CS Fun
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-02-2008, 20:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •