Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Mariusz Pudzianowski vs Yusuke Kawaguchi

  1. #11
    Senior Member
    Dołączył
    Sat Oct 2008
    Przegląda
    wali ?
    Posty
    381
    Tak jak napisałem wyżej. Pudzian nie pokonał Yusuke przez KO w 1-szej rundzie - duże problemy w drugiej rundzie. W drugiej rundzie wyraźnie było widać że Pudzian nie wyrabia fizycznie. Szczerze mówiąc to myślałem że Pudzian przegra drugą rundę przez low kicki japońca, ale na szczęście wytrwał i wygrał.

    A co do walki Khalindov'a z Sakurai'em to uważam że to była bardzo dobra walka. Sakurai pokazał prawdziwą wolę walki oraz doświadczenie, które z pewnością posiada (40 stoczonych walk). Czekam na walkę rewanżową tych dwóch panów

  2. #12
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    Początek fenomenalny, po minucie Pudzian już słabiej
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

  3. #13
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Feb 2008
    Przegląda
    GŚ !! Bytom.
    Posty
    774
    Cytat Zamieszczone przez KupsztalJeza
    Początek fenomenalny
    Proponuje pooglądać prawdziwe walki MMA ; )

    Na razie to pudzian dostał, moim skromnym zdaniem... bałwanów a nie fajterów ; ) bo jakby nie patrzeć to japoniec nic nie pokazał... a gadanie o świetnej taktyce japońca mnie bardzo rozbawia... Zobaczycie co Sylvia zrobi z gardą pudziana, a raczej jej brakiem... ; )

    Pudzian trenuj trenuj... bo to mistrzostwa bardzo długa droga przed tobą... w sumie to i tak nie realne ale niech trenuje xD


    A co do samej gali... to niech sobie POLSAT da spokój z tym wszystkim... bo jak widzę tych mroczków czy innych palantów z TzG to mnie ch.. strzela. I jeszcze ta Ewa Farna co zakrywała oczy... no nie wierze. I do tego Najman... N/C

    aaa... i jeszcze Mamed... wq mnie ostro nazywanie go Polakiem...

  4. #14
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    Cytat Zamieszczone przez neU
    Cytat Zamieszczone przez KupsztalJeza
    Początek fenomenalny
    Proponuje pooglądać prawdziwe walki MMA ; )
    Miałem na myśli jak na możliwości Pudziana ;]
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

  5. #15
    Senior Member
    Dołączył
    Thu Nov 2009
    Przegląda
    Kostrzyn nad Odrą
    Posty
    144
    Nie koniecznie fenomenalny .. Fakt zły on nie był ale pudzian mógł trochę wolniej atakować lecz bardziej skutecznie. Bo pudzian ma wielką siłę lecz nie wszystkie jego uderzenia są trafne gdyby tak bardziej próbował uderzyć technicznie i silnie to by może był nawet nokaut . Ale wiesz.. kij wie jak to by było
    PFK <3

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Mariusz Pudzianowski vs Tim Silvia
    Przez Seq w dziale Sport
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22-05-2010, 15:57
  2. Walka Pudzian vs Yusuke Kawaguchi i vs Tim Sylvia
    Przez Galardo w dziale Ciekawostki ze świata
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 30-04-2010, 18:57
  3. Pudzianowski vs Najman
    Przez Mariosz w dziale Sport
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-12-2009, 15:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •