Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Newsman - Rekrutacja otwarta!

  1. #1

    Newsman - Rekrutacja otwarta!

    Grupa Newsman jest to grupa dla osób które angażujących się w życie forum. Wymagania tej grupy są niewielkie wystarczy aktywność zaangażowanie i chęć współpracy. Będąc członkiem tej grupy masz większą szanse na rozwój. Jesteś wyróżniony na forum otrzymując elitarną rangę i kolor. Sprawdzając się jako Newsman masz większe szanse na zostanie Moderatorem. Jeśli zabłyśniesz w jakiejś dziedzinie możesz stać się jedyną osobą mającą elitarną rangę oraz stanowisko dzięki któremu będziesz mógł rozwinąć swoje zainteresowania i nieść pomoc innym użytkownikom. Newsman to grupa osób dostarczających ciekawe informacje na forum. Do tych informacji mogą być zaliczane najnowsze wiadomości ze świata Counter Strike. Ważne mecze oraz nowiny ze świata CS-a. Mogą to być też ciekawostki ze świata, recenzje filmów gier oraz różnego rodzaju ważne i ciekawe informacje wzbudzające zainteresowanie u innych użytkowników.

    Wymagania:
    - Minimum 50 napisanych sensownych wiadomości..
    - 5 newsów/tygodniowo


    Składając podania proszę uzasadnić swoją kandydaturę.
    www.planetawhisky.pl

  2. #2
    Przyjaciel Awatar Galardo
    Dołączył
    Tue Mar 2009
    Przegląda
    de_inferno
    Wiek
    30
    Posty
    362
    Nick: Lider
    Imię: Witold(Witek)
    Wiek: 16
    Kultura: Tak

    Mam ponad 50 postów sensownie napisanych.
    Powód: Zauważyłem, że tematy na temat nowości ze sceny CS'a dawno nie były pisane i chciałbym to zmienić pisząc o sukcesach Złotej Piątki jak i o innych drużynach godnych uwagi. Ostatnio zacząłem dodawać tematy ma tematy różnych gier, które myślę, że sporo osób zna i grało w nie kiedyś, będę zamieszczał 5 ważnych newsów tygodniowo i nowości gier godnych uwagi lub też popularnych serii. Postaram się też pomóc w rozbudowie forum czyli np. będę dawał jakieś pomysły odnośnie wzbogacenia forum. Jęśli dacie mi szanse postaram się sprawować tą funkcje jak najlepiej. Pozdrawiam Lider.

  3. #3
    Lider, Po przeczytaniu Twoje uzasadnienie bez wachania przydzielam Cię do grupy.. Te działy z wiadomościami na forum są ostatnio zaniedbane. Przyda się osoba która poruszy ten rejon na forum.. Cieszę się bo wnosisz dużo innowacyjności na forum..
    www.planetawhisky.pl

  4. #4
    Senior Member
    Dołączył
    Tue Jan 2009
    Posty
    434
    Nick: Mieczysław
    Imię: Bartek
    Wiek: 16
    Kultura: Tak

    Mam ponad 50 postów.
    Powód: Czytam dużo newsów że świata, interesuje się sportem i muzyką. Poza tym jestem królem off-topu. Będę się starał pisać newsy z różnych tematów. Jeden news już mam - http://www.forum.cs-portal.net/topic...3055.htm#74641

  5. #5
    Mieczysław, Witamy w grupie. Świetnie opisałeś cały przebieg zdarzeń..
    www.planetawhisky.pl

  6. #6
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Sep 2007
    Przegląda
    Piaseczno
    Posty
    674
    Nick: M@$SA
    Imię: Darek
    Wiek: 17
    Kultura: Tak

    Liczba postóśw-Ponad normę

    Dlaczego ja?-Mam spore doświadczenie w e-sporcie jako newsmann oraz bukmacher, zresztą jestem do przetestowania
    [img]http/www.nSports.pl/images/linkus/13.png[/img]
    Nie tylko user, ale też Bukmacher

  7. #7
    Member
    Dołączył
    Fri Jul 2010
    Przegląda
    Piła
    Posty
    53
    Nick: math
    Imię: Mateusz
    Wiek: 16
    Kultura: Tak


    *Niestety brak napisanych 50 postów.

    *Powód
    Moim zdaniem sprawdził bym się na tym stanowisku, z tego powodu iż interesuje się E-Sportem i jak wieloma innymi sprawami.Moje newsy były by sensowne i treściwe zawierające tematy z czasu teraźniejszego napewno nie było by problemów z newsami bo jak wiadomo w e-sporcie czy w świecie jest bardzo wiele informacji wartych naszej uwagi..

    Proszę o rozpatrzenie mojego podania w pozytywny sposób

    math
    " Przestań się bać, nie chowaj głowy w piach, bo życie to najlepsze co mogli Ci dać "

  8. #8
    math, niestety nie spełniasz pierwszego podstawowego warunku! Możesz ponowić prośbę gdy zostanie on spełniony.

    Pozdrawiam
    www.planetawhisky.pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •