Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Opera 10.52

  1. #1
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Oct 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    2,021

    Opera 10.52

    Opis Programu :

    Opera to najpopularniejsza po Firefoksie i Internet Explorerze przeglądarka internetowa. Cech.uje ją szybkość działania i dobra obsługa najnowszych standardów, zawiera wbudowanego klienta poczty, grup dyskusyjnych i czatu. Nowa wersja posiada całkowicie odświeżony, efektowny interfejs. Zmodyfikowany pasek kart pokazuje miniaturki stron po podwójnym jego kliknięciu lub wyciągnięciu. Funkcja "Szybkiego wybierania" oferuje możliwość konfiguracji do 25 witryn oraz dowolnego tła. Przeglądarka wyposażona została w funkcję Turbo, dzięki kompresji umożliwia wygodniejsze przeglądanie stron na wolnych łączach. Duży nacisk położono na obsługę najnowszych standardów. Poza wsparciem dla TLS 1.2 i usunięciem przestarzałego jak na dzisiejsze czasy SSL v2, rozbudowano obsługę kaskadowych arkuszy stylów (CSS) i języka HTML 5. Pojawiła się także obsługa kilku nowych czcionek, w tym TrueType, OpenType i SVG. Wraz z wydaniem 10.10 Opera wzbogaciła się o moduł Opera Unite pozwalający łatwo i szybko zmienić domowy komputer w serwer udostępniający w sieci pliki, strony internetowe, galerie grafik czy muzykę.

    Link do ściągnięcia znajdziecie TUTAJ .

    Hmm.. po ściągnięciu tej przeglądarki nie mam jak na razie żadnych zastrzeżeń . Jest na pewno dużo lepsza od swoich poprzednich wersji . Tak więc Polecam =P .
    "Musimy pamiętać ,że po nocy słońce na nowo wschodzi"
    [img]http/img22.imageshack.us/img22/403dill1.jpg[/img]

  2. #2
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Nov 2009
    Przegląda
    ABG !
    Posty
    482
    opera jest spoko ale wole sea monkey ;ddd

  3. #3
    To moja przeglądarka.. Używam jej od bardzo dawna i nie mam zamiaru zmieniać jej na coś innego.. Kwestia przyzwyczajenia..
    www.planetawhisky.pl

  4. #4
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Feb 2008
    Przegląda
    Polska
    Posty
    1,175
    Ja się już przyzwyczaiłem do Mozilli Firefox. Opera jakoś nie przypasowała mi do gustu. Używam jedynie do testów, jak robię jakąś stronę

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •