Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: REKRUTACJA NA STANOWISKO MODERATORA!

  1. #1

    REKRUTACJA NA STANOWISKO MODERATORA!

    W chwili obecnej jest zapotrzebowanie na moderatorów.

    Jak zauważyliście na CSP żeby zostać pełnoprawnym moderatorem trzeba się naprawdę wykazać. Przy rekrutacji do grupy w której macie możliwość pokazania swoich możliwości mowa tutaj o Test-moderatorach rekrutacja jest mniej surowa.

    Przewidywalna ilość miejsc - minimum 4 członków!


    Wymagania:

    - wymagane członkowstwo w grupie Newsman
    - posiadać minimum 100 postów na forum.
    - wykazywać się aktywnością na forum.
    - starać się rozwiązywać różne problemy i pomagać użytkownikom!
    - mieć czyste konto. (bez ostrzeżeń)

    Aby złożyć kandydaturę:
    1) Każda osoba która złoży podanie w ramach uzasadnienia musi napisać swoje mocne strony i w jakich dziedzinach się dobrze czuje.
    2) Należy udowodnić pisząc minimum 5 wartościowych tematów swoje umiejętności! Mogą to być poradniki lub wartościowe tematy które będą cieszyły się popularnością. Ważne dla mnie jest by osoba na tym stanowisku umiała rozwijać forum angażując w swoją pracę innych użytkowników.


    Linki do tych tematów należy podać podczas pisania kandydatury! Tematy będą analizowane i oceniane przezemnie dla zainteresowanych radzę przeczytać te temat => Jak pisać na CSP ? pod uwagę brane też będzie zachowanie na forum itp.

    Osoby przyjęte otrzymają rangę, kolor oraz dostęp do działu administracji gdzie podejmowane są ważne decyzje dotyczące forum.
    *jeżeli ktoś nie spełnia jakiegoś z wyżej wymienionych wymaganych puntów może zgłosić kandydaturę pod warunkiem że uzasadni brak wymaganej rzeczy.
    www.planetawhisky.pl

  2. #2
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Nov 2008
    Przegląda
    Piekło
    Posty
    584
    -Nick: WW^
    - GG: 19320875
    - Imię :Paweł
    - Staż 2 lata, miałem do czynienia z bycia Adminem na serwerach csp i innych cs-baka tam posiadałem moderatora i J@ forum.
    - Wiek : 15 lat
    -posiadam na obecny moment 452 posty
    -staram się uczestniczyć w życiu forum na tyle ile pozwala mi czas(mam go dużo )
    -staram się, świadczy o tym 10 pomógł
    -w danej chwili nie posiadam żadnego ostrzeżenia
    -Zaletyduże zainteresowanie forum,wolny czas,samodzielność,kreatywność,itp
    -Wadymonotematyczność,słaba ortografia,napady de*bili*zmu
    -Dziedziny:Muzyka,Humor,Newsy z świata,Artykuły,Filmy,itp

    [img]http/www.falcon_pl.republika.pl/csportal/affa.jpg[/img]
    [img]http/r9.fodey.com/2104/32945dd223c04e729f139fc21f163805.0.gif[/img]

  3. #3
    - Jeden temat został usunięty za naruszanie regulaminu forum.
    - Temat z plikiem w dziale downloads nie jest brany pod uwagę ponieważ był napisany już dawno! Sprawdzam tematy z datą późniejszą niż data tematu rekrutacji na moderatorów!

    WW^, Jako że jesteś pierwszy wynik 3:2 na pięć tematów jest dla Ciebie zwycięski. Widać że się starasz dlatego dostajesz szanse. Tematy są przyzwoicie napisane.. Z Twoich preferencji wygląda że zajmiesz się na początku rozbudową i pilnowaniem częścią działów z forum dyskusyjnego..


    Otrzymujesz do opieki dział: Muzyka, Filmy, Humor, Newsy z świata, Artykuły i Poradniki


    Witam na pokładzie..
    www.planetawhisky.pl

  4. #4
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Nov 2009
    Przegląda
    ABG !
    Posty
    482
    - Nick: EnCoRe
    - GG: 153253
    - Imię :Zbyszek
    - Staż: Moderatora miałem w 2 klanach M4*team i PoD oraz na sieci Karatornia.pl
    - Wiek : 14 lat
    - posiadam na obecny moment 244 posty
    - Na forum przebywam bardzo często postów piszę dużo staram się pisać mądre posty
    - Staram się pomagać innym użytkownikom ; )) ( 6 pomógł )
    - Zalety:Poczucie humoru,Szczerość,Wytrwałość
    - Wady:Łatwo można mnie zdenerwować
    - Dziedziny:HardWare,Programy,Poradniki Counter Strike 1.6 ,problemy z Cs 1.6



  5. #5
    EnCoRe, Twoje zgłoszenie zostaje wstrzymane!

    Popełniasz bardzo dużo błędów co najgorsze mylisz działy! Wczoraj podczas porządków jakie przeprowadzałem przeniosłem kilka Twoich tematów. Linki do odnośników i stron zewnętrznych nie podajesz w tagu code. Co do poradników pisanych przez Ciebie są dobre.. ale na chwilę obecną jest to za mało!

    Pozdrawiam
    www.planetawhisky.pl

  6. #6
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Mar 2007
    Przegląda
    Szczytna
    Wiek
    30
    Posty
    1,795
    -Nick: LazLo
    -GG: 8745899
    -Imię: Emil
    -Staż: Ponad 3 lata, były Grafik (w sumie nie wiem, dlaczego ta ranga została mi odebrana), były test-mod, mod, wielokrotnie admin.
    -Wiek: 16
    -Posiadam na moment obecny 1705 postów.
    -Na forum jestem codziennie, ale skoro one przed długi czas stało w miejscu, to nic nie pisałem.
    -Pomogłem 59razy, 0 warnów w tej chwili (w mojej historii są chyba dwa albo jeden).
    -Zalety? Umiejętność pisania po Polsku, humor, czas wolny, głównie wieczorami, stawiam twardo na swoje zdanie, sumienny, kreatywny, samodzielny.
    -Wady? No głównie lenistwo, przyznam się bez bicia , łatwo się denerwuje, resztę sobie sami dopowiedzcie, bo wiecie lepiej.
    Dziedziny: Hardware, CS Fun, Counter Strike 1.6, Serwery Counter Strike 1.6, Hosting - Serwery Gier, Grafika, ESL (mogę pomagać, jeżeli ma ktoś jakieś pytania do tej ligi, ponieważ mam sporą wiedzę o regulaminie ESL), Newsy z świata Counter-Strike, Ciekawostki ze świata, Muzyka.

    + do tego mogę dorzucić chęć prowadzenia 2on2 cup, lecz nie wypaliło, ze względu na słabe zainteresowanie.
    `FRISTAJLO__- // To nie śpiew, to rap...
    [img]http/www.speedtest.net/result/894805203.png[/img]

  7. #7
    LazLo, byłeś jednym z pierwszych moderatorów tego forum i pełniłeś tą funkcję bardzo dobrze Otrzymujesz członkostwo w grupie TM..
    www.planetawhisky.pl

  8. #8
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Feb 2008
    Przegląda
    Polska
    Posty
    1,175
    - Nick: baku
    - GG: hmm ( PW )
    - Imię : Rafał
    - Staż: AMXX.pl / CS-PORTAL.NET i pare innych for. Wielokrotnie H@ serwerów/ @T/ Mod/ J@
    - Wiek : 17 lat
    - Zalety: Moja zaleta ? Nie mam wad .
    - Wady: hmm.
    - Dziedziny: Każda po trochu ;> AMXX.pl chociaż już dawno się w tym nie bawiłem, może coś nowego weszło ;P
    Pomógł hmm jak sami widzicie 73 razy nie najgorszy bilans

    Mogę ogólnie pracować ze zgraną grupą - zero kłótni.

    A te tematy ? Hmm dużo dawałem poradników/pluginów etc. także nie ma sensu ich podawać chyba że miałby być to nowe świeże to już problem .

  9. #9
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Oct 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    2,021
    A to jak baku złożył to też spróbuję .

    -Nick: diLL
    - GG : 4073176
    - Imię: Piotr
    - Staż : Moderator,H@,SuperMod
    - Wiek: 16 lat
    - Na moment obecny posiadam 1733 posty .
    - Pomogłem 38 razy , nigdy nie dostałem żadnego Warna .
    - Zalety : Hmm.. angażuję się w swoją pracę i mogę sporo zdziałać .
    - Wady : W starych czasach byłem trochę podburzony (denerwowałem się) ,ale już mi to przeszło .
    - Dziedziny : Sam nie wiem ? Może na start tak jak miałem na początku ,czyli : Poradniki CS 1.6, CS FUN , Programy ,Pomoc .

    Co do tematów to podobnie jak baku wsadziłem ich już na ogól sporo ,ale jeżeli chcecie żebym je napisał to powiedzcie .
    "Musimy pamiętać ,że po nocy słońce na nowo wschodzi"
    [img]http/img22.imageshack.us/img22/403dill1.jpg[/img]

  10. #10
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Nov 2008
    Przegląda
    kostrzyn
    Wiek
    29
    Posty
    864
    Zapowiada się zgrana ekipa więc spróbuję szczęścia

    -Nick:korni007
    - GG : 10290457
    - Imię: Kornel
    - Staż : Admin,H@,
    - Wiek: 15 lat
    - Na moment obecny posiadam 687postów.
    - Pomogłem 9 razy, warna nie miałem nigdy
    - Zalety : Jak za coś się biorę to nie odpuszczam, nie boje się krytyki, jestem bez konfliktowy, piszę poprawnie po polsku, znam się bardzo dobrze na amxx, umiem pisać pluginy co pomoże mi w ewentualnym prowadzeniu wybranych przeze mnie for...
    - Wady : Hmm. sami oceńcie.
    - Dziedziny : AmxModx, wszystko związane z pluginami, FragMovie,Motoryzacja
    Tematy:
    Kod:
    http://www.forum.cs-portal.net/topics83/poradnik-z-action-do-blockmakera-vt12512.htm
    Kod:
    http://www.forum.cs-portal.net/topics7/poradnik-easyblock-nauka-bh-i-lj-vt11917.htm
    Kod:
    http://www.forum.cs-portal.net/topics7/spis-komend-vt12091.htm
    Kod:
    http://www.forum.cs-portal.net/topics178/optymalizacja-ustawien-windows-xp-vt12163.htm
    Nigdy nie miałem moderatora na csp,a mam trochę wolnego czasu. Myślę że będzie to duże doświadczenie oraz miła współpraca, chcę pomóc w przywróceniu dawnego stanu rzeczy na csp
    Pozdrawiam
    Strzeżcie się hardcorów bo nie wiadomo czy i tobie [you:a262f41187] nie urwą od internetu
    Muzyka reggae na wszystko pomaga

    [you:a262f41187] Pozdrawiam

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Prosba o Moderatora :)
    Przez loreN w dziale Propozycje
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 24-02-2009, 08:53
  2. Rekrutacja !!
    Przez tombcio w dziale Newsy z świata Counter-Strike
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-02-2009, 20:53
  3. Klan Fast-Death szuka gracza/moderatora strony
    Przez abras w dziale Klan szuka graczy CS 1.6
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-08-2008, 17:22
  4. Wybory najlepszego Moderatora
    Przez ex0n w dziale Ogłoszenia
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 11-03-2008, 14:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •