PDA

Zobacz pełną wersję : Za którym razem zdałeś prawko ?



ex0n
07-01-2010, 00:06
Za którym razem zdałeś prawko ? :-)
(Jeśli jesteście przed egzaminem to nie głosujcie zagłosujecie po fakcie..)
(Piszcie na jakim jesteście etapie)

U mnie wyglądało to tak:
Teoria bezbłędnie za pierwszym razem.. :-) Ale egzamin praktyczny zaliczyłem dopiero za trzecim razem.. :]

Za pierwszym i drugim razem na egzaminie praktycznym trafił mi się ten sam Egzaminator! :x :what: Najdziwniejsze jest to że to był w porządku facet.. Ten za trzecim razem był ostry chamski mały łysy i pytał w trakcie jazdy o wszystko.. A jeździłem z tego co pamiętam 1h i 15-20min! Ale jakoś się udało.. :-)

Opisujcie swoje przygody.. :-) Sukcesy/porażki.. ;-D

ps: Powodzenia Bam na koszykarskiej.. ;-)

ex0n
07-01-2010, 00:06
Za którym razem zdałeś prawko ? :-)
(Jeśli jesteście przed egzaminem to nie głosujcie zagłosujecie po fakcie..)
(Piszcie na jakim jesteście etapie)

U mnie wyglądało to tak:
Teoria bezbłędnie za pierwszym razem.. :-) Ale egzamin praktyczny zaliczyłem dopiero za trzecim razem.. :]

Za pierwszym i drugim razem na egzaminie praktycznym trafił mi się ten sam Egzaminator! :x :what: Najdziwniejsze jest to że to był w porządku facet.. Ten za trzecim razem był ostry chamski mały łysy i pytał w trakcie jazdy o wszystko.. A jeździłem z tego co pamiętam 1h i 15-20min! Ale jakoś się udało.. :-)

Opisujcie swoje przygody.. :-) Sukcesy/porażki.. ;-D

ps: Powodzenia Bam na koszykarskiej.. ;-)

infinite
07-01-2010, 16:52
ja zdalem prawko za 2 razem:) teoria oczywiscie za 1;p

1 egzamin negatywny poniewaz wymusilem(chociaz zdazylem spokojnie) ale nie ma co sie klocic;p
2 to juz moj byl:D jezdzilem 25 minut tylko bo koles chyba sie spieszyl i zadnego bledu;p teraz zasuwam moim golfeIII;p

infinite
07-01-2010, 16:52
ja zdalem prawko za 2 razem:) teoria oczywiscie za 1;p

1 egzamin negatywny poniewaz wymusilem(chociaz zdazylem spokojnie) ale nie ma co sie klocic;p
2 to juz moj byl:D jezdzilem 25 minut tylko bo koles chyba sie spieszyl i zadnego bledu;p teraz zasuwam moim golfeIII;p

Kushin
29-07-2010, 12:04
ja kategorie A1 zdalem za 1 razem ;p i teorie i praktyke
PS. mam 16 lat ;p

NiuNia
29-07-2010, 13:59
A ja jestem na etapie zdawania,
Podchodzę drugi raz do praktyki.
Już niedługo będę znowu zdawać ...