PDA

Zobacz pełną wersję : Ventrillo czy TeamSpeak ?



Rh+
27-12-2009, 21:32
Nie długo będe miał micro i chciałbym sie dowiedzieć co wybrać. Czy Ventrillo czy TeamSpeak? Co jest lepsze, łatwiejsze dla początkującego?

aha, i jak to jest z tymi sieciami?

załóżmy, że mam TeamSpeak i podłączyłem sie tym programem do serwera CS-PORTAL (tego TeamSpeak) i czy w związku z tym, będe mógł tylko mówić przez microfon na tym serwerze i na innych mnie nie bedą słyszeć czy może jest inaczej?

Kali
27-12-2009, 21:35
1. Ventrilo lepsze. Nie ma opóżnień i lepiej słychać
2.
załóżmy, że mam TeamSpeak i podłączyłem sie tym programem do serwera CS-PORTAL (tego TeamSpeak) i czy w związku z tym, będe mógł tylko mówić przez microfon na tym serwerze i na innych mnie nie bedą słyszeć czy może jest inaczej?
Nie będzie cie słychać na żadnym serverze.. ts to jest odrębny program. Wchodzisz na kanał np. FFA i jesli ktos tam jest to mowisz do niego.

KnifeMan
27-12-2009, 22:44
Ja mam oba. ;d

Mariosz
27-12-2009, 23:12
Zdecydowania Ventrillo.

Polecam przestudiować te 2 tematy, do których linki znajdują się poniżej.

http://www.forum.cs-portal.net/topics7/poradnik-obslugi-ventrilo-vt11589.htm#68330


http://www.forum.cs-portal.net/topics144/prosba-o-kanal-vt-vt11626.htm

Rh+
27-12-2009, 23:14
Zdecydowania Ventrillo.

Też tak myślę :D

THX, wszystkim

M@$SA
28-12-2009, 16:32
Z punktu widzenia wszystkich, to VT lepsze, ale bardziej przywykłem do TS'a
Łatwiejszy w obsłudze jest panel admina :P

Jokeros
28-12-2009, 16:58
Hmm. Jezeli chodzi o TS czy o VT to powiem ze obydwa programy maja swoje zalety jak i wady wiec moze wymienie

TS:
Zalety:
- Dobra jakosc dzwieku (slychac glosno)
- Latwy w obsludze
- Tego nie wiem czy mozna nazwac zaleta ale Wiecej osob kupuje/korzysta z serwerow TS niz VT

Wady:
- Wysokie opoznienie dzwieku
- Jest jeszcze wiecej ale nie pamietam :P

VT
Zalety:

- Niskie opoznienie
- Swietny na spary/mixy itp.
- nie pamietam ale jeszcze jest ich duzo ;d

Wady:

- Slaba jakosc dzwieku (slabo slychac- jezeli jest jakas wieksza strzelanina to malo co slychac kolegow z Kanalu)

- To jest jedyna wada VT :)

Ogolnie jakbym mial wybierac pomiedzy VT a TS to bym wybral VT, ale Najlepsze jest mumble :)