PDA

Zobacz pełną wersję : Avatar Sizer - Program przydatny tworzeniu avartarów!



ex0n
27-12-2009, 20:22
Avatar Sizer 1.0.0.9

Licencja: Freeware
Rozmiar: 1.13 MB
System operacyjny: MS Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista


Avatar Sizer to bezpłatny, mały program, który przekonwertuje dowolne pliki graficzne do rozmiarów wymaganych na forach internetowych. Program obsługuje najpopularniejsze formaty graficzne:
- Jpegs (JPG)
- GIFs (GIF)
- Bitmaps (BMP)
- Windows Meta Files (WMF)
- Enhanced Meta Files (EMF)
- Ikony (ICO)
Obsługa programu jest wręcz banalnie prosta - wybieramy obrazek, ustawiamy maksymalny dozwolony rozmiar, po naciśnięciu "Next" avatar jest gotowy, teraz tylko musimy go zapisać i wrzucić na forum ;)


Downloads:
Avatar Sizer 1.0.0.9 (http://www.j-q-l.freeserve.co.uk/software/avatar_setup.exe)

KnifeMan
27-12-2009, 23:54
Hah ja chce to mieć, ale i tak podziękowania dla naszych grafików. Foobar Twojego avka mam od zawsze jednego i tego samego. ;d

Mariosz
28-12-2009, 00:09
Program przydatny, ale myślę że nie zastąpi zaawansowanych programów graficznych, które także umożliwiają zapisywanie obrazków w innych formatach.

ex0n
28-12-2009, 00:55
Program przydatny, ale myślę że nie zastąpi zaawansowanych programów graficznych, które także umożliwiają zapisywanie obrazków w innych formatach.

Zgadza się.. ;-) Ale jak ktoś nie ma miejsca na tego typu programy, nie bawi się z grafiką a potrzebuje szybko coś wykombinować to ten program jest rewelacyjny.. :-)

KnifeMan
28-12-2009, 01:09
Albo pisze do któregoś z naszych pro elo grafików. ;)