PDA

Zobacz pełną wersję : PSP Slim czy PSP Fat ?



kLUSKEN
26-12-2009, 16:15
A więc tak ; )
Mój budżet wzrósł do 520zł + tata ;p. Mam zamiar kupić na allegro PSP

Szukałem wraz z kolegą jak najlepszego PSP
Oczywiście przerabiane i używane

I znalazłem najpierw FAT z wszystkimi potrzebnymi dodatkami
allegro (http://www.allegro.pl/item862143291_psp_fat_biala_przerobiona_2gb_dodatk i_gwara.html)

Lecz potem mój budżet wzrósł i myślałem nad nowszą wersją Slim i znalazłem coś takiego za 600 zł - Co prawda mam 520 zł ale taka zawsze może coś dołożyć

allegro (http://www.allegro.pl/item861425954_psp_2004_slim_elite_przerobione_7_gi er.html)

Co mi radzicie ?
Lepiej mieć miej kasy na sylwka ale kupić Slim +4GB +7Gier (lekkie, nowsze, mozna podłaczyć do TV , ładowarka , USB itp czy
FAT + 2 GB + 8 gier + ładowarka , USB itp
(Cięższe, większe, tańsze, bez TV out czy jak tam ale lepsza bateria ?) i mieć więcej kasy na Sylwka

tombcio
26-12-2009, 16:28
Bierz fata, slim to gówno. Po co płacić więcej za to samo(po 2 mniejsze i lekkie gorzej się trzyma w dłoniach)???Po co ci podłączać psp (do fata jest przejściówka) do tv jak to jest konsola robiona nie z myślą o graniu na tv. A gry możesz w każdej chwili sobie ściągnąć.
Fat nie ma lepszej baterii. Oby dwa mają takie same, chyba że wymienione (baterie).

PS Jak chcesz poczytaj sobie na forum PSPoland.

Haszcz
26-12-2009, 17:00
Ja mam slima i wcale nie trzyma się go gorzej w rękach niż fata:) jak to napisał wyżej Tombcio..
Nie narzekam na niego mało gra , bo wolę się pobawić na Pc-ecie , albo PS3..

Niczym się nie różnią , prócz wielkości, wagi i tych dodatków , które wymieniłeś...

Wybór należy do Ciebie :)

neU
27-12-2009, 11:18
Na konsolach się nie oszczędza :)
Więc bierz tego SLIMA z 8grami, ale pamiętaj że jest to troszkę starsza konsolka PSP2004


ja tam do wakacji muszę upolować PS3, fakt faktem, że PS3 ssie pałkę, ale Final Fantasy jest xD

KupsztalJeza
27-12-2009, 14:17
Kupuj slima. ja mam slima i gra sie super, szczególnie z przróbką. Lepsza, mniejsza, lżejsza, poręczniejsza, lepszy ekran, dwa razy więcej RAMu Slim - 64mb Fat - 32mb (Slim szybciej wczytuje stan gry, itp.), wyjście A/V, ładowanie przez USB.

Aha i jeszcze jedno nie kupuj tych całkiem nowych PSP tzn tych najnowszych bo nie ma na nie jeszcze przeróbki. Poponuje coś w stylu tego PSP2004 to co na allegro masz. I do tego zestawu masz karte 4gb- kup se 8 bo na 4gb max 10 gier ci wejdzie takich słabych bo np fifa 10 na psp ma ponad 2GB

Mam ndzieje ze pomogłem

kLUSKEN
27-12-2009, 16:08
Kupiłem PSP Fat ; )

KnifeMan
27-12-2009, 22:56
I jak?

tombcio
27-12-2009, 23:51
Ciekawe jak mu doszło w kilka godzin ??;x