PDA

Zobacz pełną wersję : Pudzianowski vs Najman



Mariosz
12-12-2009, 11:22
[center:5c3722c451]
http://www.youtube.com/watch?v=Mc3uW1dFNVQ&feature=channel

Wczoraj wydarzyła się kolejna "walka stulecia" na przełomie miesiąca, co nie zmienia faktu że jednak była to bardziej emocjonująca walka niż Gołota vs Adamek. Zgodnie z moimi oczekiwaniami wygrał Mariusz Pudzianowski w 44 sekundzie przez TKO. Dominator nie pozostawił EL TESTOSTERONOWI żadnych szans. Najman zaatakował pierwszy jednak jego zapędy szybko ostudził najsilniejszy człowiek świata. Potem był to już spektakl jednego aktora. Pudzian low kickami i mocnymi uderzeniami sprowadził Najmana do parteru gdzie dokończył dzieło zniszczenia. Sędzia musiał interweniować, ponieważ Najman przyjmował bardzo wiele ciosów nie wyprowadzając jednocześnie ze swojej strony żadnych. [/center:5c3722c451]

Galardo
12-12-2009, 13:20
M widze że obstawiałeś tak jak ja ;] Pudzian jest wielki i Najman myślał, że będzie wolny a tu zaskoczenie ;] Zobaczymy jak Pudzian poradzi sobie w 4 następnych walkach mam nadzieję, że wygra w taki sposób jak wczoraj.

MR.GIBON
12-12-2009, 23:18
Hehe taka długa ta walka była że nawet paczki czipsów nie zdążyłem otworzyć :-P . Najman tak się napinał jaki to on fighter nie jest , a w mate klepał jak mała dziewczynka . :hah:

M@$SA
17-12-2009, 14:19
Napinać każdy umie, ale jak trzeba j****ć to wszystcy ze wsi uciekają