PDA

Zobacz pełną wersję : Titanic 2



cezo
29-11-2009, 17:47
Wszyscy pamiętają wstrząsający film ukazujący tragiczną historię transatlantyka Titanic. Statek zatonął w wyniku kolizji z górą lodową. Zaginęło wtedy bardzo wielu ludzi, a ostatnia żyjąca uratowana pasażerka zmarła niedawno. Tymczasem pewna ekipa badawcza eksplorująca wrak Titanica zauważa niezwykłe znalezisko. Postanawiają działać…
Odnaleziono zamrożonego w dużej kostce lodu pasażera Titanica, Jacka Dawsona (główny bohater filmu Titanic). Lód zostaje rozcięty, a Jack zostaje przywrócony do życia ze stanu hibernacji. Trzymany jest w więzieniu, aby zminimalizować jego szok spowodowany skokiem cywilizacyjnym, który dokonał się na przestrzeni kilkudziesięciu lat od zdarzeń, które pamięta. Jednakże pewnego dnia Jack postanawia uciec. Zderza się wtedy z rzeczywistością. Poznaje całą historię wypadku Titanica. Odkrywa, że poznana przez niego Rose niedawno zmarła w wieku 102 lat…

Na Youtube ukazał się filmik promujący drugą część Titanica, która rzekomo ma się ukazać w lecie tego roku. Czy to prawda, czy bardzo dobrze spreparowana mistyfikacja? Jakoś nie słychać nic w mediach, jakoby taki film był produkowany. jak dla mnie jest to jeden wielki polew ale kto wie. Może jednak będzie to wielka niespodzianka i hit filmowy tego roku?


http://www.youtube.com/watch?v=p8mbWYfjpbA&feature=player_embedded

źródło: http://www.trendz.pl/titanic-ii-kontynuacja

tombcio
29-11-2009, 17:53
Hahahah V.Funny Ciekawe kto będzie reżyserem.

Ricardus
29-11-2009, 21:56
Pierwszy raz słyszę :-) Co do fabuły to nawet fajna tylko ciekawe czy wypali ta produkcja

tombcio
29-11-2009, 22:01
Pierwszy raz słyszę :-) Co do fabuły to nawet fajna tylko ciekawe czy wypali ta produkcja To jest fejk ;p

Kopa
29-11-2009, 22:11
No WoW :O jeśli to prawda to będzie hitem ale wydaje mi się że to jest mały fotomontaż bo widze części z innych filmów :P

KnifeMan
29-11-2009, 22:49
eeeeee ;dddd

mocne Silver ;ddddd

ex0n
03-04-2010, 22:29
"Film został usunięty przez użytkownika.."

Było kilka filmów o podobnej fabule stykania się różnych pokoleń np "Atomowy amant".. Czyli pachnie mi to komedią lub po prostu dokumentem.. co w ogóle nie pasuje do powyższej zapowiedzi.. :] Tym bardziej że technologia i badania na chwile obecną wykluczają możliwość odzyskania sprawności i możliwości życia po stanie hibernacji! hmm Si-Fi heh wątpię.. zepsuło by to wizerunek jaki wywarła na każdym pierwsza część.. :) Dla ciekawostki dodam że obiło mi się o uszy że stara wersja Titanica ma być przerabia pod kątem 3D...