PDA

Zobacz pełną wersję : NOWE DZIAŁY - PROPOZYCJA



ex0n
01-11-2009, 20:57
Chcę rozbudować forum dlatego proszę was drodzy użytkownicy o sugestie. Czego wam brakuje co by się przydało na forum? Generalnie chciałbym się skupić na forum dyskusyjnym oraz poszerzyć działy odnośnie Counter Strike. Wszystkie pomysły mile widziane. Gdy zbierzemy wasze oczekiwania z moimi pomysłami przebudujemy forum. :-)

tombcio
01-11-2009, 21:14
Przydała by się osoba która to wszystko ogarnęła taka jak falcon i zrobiła by tu z 1 serwera 5 i każdy pełny. Jak narazie diLLu nie ma tyle czasu tak samo jak i ty. No i dodaj statystyki na forum, lepiej mieć słabe i sobie je podbić żeby zasponsorował ktoś serwer. No i może jakaś nowa szata graficzna forum przydała by się bo tą już można rzygać.

ex0n
01-11-2009, 22:33
Przydała by się osoba która to wszystko ogarnęła taka jak falcon i zrobiła by tu z 1 serwera 5 i każdy pełny. Jak narazie diLLu nie ma tyle czasu tak samo jak i ty. No i dodaj statystyki na forum, lepiej mieć słabe i sobie je podbić żeby zasponsorował ktoś serwer. No i może jakaś nowa szata graficzna forum przydała by się bo tą już można rzygać.

To jest odpowiedź nie na temat! :? Nawiązując do tego co napisałeś w ramach sprostowania. Ja załatwiałem sponsorów i serwery a Falcon zajmował się ich funkcjonowaniem w szerokim pojęciu tego słowa.


Tombcio masz jakieś propozycje odnośnie działów?

tombcio
02-11-2009, 13:02
A to może dział Kupie/Sprzedam/Wymienie w nim mogły by być informacje o rzeczach które chcę sprzedać/kupić nasi użytkownicy, w tym dziale mógłby być link do np. allegro.

WW^
02-11-2009, 16:10
proponuje wiecej serwero i złoz zyczenia graczowi

tombcio
02-11-2009, 16:27
No i jeszcze może w którym każdy może się przedstawić.

KnifeMan
02-11-2009, 17:00
Ja proponuję ustanowić jakąś osobę jak Dill i Baku z prawami tylko żeby była często na forum -.- a nie jak niektórzy. Ja pierdziele wiem że ktoś ma zajęć dużo ale jak tak jest to po co się za funkcje bierze? Ex0n prawda jest taka że na forum nikt nic nie piszę jak nie ma serwera. Ale serwer zdobyliśmy sami, samiutcy. Teraz będziemy znów pisać bo mamy dział ale jakbyś nie wbił to forum by leżało nadal, bo Dill albo nie ma czasu albo takich praw nie posiada. Ponadto taka pustka będzie znów jak tylko przestaniemy płacić sami za serwer dlatego powinniśmy sprzedawać flagi na serwer lub rezerwacje slotów. Jeżeli serwer będzie pełny i popularny to to się sprawdzi. I dopiero jak to wszystko będzie to będziesz mógł ex0n rozwinąć forum bo bez tego się nie da kategorycznie. Ciebie długo nie ma a trzeba mieć osobę która jest cały czas prawię i wszystkim pokieruje. Mówię Dill albo nie miał czasu albo niewystarczające prawa. Znam portale gdzie Site Adminów jest 3 i 1 główny i zawsze mogą się dogadać a jak nie mogą to główny poświęca 5 min w ciągu dnia i robi "wypad". Na Twoim miejscu ex0n wybrałbym jedną taką osobę o której mówię. Taką która na forum jest w miarę często, taką która piszę dużo postów i której możesz zaufać bo znasz od jakiegoś czasu albo od jakiegoś czasu pełni jakąś większą funkcję. Taką osobą był Dill ale teraz brakło mu czasu.

korni007
02-11-2009, 18:17
DObrze mówisz knife ja mam 3 typy ttakich osób:
-ty
-infi
-tombcio

shift
02-11-2009, 19:14
Exon co do nowych dzialow to dodal bym taki "NOWINKI ZE SIWATA CS'A" czyli np turnieje jakie zostały rozegrane liga albo PGA :) co o tym myślicie ? na jednym forum widziałem coś takiego i było duże zainteresowanie tym ;)

tombcio
02-11-2009, 19:16
Exon co do nowych dzialow to dodal bym taki "NOWINKI ZE SIWATA CS'A" czyli np turnieje jakie zostały rozegrane liga albo PGA :) co o tym myślicie ? na jednym forum widziałem coś takiego i było duże zainteresowanie tym ;) Jak byś zgodził się to prowadzić to czemu nie ?? Kiedyś próbowałem coś takiego stworzyć ale mi się nie udało, może Tobie się uda.

Mac Gyver
02-11-2009, 19:27
Exon, szukaj sponsora. Mogę ci hasła rzucić gdzie szukać i spróbuj się dogadać z nimi.

ŻEBY BYŁO FORUM MUSI BYĆ KILKA SERWERÓW.

przemo78
02-11-2009, 23:14
Proponował bym wykup rezerwacji slota na serwer,daj my na to na jakiś określony termin.

Mac Gyver
03-11-2009, 17:37
Dobre Przemo. 10 zł za 15 dni. Tylko ze serwy musza byc wtedy pelne

cheyenne
03-11-2009, 19:48
Może nie na temat pare rzeczy ale myśle że da to do myslenia:
-@tombcio falcon faktycznie tu to ogarnal ale niektorzy wiedza jaki byl dla niego skutek w zyciu prywatnym i tutaj .
-@czlowiek nóż mysle ze nie znajdzies ztak naprawde odpowiedzialnej osoby ktora ci obieca ze codziennie bedzie odwiedzac forum i cos dla niego robic bo LIFE is LIFE nigdy nie wiesz co sie wydarzy za 15 minut.
- co do slotow to ludzie musza mieć powód by chciec wykupic slot po co wykupywac slot na pustym serwie. Czyli trzeba znaleźć sposob na przyciagniecie ludzi na serwa. Może niech jakis grafik zmaluje jakies ladne ogloszenia to podrukujemy wlasnym kosztem i rozwiesimy na uczelniach w szkolach. zawsze to dodatkowi nowi ludzie.
-myślę że nic tak nie przyciąga ludzi do serwa jak dobry klan. Myślę że fajnie by było jakby exon zrobił nabór na stanowisko odpowiedzialne za klan. Wtedy także przydałby się odpowiedni dział dotyczący tegoż klanu.

Galardo
03-11-2009, 20:06
Ja myślę, że klan to dobry pomysł najlepsi z portalu lub chętni będą chcieli do klanu i niech klan gra dużo sparów i w ten sposób może przyciągnąć inny osoby. Niech się pokazuje na jakiś małych ligach i turniejach.

Wiedzmin
03-11-2009, 20:19
Pomysł z klanem raczej nie wypali. Poprzednia próba reaktywacji klanu nie wypaliła. Z resztą sami zobaczcie! http://www.forum.cs-portal.net/topics4/reaktywacja-klanu-cs-portalnet-vt9877,25.htm

KnifeMan
03-11-2009, 22:08
Ta tylko akurat jest coś o czym nie wiecie, o czym wiem ja i ex0n o ile czyta moje wiadomości na GG. ;] Eragon i większość starej ekipy [Hashu, Andri, itp.] podobno nie mają teraz nic przeciwko naszej reaktywacji. Na turnieju wystąpią pod inną nazwą a Eragon jest gotowy dać mi passy do stronki tyle że Ex0n nie odpowiada mi od jakiegoś czasu na GG więc wezmę sprawy w swoje ręce i wiem że infi mi pomoże. ;] Jeden porządny obywatel. ;d Infi napisz mi czy jesteś gotowy poprowadzić klan?

infinite
03-11-2009, 22:42
oczywiscie ze ci pomoge:D ogolnie dzis naprawilem kompa z weczora i nawet nie laguje mocno:D

KnifeMan
04-11-2009, 08:53
No to napisz do mnie na gg w któryś dzień ;p

fobar
04-11-2009, 14:29
CO do klanu do dobry pomysł na pewno przyciągnie wiele osób. Knifek o czym nie wiemy ?? :D


P.S: tak jakby lekko spamujemy ;p

LazLo
04-11-2009, 20:17
Ja myślę, że klan to dobry pomysł najlepsi z portalu lub chętni będą chcieli do klanu i niech klan gra dużo sparów i w ten sposób może przyciągnąć inny osoby. Niech się pokazuje na jakiś małych ligach i turniejach.

Piszę się na to, chętnie mogę grać w klanie... tylko trzeba pogadać z ex0nem i innymi osobami.

KnifeMan
06-11-2009, 14:20
Ex0n nie odpisuje mi w tej sprawie... zadziałamy z infim jak tylko wyjdę z biblioteki i będę miał neta ;] (sąsiad mówił że może za tydzień będzie ;p)

infinite
06-11-2009, 16:38
to dawaj szybko bo mnie w sobote i niedziele nie bedzie chyba:D

przemo78
06-11-2009, 21:50
Z chęcią się przyłączem do Klanu jak co dajcie innfo na PW lub gg.

MR.GIBON
06-11-2009, 22:11
:-) Jak coś to też bym się chętnie przyłączył . :medit:

KnifeMan
07-11-2009, 07:50
Ta jestem na laptopie mamy który trochę się ścina i nie mam tu GG xdd Jak będę w szkole albo może najlepiej jak mi internet wróci to wtedy obgadam z infim. :)

korni007
09-11-2009, 14:55
Dodałbym następujące działy:
1.do counter strike 1.6:
- Ligi i Turnieje
-Oferty sponsoringu
2. do Konfiguracja serwerów:
-Mody
-sXe: download,poradniki,problemy
3.Grafika:
-tutoriale
-programy graficzne/dowload
tu przerobiłbym całe forum np. zamiast userbary,sygnaturki to na jedno np. "prace do oceny" i "prace do zlecenia
4.Dodałbym forum o telefonach komórkowych:operatorzy,oprogramowania itd.
5.Dział motoryzacyjny czyli dyskusja o wszystim co jeździ
6.Dział Kupie\sprzedam czyli mini csp allegro...
Edit: jeszze dział "turnieje cs-portal" czyli turnieje przez nas organizowane...
Prosze o wypowiedzi co o tym myślicie a szczególnie o rozpaczenie przez exona
pozdro korni007

KnifeMan
09-11-2009, 21:27
1.do counter strike 1.6:
- Ligi i Turnieje
-Oferty sponsoringu
2. do Konfiguracja serwerów:
-Mody
-sXe: download,poradniki,problemy
3.Grafika:
-tutoriale

Dotąd mi się podoba.


6.Dział Kupie\sprzedam czyli mini csp allegro...

To nie wypali.


Edit: jeszze dział "turnieje cs-portal" czyli turnieje przez nas organizowane...
Prosze o wypowiedzi co o tym myślicie a szczególnie o rozpaczenie przez exona

To do h@ kieruj. Najlepiej na GG jakby coś z tego miało być to pisz do mnie shiftu.

korni007
09-11-2009, 21:42
Knife a punkt 4 i 5?? Co o tym sądzisz??

KnifeMan
09-11-2009, 21:45
Też są dobre ale te pierwsze trzy są bardzie priorytetowe. Pomysły są bardzo dobre.

diLL
11-11-2009, 01:30
ex0n, kiedyś gadaliśmy o jakiś działach na forum więc może te by się zrealizowało ?