PDA

Zobacz pełną wersję : zielone imperium bot



WW^
31-10-2009, 11:36
Zielone Imperium Bot

Oferuję Wam doskonałego pomocnika do znakomitej gry online: zieloneimperium.pl. Charakter gry zmusza do dużej ilości kliknięć, więc dlaczego sobie nie ułatwić życia?

Bot ode mnie załatwi Wam następujące sprawy:

Zasianie całego ogródka wybranym warzywkiem.
Podlanie wszystkich warzywek.
Zebranie wszystkich plonów.
Automatyczne logowanie po wylogowaniu.
Szybki link do Zielonej Doliny (działa po osiągnięciu pewnego poziomu).
Dodatkowo posiada rewelacyjną funkcjonalność: automatyczne sianie/podlewanie/zbieranie! Szczególnie przydatne przy warzywkach krótko rosnących (np. marchewki, sałata). Krótki czas rośnięcia tych warzyw powoduje konieczność ciągłego pilnowania, czy już urosły i "wyklikania" nowych.

Kto gra w Zielone Imperium wie, że naklikać to tam się potrzeba! Dzięki botowi ode mnie ten problem jest rozwiązany!

Bot nie oszukuje, tylko pomaga. Nie doda Wam magicznie 10.000 kt. Na wszystko trzeba sobie zapracować.

Dodam, że bot jest niewykrywalny, ponieważ działa bezpośrednio na stronie gry. Testowany na serwerach: 1,3,4,6,10,12,14 i 16. Na innych też pewnie działa... Jak nie, to świadczę 30 dni gwarancji na dopasowanie jego funkcjonalności do warunków serwera.

Wyślij SMSa o treści: TC.NETSHOOT.154 na numer:76068 - aby doładować konto o 3.25zł (koszt smsa 6zł + VAT) Kto wysle sms prosze o posta bot bedzie gotowy pod twoj ogrod w gora 7 dni

infinite
01-11-2009, 22:15
bys mogl cos wiecej napisac o grze:) a nie tylko kase bys chcial sciągnąć

WW^
02-11-2009, 16:14
niestety bot jednag jest niedozwolony moje konto zostalo zablokowane wiec niebede komus nazlosc robil i go sprzedawał przykro mi ale to zarzad zielonego imperium