PDA

Zobacz pełn± wersję : Need Clan !!



Vaz
26-11-2007, 21:07
Witam szukam dobrego klanu ktory gra duzo sparow bo zalezy mi na skillu...
Gram w CS'a 3 lata i mam własny portal o counter-striku www.portal.cs-algida.com i z koleg± lige www.csliga.bnx.pl ale dobra wrocmy do tematu

Skill: Medium/Hard
Słuchawki: Takie jak Neo z PGS
TeamSpeak: Mam
Mikro: Mam

Zgłoszenia wolałbym aby kierować na GG 10314334 albo tutaj

Pozdrooo

SpawN
27-11-2007, 08:59
Zal mi takich dzieci... pisze ze gra 3 lata... hahaha testowalem go do klanu i tak smigal z wh ze szok, a jak poprosilem o demo to na gg napisal ze jak w konsoli wpisal record to mu gra sie wylaczyla xD zal dzieciaku

SIMI
27-11-2007, 16:32
Skill: Medium/Hard
Słuchawki: Takie jak Neo z PGS
TeamSpeak: Mam
Mikro: Mam

jezeli jestes taki dobry to mam pytanie masz steama??

i jeszcze cos ja nie wiem jakie ma neo i gowno mnie to obchodzi co nas to liczy sie skill a nie sprzet-.-

Ustice
27-11-2007, 17:56
HARD to ma tylko jeden klan w Polsce i pare na swiecie :) i raczej* na NS bys do takiego poziomu niedoszedl

LazLo
27-11-2007, 18:10
Skill: Medium/Hard
Słuchawki: Takie jak Neo z PGS
TeamSpeak: Mam
Mikro: Mam

jezeli jestes taki dobry to mam pytanie masz steama??

i jeszcze cos ja nie wiem jakie ma neo i gowno mnie to obchodzi co nas to liczy sie skill a nie sprzet-.-

ad 1 A ja mam takie sluchawki jak Krystyna z gazownik.
ad 2 SIMI w 100% sie z tob± nie zgodze my¶lisz dlaczego LUq teraz gra tak malo z awp ? bo ma dobrego kompa i moze z m4 pograc, wtedy mial gorszego i jedynie sie z awp dobrze mu grało. Komp tez sie liczy i to bardzo dużo. O LUq mozesz se w necie poszukac ;]

SIMI
27-11-2007, 22:17
znasz klan connexion??
chyba nie
zapisali sie na PGA:P nazwa PPR-przyszlismyu popatrzec(inaczej Pełna Pizda Rasz)
skład:
LogitecH-dobry(najlepiej)
Psycho-chu* wie(slabo)
Wowi-zajebisty komp(slabo gral)
PunI-sredni (jak jego komp)
Danger-zajebisty (srednio gral)
Derdo- ma ledwo 50 fps a jedzie jak głupi.w eliminacjach dostawali po dupie.ale zagrali.potem jak pojechali na PGa w niedziele to dostali Koszulki itp.
wiec lazlo derdo gra w cs'a poltora roku jedzie wielu.jego skilla ocenialbym na med-- albo low++
dalem ci przyklad derdo pomimo slabego kompa ma to cos "Skilla"

LazLo
28-11-2007, 12:52
jak gral caly czas na 50 fps to sie przyzwyczail.

miazga12
28-11-2007, 15:05
o chłopie Pentagram g-shock cie wezmie bo oni jako jeden z nie licznych klanów maj± skilla hard