PDA

Zobacz pełn± wersję : El. do M¦ 2010



SpawN
26-11-2007, 10:04
Co sadzicie o polskiej grupie w eliminacjach do M¦ 2010. Przypomne Polska zagra w grupie razem z :

-Czechy
-Irlandia Płn.
-Słowacja
-Słowenia
-San Marino

Według mnie najwieksze klopoty moga sprawic nam Czesi.
Jestem ciekawy jak bedzie wygladac wyjazdowy mecz z Irlandi Płn. gdzyz jak wiadomo bardzo duzo Polaków mieszka w Irlandi. Ciekawo czy wybiora sie na mecz.

A jak wasze spostrzerzenia??

LazLo
26-11-2007, 13:39
Czesi mysle ze nie sprawia nam klopotow poniewaz Portugalia jest lepsza a z nia se radzilismy. Moga byc oni najgroĽniejsi w naszej grupie, ale mysle ze se z nimi poradzimy.

btw. Trafilismy na najlepsza grupe ;)

polska753
27-11-2007, 14:58
Czesi mysle ze nie sprawia nam klopotow poniewaz Portugalia jest lepsza a z nia se radzilismy. Moga byc oni najgroĽniejsi w naszej grupie, ale mysle ze se z nimi poradzimy.

btw. Trafilismy na najlepsza grupe ;)


Wiesz ale portugali mogła mnieć zły dzień hehe :w piłce wszystko się może zdarzyć

Eragon
27-11-2007, 15:20
Czesi graj± lepiej w piłke niż Polacy, większo¶ć Czechów gra za granic±, i to wcale nie w jakikch¶ cienkich, a Polak w najlepszym klubie za granic± to jest Kuszczak w Manchester United, w dodatku na ławie.. i Fabiański w Arsenalu.. też na ławie..

Sasek666
27-11-2007, 15:33
zapomniałe¶ o dudku xD

Eragon
27-11-2007, 15:34
No fakt, i Dudek w Real Madryt, gdzie sie nawet na ławie nie łapie.. eh..

Boruc i Żurawski nie graj± w dobrym klubie... Celtic jest mniej więcej taki jak Wisła Kraków, tyle że więcej płac±.

(zedytowałem bo nie chce postów nabijac)

Sasek666
27-11-2007, 15:36
jeszcze boruc i żurawski xD

miazga12
28-11-2007, 08:04
czesi gorsi od portugali o zal portugali gra tylko deco i cristano a w czechach nedved,rosicky, baros ,koller ,jankulowski ludzie co to za nazwiska w poruwnaniu do zurwawskiego czy boruca :/ oni w grupie do Euro 2008 byli z Niemcami w grupie i byli pierwsi w grupie Niemców 3:0 pokonali wiec cieszmy sie ja chociaż jeden mecz z nimi zremisujemy a co do irlandi.... bedzie trudno ich reprezentacja u-21 jest wicemistrzmi europy czy jakos i pewnie paru zawodnikió za 2 lata dojdzie do kadry ale mysle ze sobie poradzimy