PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc dla początkujących gry orokiem i huujmanem :)



DeadFace
28-09-2009, 18:51
Teraz kiedy mam czas napiszę bardziej obszerny poradnik. Dzięki silver za podpowiedzi i napisze o tym tutaj ;d To zaczynamy od lvlingu:
Na początek ork:
1lv-krytyczny granat(Critical granade)
2lv-krytyczne uderzenie(Critical strike)
3lv-Krytyczny granat 2
4lv-krytyczne uderzenie 2
5lv krytyczny granat 3
6lv-Piorun
7lv-krytyczne uderzenie 3
8-10 lv reinkarnacja ekwipunku(Equipement reincarnation)

Teraz huujmanik:
1lv-niewidzialnosc(Stealth)
2lv-zycie(nie pamietam jak się nazywa ten skill xd)
3lv-stealth 2
4lv-zycie2
5lv-stealth 3
6lv-zycie3
7lv-bash
8lv-bash2
9lv bash3
i na 10 teleport bo najmniej się przydaje...

Teraz taktyki do oroka: od 1 do 7lv polegamy zwłaszcza na HE, także na lepszych broniach jak awp, bo mamy critical strike. dokładnie rozgrywamy to tak: kupujemy rękawice(gloves) Nie będę tu tłumaczyć jak to kupić, bo to nie o tym poradnik ;d
Przed wejściem do pomieszczenia rzucamy granat, najlepiej wysoko, albo nisko bo wysoko hs, a nisko trudniej wyczaic. Potem czekamy na granat z glovesów. Rzucamy w ten sam sposób, później flesh po ziemi, jakiś skanik i wchodzimy. Kiedy ktoś tam jest to strzelamy oczywiście po 3 strzaly i po oddaniu ich przemieszczamy się lub wyjmujemy deagle i dokańczamy dzieło, oczywiście cały czas z włączonymi piorunami. Poradnik od 7-10 taki sam tylko strzelamy po 4 strzały i później nie uciekać tylko deagle i skończona robota.

Teraz human: human polega na "kampieniu" co oznacza stanie w jednym miejscu najlepiej rogu i czekanie na przeciwników. Oczywiście do tego bardzo przydatna, a nawet obowiazkowa jest niewidzialność. Fajne kampy łatwo znaleźć. wystarczy trochę popatrzyć na spekcie jak grają i spostrzec gdzie nie patrzą i jakie miejsca omijają. poza tym dobre są miejsca ciemne bo w większości razy możemy w takim miejscu wyciąć całą drużynę przeciwników... w dodatku nawet gdy dostanie z awp(Chyba że headshot) przeżyje i może uciec dzięki teleportowi(Na 10 lv) To narazie na tyle. Aha i dodam jeszcze jedną klasę: Hardkor- Sciągamy wh i aimbot(takie coś że mamy staty 100/0 xD) I krzyczymy że admin to lamus i wyzywamy go na solo... w instrukcji ha... programów ;d pisze jak to się używa i zabijamy admina przez ścianę headshotem. Dostaniemy nagrodę: ale to niespodzianka trzeba przeczytać w konsoli :P

Oczywiście w opisie rasy hardkor nie chciałem nikogo urazić, ani namawiać do hackowania(oszukiwania). To było wyłącznie dla tak zwanych "Jaj" xD
Pozdrawiam was koksy ,d

cezo
28-09-2009, 22:04
mógłbyś trochę rozmaici np
1lvl i w co dać
2lvl .itp.
a nie:
"Więc najpierw pakujemy w krytycznego kamienia(granata) Później krytyczne uderzenie, i znowu powtarzamy, tak dochodząc do lv 6 i bierzemy Ultimate błyskawice"

A zapomniałeś napisać jak używać tej błyskawicy bo na pewno początkujący nie będzie wiedział. [bind "klawisz" ultimate]
2. Sprawa nie każdy ma Polski język! wiec napisał byś tez po angielsku co które znaczy.
3."Najlepiej często kupować rękawice, bo dają granatyę" napisał byś jak kupić ta rękawice [shopmenu2]

Nie bede dalej krytykował bo to nie ma sensu :)
Ocena: 2/10

Oczywiście nie obrażaj się DeadFace

fobar
29-09-2009, 15:17
Ja powiem tak: poradnik słabiutki, brakuje tego co napisałSilverProtect, oraz jest to nieczytelne napisał byś to w punktach i najważniejsze "pokolorował". Ale to
Wiem, że słaby poradnik, ale pisałem na "szybko" bo musiałem dać bratu grać. dopiero mnie dobiło. Jak wiesz ze słaby to po co piszesz ??

KnifeMan
29-09-2009, 18:02
2/10 za chęci...

DeadFace
29-09-2009, 19:54
Postaram się poprawić

@edit
Zrobiłem go od początku i dodałem humana

KnifeMan
29-09-2009, 20:53
Tak czy siak to i tak dobrze bo każdy kolejny poradnik w naszej bazie to duży "plus" dla forum... Ten poradnik jest unikalny bo sieci serwerów które nie mają serwera War3FT raczej nie mogą się poszczycić takim poradnik więc i tak gratulacje :)

DeadFace
29-09-2009, 21:06
Napiszcie czy teraz wam się bardziej podoba :)

KnifeMan
29-09-2009, 21:12
Styl lepszy i schludniej ale niebieski kolor zmień na mniej rażący ;p

cezo
01-10-2009, 13:28
no widzisz postarałeś sie :) gz

korni007
03-10-2009, 08:37
No teraz jest przejżysie ale ten czerwony nie pasuje, ale i tak o niebo lepszy od tego początkowego 6/10

Hemik
03-10-2009, 18:55
mam 1 ale dlaczego napisales aby kupowac glovsy skoro grucha orkowa jest tylko w tedy gdy kupisz granat w sklepie lub znajdziesz go na ziemi...

DeadFace
04-10-2009, 11:54
Ja zawsze kupuje glovesy bo jak wtaczam do pomieszczenia to nawet jeśli nie jest krytyczny i tak mu coś zrobie