PDA

Zobacz pełn± wersję : CS w niemczech



zyraf86
27-09-2009, 18:54
Otoz przed 3 miesiacami pewien 17-latek w miejscowosci Winnenden postrzelil w liceum 15 uczniow , ukradziona rodzicom bronia . Wladze niemiec szybko zareagowaly na ten temat i uderzyly w gry . Otoz sadza oni ze gry z brutalna tresia : sex ,strzelanie ,narkotyki odzialowywuje na psychike czlowieka ( ok moze na tych co sa slabi ) , probuja w ten sposob dojsc do przyczyn rosnacej agresji wsrod mlodziezy.

Najskuteczniejszym pomyslem okazalo sie zakaz publiczego grania w gry gdzie zawarta jest przemoc , najbardziej na tym ucierpieli gracze CS i organizowane turnieje . Firma niemieckich turnieji Convention-X-Treme zostala zmuszona do oddania wszystkich pieniedzy sponsorom serwerow jak i graczom oraz osoba ktorzy chcieli popatrzec na e-zawody . 25 lipca odbyly sie protesty zbulwersowanych graczy w 3 miastach :Kolonii, Karlsruhe i Berlinie (sam osobiscie bylem w Karlsruhe ).

Z tego co ja wiem niemiecki rzad uderza w gry nie pierwszy raz , ale jak widac teraz posunal sie za daleko , a organizatorzy e-turnieji ( Convention-X-Treme ) szukaja nowego miejsca gdzie gracze beda mogli spokojnie przeprowadzac swoje zawody .Narazie to kazdy moze grac sobie jedynie w domu , bo wszystkie gry gdzie prowadzaona jest rywalizacjia jest w niemczech zakazana .

Niedlugo moze byc nawet tak ze e-sport w niemczech przestanie istniec.

:shock: uff.... starczy

KnifeMan
27-09-2009, 20:41
Nie wiem co mam o tym my¶leć...

cezo
28-09-2009, 11:38
jaki¶ stuknięty ziom a nie przez CS -.-

diLL
28-09-2009, 17:24
Widać ziomek miał na prawdę słab± psychikę i tak się w tym zamotał ,że spróbował w RL ¶wiecie to zrobić o.O .

zyraf86
28-09-2009, 22:39
szkoda ze nie posiadam fotek z demonstracji ale gdzie w necie jest filmik demo przedstawiajacy marsz gracz

niektorzy mieli na sobie koszulki na napisem : Ich bin kein Spielkiller - co oznacza "nie jestem morderca z gry"

Mac Gyver
30-10-2009, 16:08
Niemcy zawsze byli debilami. Co zrobić....

LazLo
31-10-2009, 13:44
dokładnie, niemcy s± pojebani :)

infinite
01-11-2009, 22:16
ogarnijcie słowa:)

po 2 niektorzy sie rodza z psychicznymi chorobami:) i rownie dobrze moglo to sie zdarzyc w polsce:)

M@$SA
06-11-2009, 15:26
To jeszcze zależy od tego czy ma się w tej głowie poukładane, czy sam pierdolnik