PDA

Zobacz pełną wersję : Gry których oczekujecie?



Eragon
09-09-2009, 20:51
U mnie nr. jeden jest przede wszystkim Wiedźmin 2, którego nawet nie zapowiedziano, ale jak mówi przysłowie "Nie zabiją się kury, która znosi złote jaja". Pierwsza część Wiedźmina była wielkim sukcesem CD-Projektu. Urzekł mnie w niej sczególnie ten książkowy klimat, fabuła, muzyka.

Następnie jako fan seri gothic, oczekuję na premierę Arcani : A Gothic Tale, i mam co do tej gry ogromne wątpliwości. Głównym źródłem tej wątpliwosci jest zmiana producenta z Piranhy Bytes na Spellbound, boję się ze zostanie zatracony klimat seri. Trzeba czekać.

Długie lata czekam na kontynuacje Diablo III, do częsci drugiej wielokrotnie powracałem. Jest niemalże idealna mimo archaicznej już grafiki. Częsć 3 zapowiada się nie gorzej.

Na miejscu 4 plasuje się Crysis 2. Fabuła nie jest może porywająca, klimat taki sobie. Ale ta bajeczna grafika i realizm powalają. Warto było pograć w część pierwszą nawet po to zeby popatrzeć na tą bajeczną grafikę.

5 miejsce - nowa gra Piranhy Bytes : RISEN. To będzie poprostu Gothic w innym świecie, jak to się sprawdzi - zobaczymy w 2010r. ; )

Na dalszych miejscach - Assasin Creed 2, Guild Wars 2, Two Worlds 2, Nowy Total War. Dantes Inferno( o ile będzie na PC).


Tyle dobrych tytułow nadciąga, a czasu brak... ; /


A na jakie gry wy oczekujecie?

tombcio
09-09-2009, 21:21
U mnie nr. jeden jest przede wszystkim Wiedźmin 2, którego nawet nie zapowiedziano, ale jak mówi przysłowie "Nie zabiją się kury, która znosi złote jaja". Pierwsza część Wiedźmina była wielkim sukcesem CD-Projektu. Urzekł mnie w niej sczególnie ten książkowy klimat, fabuła, muzyka. Czekam na tą grę tylko nie na pierwszym miejscu ;p

Następnie jako fan seri gothic, oczekuję na premierę Arcani : A Gothic Tale, i mam co do tej gry ogromne wątpliwości. Głównym źródłem tej wątpliwosci jest zmiana producenta z Piranhy Bytes na Spellbound, boję się ze zostanie zatracony klimat seri. Trzeba czekać. Coś mi się zdaję że to nie będzie ten sam Gothic, można już było to zobaczyć przy 3. Pożyjemy zobaczymy.

5 miejsce - nowa gra Piranhy Bytes : RISEN. To będzie poprostu Gothic w innym świecie, jak to się sprawdzi - zobaczymy w 2010r. ; ) W tej grze pokładam wielkie nadzieje, może to za sprawą podobieństw do dwóch pierwszych gier z serii Gothic. A i jeszcze ta gra wychodzi 2 Października
A dalej Diablo3,Dantes Inferno( wyjdzie na pc to potwierdzone),PES 2010 i Fifa 10. A no i oczywiście Final Fantasy XXIII Versus i zwykła.

Seele ^
10-09-2009, 02:05
Disciples 3, jako iż pierwsza i druga część były perfekcyjne.

Aion. MMORPg płatny, który wyjdzie wrzesień-listopad tego roku ;)

KnifeMan
10-09-2009, 11:06
Heh ja czekam na:

I miejsce - Wiedźmin 2
II miejsce - Heroes 6
III miejsce - Diablo 3
IV miejsce - Disciples 3
V miejsce - Dungeon Siege 3
VI miejsce - Loki 2

neU
10-09-2009, 13:13
1. Forza III
2. FIFA 10
3. HALO 3:ODST
4. Assassin's Creed II
5. GTA IV - The Ballad Of Gay Tony
6. 1vs100 (po PL może w końcu się pojawi)
7. Lost Planet 2
8. Tekken 6 ; )
9. Call of Duty: Modern Warfare 2
10. Dragon Ball: Raging Blast

10tytułów, które na pewno będę chciał nabyć ; )

Nister
10-09-2009, 15:01
1.half-life 2 Episode three - FAN
1.half-life 3 - FAN
2. doom 3:coś tam :P
3. Diablo 3 -gralem w 1 i dobze mi szło ;P
dlatego tak mało bo pasjonuje się half life oczywiście nie 1 częścią

Eragon
10-09-2009, 19:47
Disciples 3, jako iż pierwsza i druga część były perfekcyjne.

Aion. MMORPg płatny, który wyjdzie wrzesień-listopad tego roku ;)

Oj zgadzam się, Disciples to świetna gra, ten mroczny klimat, nawet gdy kończysz misję i pisze napis "zwycięstwo" to zdaję się że tak naprawdę przegrałeś... ; )

Co do Aion'a, ponoć nie spełnił pokładanych w nim nadziei... a szkoda, WoW dalej bezkonkurencyjny... ; /

KnifeMan
12-09-2009, 19:55
nawet gdy kończysz misję i pisze napis "zwycięstwo" to zdaję się że tak naprawdę przegrałeś... ; )

To mnie zawsze dołowało... Szczerze mówiąc to aż mnie ciarki przechodziły jak wygrałem misję, bo ten dźwięk i postać tego władcy z tą miną to nie pasowało do zwycięstwa ;dd
Na prawdę te dźwięki były takie złowrogie ;dd

Ricardus
14-09-2009, 22:39
GoD OF WaR III

cezo
24-09-2009, 17:14
Assassin's Creed II

neU
24-09-2009, 21:28
WOW ktoś tu ostro pojechał z GOW III xD

Jeszcze trochę musimy poczekać, bo coś słyszałem ze 2011 xD Ale jak wyjdzie to będzie to mega miazga

Nie można też zapomnieć o HALO : REACH xD