PDA

Zobacz pełną wersję : Pro Evolution Soccer 08



duffit
18-11-2007, 20:40
Pro Evolution Soccer 2008 to kolejna odsłona popularnej serii, traktującej o graniu w piłkę nożną. Standardowo developerzy z korporacji Konami zaserwowali nam zaktualizowane składy wirtualnych drużyn klubowych i narodowych (niestety nadal nie wszystkie są licencjonowane), aby każdy entuzjasta futbolu mógł być zadowolony. Liczne zmiany wprowadzono jednakże również w mechanice rozgrywki.

Przede wszystkim w PES2008 zaimplementowano unikalny system Teamvision. Związany jest on ze Sztuczną Inteligencją, która dzięki niemu potrafi dynamicznie dostosowywać się do stylu gry użytkownika. Innymi słowy, wirtualny rywal wyciąga wnioski ze swoich błędów i próbuje rozmaitych wariantów ofensywno-defensywnych. Wymusza to zatem stosowanie przez gracza zróżnicowanej taktyki, co wyraźnie zbliża zabawę w cyfrowym świecie do rzeczywistości.

Ponadto postarano się o ulepszenie kontroli nad piłką, co wiąże się z usprawnieniem wirtualnej fizyki. Wszystkie strzały, podania i dryblingi wykonuje się więc z jeszcze większą naturalnością, niż w poprzednich odsłonach Pro Evolution Soccer. Znacznie lepiej wygląda też współpraca obrońców oraz każdy stały fragment gry. Teraz przykładowo przy rzucie wolnym mamy pełną kontrolę zarówno nad własnym murem, jak i nad zawodnikami, oddelegowanymi do rozbijania spójności szeregu przeciwnika.

Pro Evolution Soccer 2008 w wersji dla Xboxa 360 (podobnie jak dla PC i PlayStation 3) posiada oprawę wizualną, określaną przez twórców grafiką nowej generacji. Pod tym pojęciem kryją się wyjątkowo szczegółowe modele postaci piłkarzy (razem z realistycznymi animacjami twarzy i strojów), sugestywnie wyglądające stadiony, autentycznie prezentująca się publiczność etc. Całości dopełnia zaawansowany tryb edycji, pozwalający m.in. na modyfikowanie aparycji sportowców, charakterystyk drużyn i układu klas rozgrywkowych.

Co myślicie o tej grze??

Sasek666
18-11-2007, 21:17
Wiem grałem wymiata muszę od wujka
pożyczyć xD

LazLo
19-11-2007, 14:03
Jedno jest zle zazwyczaj na nastepnej odsłonie jakiejs gry po poprzedniej np: pes zminiaja sie squady, moze jakas liga, kariera inna moze ale engine gry ten sam :/ Porównajcie sobie jakies gry to zobaczycie.

btw. najlepiej to widac na sportowych.

Sasek666
19-11-2007, 15:37
heh lazlo a grałeś w 8 ?? nowe menu grafa 10x lepsza niż w
innych grach tego typu normalnie gierka cacko xD
nowe dodatki tworzenia postaci można własne zdjęcie dodać xD

LazLo
19-11-2007, 17:51
a engine ? ten sam ;/

grucha cwaniak
20-11-2007, 16:08
kozak gierka moim zdaniem lepsza od fify 08 gra godna polecenie!! :-) :-) :-) :-)

polska753
25-11-2007, 15:39
w ogóle pro evo jest lepsze od fify!!! WYMIATA!!! ja gram w pro evo 07 na ps2 :P ale musze zagrac w 08 ::P

tombcio
07-12-2007, 13:13
Pro evo wymiata grałem w tom wersie na ps2 u kolegi może nie ma za dużo clubów ale reszta cool . [you:2670ddbbaa] jesteś cool :hah: :hah: :hah: :hah:
P.S. [you:2670ddbbaa] Nie ma sprawy że jesteś cool

Sasek666
07-12-2007, 14:56
tombcio thx ;] wiem ze jestem cool ^^

ZoMm
03-01-2008, 04:51
Graficznie ta gra jest dobra i ma dobry tryb sieciowy tylko jest parę wad powiem 1

KOMENTATRO MA GłOS JAK BY GO CIąGNELI ZA JAJA