PDA

Zobacz pełną wersję : Niższy ping w Cs'ie? cFosSpeed sprawdź to!!



Street
18-08-2009, 22:44
cFosSpeed sterownik dla modemów DSL oraz routerów, umożliwia zarządzanie ruchem dzięki czemu możemy lepiej wykorzystać nasze łącze internetowe. Programos przydatny dla użytkowników, którzy często korzystają z gier sieciowych oraz P2P, przyspieszając w znaczny sposób działanie sieci.

Wersja Trial działa 30 dni.

Download:
http://odsiebie.com/pokaz/4894397---7cb5.html

Jak ten program pomoże nam w CS'ie? Czyli mini poradniczek od Street'a ;-)

A więc... Po zainstalowaniu programu w prawym dolnym rogu ekranu pokaże nam się okienko cFosSpeed. Klikamy prawym przyciskiem myszy na ikonkę następnie opcje-> ustawienia. Gdy już wyświetli się nam okienko klikamy na zakładkę "programy" a następnie będąc już w części "programy" klikamy na "gry". Wśród listy gier szukamy "Counterstrike (cstrike.exe)" i wskaźnikiem ustawiamy mu najwyższy priorytet łącza przez co osiągamy mniejsze pingi w grze :) oczywiście na końcu klikamy na "zapisz priorytety" i włala!
Dodam iż program "uczy się" naszego komputera przez co z czasem osiąga lepsze wyniki. Aby przyspieszyć naukę warto ściągnąć jakiś pojemny plik (torrent, film, gierke, program czy coś podobnego), a następnie trochę powysyłać (kilka plików po kilkadziesiąt mega na np wrzuta.pl) przez co cFosSpeed szybciej skuma jakie mamy łącze i ustawi je tak aby osiągało jak najlepsze wyniki.

TuRN oF
20-08-2009, 09:59
Używam go cały czas, jest bardzo dobry i nie mam lagów :D

KnifeMan
20-08-2009, 12:53
Właśnie zrobiłem jak jest napisane w instrukcji i sprawdzę czy działa. ;p

Działa wszystko super :)

LazLo
21-08-2009, 04:47
cFosSpeed - poprawia wydajność na poziomie 2%, nie pytaj skąd wiem, bo mam kolegę bardzo dobrego informatyka ;]

KnifeMan
21-08-2009, 09:26
Wiesz lepsze 2% niż nic. ;p

LazLo
23-08-2009, 04:20
Wiesz lepsze 2% niż nic. ;p

Przy moim internecie to będzie jakieś ~40kb/s - więc praktycznie nic, inaczej, jak by ktoś miał internet 20mb albo 30 to więcej by to dało.

KnifeMan
23-08-2009, 11:12
Ja mam 4mb, a jednak ping mam z deka niższy.

LazLo
24-08-2009, 15:02
Ja mam 4mb, a jednak ping mam z deka niższy.

Po zapewne nie masz internetu zoptymalizowanego, a ja mam i to nic u mnie nie zmienia =)

KnifeMan
24-08-2009, 15:56
No na pewno nie jest zoptymalizowany... -.- To jest Telekomunikacja TP DSL 4mb

..i powiem wam że czasem mam prędkość 2,5kb/s a czasem 4,6mb/s ale najczęściej mam ok. 2mb/s ;pp xdd