PDA

Zobacz pełną wersję : Woodstok 2009



Inscore
27-07-2009, 20:51
Juz od kilku lat Woodstok odbywa sie w Kostrzynie nad Odrą (woj.lubuskie)


Zapraszamy na kolejny XV Przystanek Woodstock do Kostrzyna nad Odrą w dniach 31.07. ? 2.08.2009 r.

Tak jak zawsze muzyka prezentowana będzie na dwóch scenach ? dużej i folkowej. Tak jak zawsze pojawią się artyści z całego świata, a także będziecie mogli odwiedzić organizacje pozarządowe, czy wziąć udział w dyskusji na Akademii Sztuk Przepięknych. Tak jak zawsze, Fundacja WOŚP podziękuje wszystkim dobrym ludziom za XVII Finał, organizując koncert za darmo, jednocześnie oczekując od publiczności aktywnego współuczestniczenia. Tak jak zawsze 1000-osobowy Pokojowy Patrol będzie dbał o bezpieczeństwo wszystkich, a ja ze sceny bacznym okiem będę doglądał woodstockowej zabawy.

Robimy to już 15 raz! W tym miejscu moje ukłony dla Michaela Langa, dzięki któremu ja, wraz z moimi przyjaciółmi, wraz ekipą filmową, mogłem w roku 1994 osobiście obejrzeć amerykański remake Woodstocku, a następnie wyciągnąć z tego jeden, właściwy wniosek - a może by coś takiego zrobić u nas? Jak widzicie udało się, także dlatego, że zasady, które tworzyły Woodstock w 1969 roku są mi bliskie i ważne po dzień dzisiejszy.

Michael wskrzesza Woodstock nawet nie wiedząc, że tuż za rogiem ten festiwal żyje i ma się znakomicie! My tymczasem działamy tu z ułańską fantazją i kombinujemy, aby ludzkość razem czyniła rzeczy niezwykłe i w zimę, i w lato.

Rozmawiaj z nami, wchodź na strony internetowe, postaraj się współtworzyć z nami Przystanek Woodstock. Oklaskujmy artystów, szanujmy siebie nawzajem. Podtrzymujcie nas na duchu i, Moi Kochani, do dzieła!

Właśnie teraz, w tej chwili, oficjalnie, jak nigdy wcześniej, ruszyliśmy z kolejnym, 15. Przystankiem Woodstock.

Sie ma!!!
Jurek Owsiak


Wybiera sie ktos z was ???


http://www.youtube.com/watch?v=T2VenY0d9_s&feature=player_embedded


http://www.youtube.com/watch?v=i2BrvllvdjQ&feature=player_embedded

korni007
27-07-2009, 22:30
Heh ja się wybieram i to co dziennie bo mieszkam w Kostrzynie. :]
Jestem co roku i polecam niepowtarzalna atmosfera...
Jesli sie ktos wybiera to może się spotkamy :P

Eragon
27-07-2009, 23:04
Nie moje style... ; p
Gdyby nie to, to bym może odwiedzil to miejsce...

Inscore
27-07-2009, 23:49
korni007:
Też ide :P a co tam bedziesz robił ??
Grzecznie z rodzicami czy chociaż browara wypijesz ??

range[r]
28-07-2009, 10:19
ja też idę z kumplami xD

Moje miasto to czemu mam nie iść
chociaż tak jak eragon napisał to nie mój styl

Inscore
28-07-2009, 13:00
Ja tam nie dla muzyki ale na co innego ^^

korni007
28-07-2009, 13:23
Haha tak jak ja :P