PDA

Zobacz pełną wersję : PC vs Konsole



I am what I am
02-01-2007, 17:26
Czyli znana bitwa PC vs Konsole. Jaki jest wasz wybór :?: Co wolicie i dlaczego :?: Mieliście jakieś konsole to pisać jaki i dlaczego :?:
To ja zaczne :-D U mnie było PC i marzenia o PS, PS One i wkońcu PS2 (a teraz PS3 :lol: ). No ale było PC a na PS2 brak funduszy :-/ No ale trudno więc zawsze wolałem PS gdzyż wychodzilo dużo więcej bijatyk no i Tekken i wrestlingi :-P Lecz wkońcu nadszedł ten dzień i PS2 znalazło się w moich rękach :mrgreen: Od razu dzień i noc jazda :mrgreen: TEraz już niestety mniej czasu na PS2 :-/ No a teraz mój wybór: trudny no ale PC chyba ze względu na neta. Plusy PS2: nie trzeba kupować nowych części żeby nowe gry dobrze chodziły.
Ja porównywałem do PS'a a może ktoś ciupał na innych konsolach i może tu się rozpisać :-P
aha a z konsoli to jeszcze GB i GBA :mrgreen: i legendarny Pegasus :lol:

Bam
02-01-2007, 17:32
te wszystkie konsole itp. można mieć przecież na kompie więc komp mi wystarcza w zupełności ;-)

I am what I am
02-01-2007, 17:36
Dobra dobra-tylko że o wiele lepiej się gra na konsoli niż na emulatorze na PC :lol: Pograj sobie z nocke na PS2 to będziesz widział różnice między emulatorem. Właśnie jedyny problem to że w FPP się niegra za dobrze na konsoli :cry: No a hand heldy-co z tego jak z emulujesz GBA czy PSP jak na nim można grać wszęzie w busie, szkole, parku....

Bam
02-01-2007, 18:39
no ale ja nie widze powodu wydawania kasy na różnego typu konsole kiedy można kompa kupić :-P i to taniej zapłacisz niż za wszystkie konsole razem wzięte

dr4gon
02-01-2007, 18:47
ja sie właśnie teraz zatanawiam nad PS2 bo PS3 troszku zadrogi;-) bo do kompa już wrypałem tyle kasy że masakra i dalej lipa :-| a PS2 za 600zł kupiłbym :mrgreen: no ale Bam widziałeś screeny z PS3 poprostu zamiatają z krzesła taka grafa uzyskać na kompie to tylko mażenie:-P ...ja narazie wole PC bo konsoli nie miałem :mrgreen:

I am what I am
02-01-2007, 18:53
No grafa w PS3 wymiata no i wsystkie gry będą chodzić i nie będzie trzeba ładować kasy w części. Tylko że PS3 kasy trzeba ładnie wyłożyć :-/ Więc to kolejne marzenia :-( Ale PS2 polecam, może już nawet taniej kupisz niż 600, a gierki wymiatają-Fifa Street, Wrestlingi, GoW, Devil May Cry i te sprawy :mrgreen: no i SSX :mrgreen:

dr4gon
02-01-2007, 18:58
to jakbym sobie za jakiś czas zakupił to wiem gdzie się zgłosić po gry :mrgreen: GoW to mi tam zapodałbyś kilka fajnych gierek :-)

I am what I am
02-01-2007, 19:01
No spoko jak coś to daj znać :mrgreen: Jeszcze za niedługo może nagrywarka DVD będzie więc wtedy lajt :mrgreen: Jak dla mnie to tylko pady są za kruche :-( No wiecie te emocje a tu szlak trafia analoga :-(

Apollyon
02-01-2007, 19:23
Bam, gdyby to tak pięknie wyglądało to konsole by NIGDY nie powstały. PC nicdy nie zastąpi prawdziwej konsoli, a konsola nigdy nie zastąpi prawdziwego kompa!
Pomiędzy PC'tem a konsowali jest jedna znacząca różnica. PC z załozenia powstał do pracy dopiero z czasem zaczeły ukazywać nie na niego gry, a wszelkie konsowe powstały SPECJALNIE dla gier i to by w nie grać. Więć na konsowlach spodkasz sie z znacznie lepszą grafiką, efektami i róznymi innowacajmi ( jak np. pad do Wii, moim zdaniem wyrąbana sprawa).

Choć konsole są coraz nowocześniejsze i już można grać na nich "przez neta" na dobrze rozbudwanych trybach multiplayer i tak nie przebiją PC'a pod względem funkcjonalnosci.

ja miałem kiedyś PSX, miło wspaminam czasy kiedy ciupałem w CTR :-D
A potem nastała u mnie w domu era PC'a, a chwile potem gier online 8-).

A co do róznic cenowych i wymiany sprzętu to tylko tak sie mówi " kupie kompa a za miesiąc juz mi gry nie będą chodzic". konsole tzw. 3 generacji też mają swą cene, która nieco ustępuje nowemu komputerowi, a gdyby porównać ceny gier na PC i konsowe..... to nabywca konsoli był by bardzo stratny, Większosć gier na PC kosztuje przecietnie 100zl( zakładając ze nie "piracimy"), a na konsole 200zł. Więc mozna prosto wyliczyć ze po zakupie np. 10 gier właściciel konsoli jest sporo do tyłu. Po za tym na PC wydzodzi wiecej gier i bardziej zróżnicowanych. :lol:

Jak ktoś nie był w temacie to po przeczytaniu mego "artykuliku" już jest ;-)

I am what I am
02-01-2007, 19:36
Co do pada do Wii to chodzi ci o tego w kształcie pilota czy Nunchuk :?: Obydwa wypasione choć widziałem na co stać Nunchuk :mrgreen: a mi się podobają kontrolery do PS2 np wędka czy pod zrobiony pod Resident Evil czyl piła :mrgreen: Spoko też są maty do tańca czy EyeToy-spoko kamerka :mrgreen: Widać się w specjalnych grach. Ja bym chciał spróbować zagrać na GameTrak do PS2-zakładasz sobie urządzonka i przenosi twoje ruchy do bijatyki Dark Wind :-P

http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=3536 -tutaj to widać
Albo gierka Guitar Hero ze specjalną gitarką do gry :mrgreen:
a tutaj obczajcie sobie tą piłe o której pisałem :

http://www.n-gage.ultima.pl/itemnfo.php?id=3793&SID=701cb9c9c2230d66f1e003411937bb15[/quote]

Andri99
02-01-2007, 20:02
Oj panowie powiem tak wole pcta lepiej sie gra ale mialem tes ps1 i gralem i sie fajnie gralo ale wole jednak pcta:P

Apollyon
02-01-2007, 21:44
No ja naturalnie o Nunchuk'u ;-)
Nieźle można wymiatać, fajnie się sprawdza przy szczelankach :mrgreen:, a jeszcze lepiej sie mieczem wymac***e 8-)

Alucard
03-01-2007, 10:16
Zdecydowanie konsole jeżeli chodzi o granie

MRS
04-01-2007, 14:34
Niema to jak PC :-D :-D

I am what I am
04-01-2007, 16:10
Moze uzasadnisz soją wypowiedź MRS-tak jak zrobili to inni :?:

Jack Sparrow
06-01-2007, 14:13
Hmmm Jezeli Mam jakis wybór To wybiore Zdecydowanie Konsole Play Station 2 , z powodu takiego ze Gry na PC trzeba Instalowac zawsze Bedzie brakowało Jakiegos Cracka itp Ale jezeli Chodzi o wiadomosci , Muzyka to Zdecydowanie PC ,


PS2 RULEZZZZZZ

miazga12
26-01-2007, 15:57
dlamnie lepszy jes PC bo ma internet :D

[ Dodano: 2007-01-26, 15:57 ]
dla mnie lepszy jes PC bo ma internet :D

dr4gon
28-01-2007, 23:41
PC do filmów i neta :mrgreen: a jutro sobie zamawiam PS2 :-P to sobie przynajmniej pogram uczciwie :-P

Mr.Blyskawica
08-02-2007, 17:51
Prosre rz PC bo jest wiecej gier tansze i wogule lepiej sie gra!! :!: :!: :!: :!:

Eragon
18-02-2007, 23:14
dlamnie lepszy jes PC bo ma internet :D

[ Dodano: 2007-01-26, 15:57 ]
dla mnie lepszy jes PC bo ma internet :D

A myślisz zę Xbox360 nie ma neta..?

Wdg mnie gry na PC, nigdy nie będą takie jak na konsolach, największy mtego przykładem jest Gears Of War. Gra która póki co nie ukaże się na PC a grafika w niej jest niczego sobie, na PC nie znajdzie sie takiej, Sprosta mu dopiero CRYSIS(Tworzy ją CRYTEK, firma która zrobiła Far Cry)

miazga12
19-02-2007, 14:12
A myślisz zę Xbox360 nie ma neta..?

tylko ile to kosztuje :P

Eragon
19-02-2007, 15:06
A myślisz zę Xbox360 nie ma neta..?

tylko ile to kosztuje :P

Tyle ile kosztuje usługa Xbox Live. A jak nie wiesz ile i co to jest(Pewnie tak jest :-P) To wpisz sobie w googlach. 8-)

Mr.Blyskawica
27-02-2007, 22:09
No Ba bez boruwnania grafa

Mr.Blyskawica
27-02-2007, 22:09
No Ba bez boruwnania grafa

ex0n
03-04-2010, 11:52
Z tego co się orientuję głosowałem na PC ponieważ nie miałem żadnego kontaktu z konsolami. W chwili obecnej cofam swój głos i zdecydowanie wybieram konsole.. :-) Mając dobrą konsolę + telewizor(konkretny :-P ) można nieźle poszaleć.. Konsole typ ps3 można kupić za około 1000zł.. Nie musimy się już przejmować czy nam jakaś gra pójdzie czy nie będzie zacinać itp.. Jeśli chodzi o PC żeby zagrać w jakąś grę na czasie i nacieszyć się jej grafiką trzeba mieć dobry sprzęt.. który błyskawicznie z biegiem czasu trzeba wciąż modernizować i trzykrotnie więcej kasy.. Jeśli w tym momencie miałbym coś kupić pod kątem gier wybrał bym konsole.. ;-)

Encore
04-04-2010, 19:56
Mi się najbardziej podoba konsola Nintendo WII :)

Galardo
04-04-2010, 20:01
Jak odkopaliście temat to ja też napisze. Nie zagłosuje bo nie miałem styczności z konsolom a używam komputera. Ale konsole są o wiele lepsze, ponieważ gry nie mają wymagań i możesz sobie podpiąć pod 42"(cale) i jest inna gra, niestety ma też wadę i myślę, że to sporą jeśli chcesz grać na oryginałach to niestety są one drogie.

ex0n
04-04-2010, 20:13
ma też wadę i myślę, że to sporą jeśli chcesz grać na oryginałach to niestety są one drogie.

Dokładnie.. PS3 z tego co się orientuję nie ma możliwości gry na piratach.. Ale mimo to nadal zostaje przy konsolach.. ;-)

tombcio
04-04-2010, 21:55
Kompa tez możesz
podpiąć pod 42"(cale) co to za problem,nawet z kompów obraz będzie lepszy ;] A ja jednak do gry wole konsole, jakoś w większość gier wygodniej gra się padem lub innymi dziwadłami typu willot ;]
PS PSP nie da się emulować za to psp może emulować GB,GBA,Snesa,nesa i wiele innych. ;]
PS 2 Grafa na pc jest lepsza niż na konsoli lecz mnie to gówno obchodzi bo grafa nie jest najważniejsza, a po drugie na pc żeby mieć tą grafikę trzeba mieć kompa za równowartość PS3,X360,PSP,NDS.