PDA

Zobacz pełną wersję : Reaktywacja klanu cs-portal.net ?



diLL
02-07-2009, 23:06
Co Wy na to , żeby reaktywować klan cs-portal.net ? Odpowiedz zamieszczajcie w Ankiecie jak i w formie postu ;-) . Ja osobiście jestem za tym ,żeby reaktywować klan :] .

Nikt
02-07-2009, 23:09
Jestem za. Raczej trudno być przeciw jeśli było się pomysłodawcą :] . Liczę na duże zainteresowanie ze strony graczy jak i Administracji ;-)

KnifeMan
02-07-2009, 23:43
Pewnie że tak. Świetny pomysł. :)

v0js`
02-07-2009, 23:45
Niby tak, ale pewnie dostęp only admini csp. ;-)

diLL
02-07-2009, 23:52
Mylisz się voLt ^ :-) . Jest coś takiego jak rekrutacja : www.cs-portal.net/klan . Tylko ,że strona klanowa była dość długo "nieobecna" i dlatego chcę aby klan cs-portal.net powrócił .

KnifeMan
03-07-2009, 00:17
A co z tymi którzy do klanu już należeli i opisz dokładnie co rozumiesz przez słowo "reaktywacja". Ogólnie wiem co to znaczy ale nie jarzę co konkretnie chcesz zrobić.

diLL
03-07-2009, 00:22
Co chcę zrobić? Odnowić klan , odnowić wszytko co było z nim związane m.in członków :-) . Większość starych członków jak widać , przestało okazywać zainteresowanie klanem . Jak sam widzisz czasem wraca się na stare śmieci , to samo chcę tutaj zrobić tylko ,że ze sporą modyfikacją :-) .

KnifeMan
03-07-2009, 00:39
Czegokolwiek się nie podejmiesz możesz liczyć na moją pomoc. Sorki za ten OT ale pomysł jest na prawdę świetny i o ile zajmie się nim świetny człowiek taki jak Dill.. możliwe że wypali, dlatego głosujcie i nie ignorujcie tematu. :)

neU
03-07-2009, 00:54
Nie wypali


temat do zamknięcia

nie pytajcie czemu bo za dużo pisania by było

tombcio
03-07-2009, 07:50
Nie wypali

Nikt
03-07-2009, 09:33
n., możesz mi wytłumaczyć dlaczego? nie bardzo rozumie o co ci chodzi.

Pozdro nEu:]

Aiz
03-07-2009, 09:42
Osobiście jestem za, ale pewnie nie wypali.

range[r]
03-07-2009, 10:11
Jestem za ale też mi sie zdaje że nie wypali ^^ jak już bd ten klan to zagramy cw :>

HeatoN
03-07-2009, 10:44
A tylko steam?
Bo ja mam skilla, mózg - on, Taktyki - on itd
A steama nie mam xd.

Die$eL
03-07-2009, 11:39
Mysle ze niewypali.. :?

Nikt
03-07-2009, 12:02
Co wy macie z tym pesymizmem jeśli wszyscy będą tak podchodzić to napewno nie wypali więc trochę optymizmu :hihi:

Wiedzmin
03-07-2009, 12:19
Oczywiście ! Zajebiście by było !!

Eragon
03-07-2009, 12:58
Ja się na to nie zgadzam! Że tak powiem zawsze w tym siedziałem i mówię katygorycznie NIE. Poprostu to zawsze była stała ekipa i tak zawsze pozostanie, i sądze ze ex0n wyrazi zgodę by tą sprawę pozostawić mnie... ; ]
Jak wrócimy do gry - to klan zostanie reaktywowany, proste...
Prosze o zamknięcie.

neU
03-07-2009, 14:01
n., możesz mi wytłumaczyć dlaczego? nie bardzo rozumie o co ci chodzi.

Ja się na to nie zgadzam! Że tak powiem zawsze w tym siedziałem i mówię katygorycznie NIE. Poprostu to zawsze była stała ekipa i tak zawsze pozostanie, i sądze ze ex0n wyrazi zgodę by tą sprawę pozostawić mnie... ; ]
Jak wrócimy do gry - to klan zostanie reaktywowany, proste...
Prosze o zamknięcie.
!!!

a tak ps pozdrawiam całą ekipę klanu cs-portal.net ;d
szkoda ze to się tak rozsypało

infinite
03-07-2009, 15:02
ja jestem za , dobry pomysl
a co do starej ekipy to mowisz ze sie rozleciala, wiec polowa tu juz nie gra, to czas na zmiane, jedni odchodza drudzy przychodza:)

neU
03-07-2009, 15:34
jwiec polowa tu juz nie gra, to czas na zmiane, jedni odchodza drudzy przychodza:)
nigdy w życiu

temat uważam za zamknięty

infinite
03-07-2009, 16:04
jesli sie orientuje to ty nie decydujesz o tym czy zamknac temat:)
po 2 nie widze zeby istnial ten klan i zebys byl jego czlonkiem
po 3 klan jest stworzony, jak reprezentacja forum, wiec wiadomo ze jak przychodza nowi na forum moga zawsze dostac sie do tego klanu:)

M@$SA
03-07-2009, 16:43
Z jeden strony by się przydało żeby reaktywować klan bo przynajmnie byłoby jakiegoś sensownego Mixa pograć
Z drugiej strony jednak były już 2 próby reaktywacji i obie nie wypaliły
Więc jak dla mnie to sam nie wiem
Jaką podejmiecie decyzję, to od was zależy

KnifeMan
03-07-2009, 17:29
Z drugiej strony jednak były już 2 próby reaktywacji i obie nie wypaliły

Bo za to się musi wziąć odpowiedni człowiek.

M@$SA
03-07-2009, 17:37
Kto niby? Eragon? Był w obu przypadkach.Klan wytrzymał z 2 tygodnie za 2 razem i klapa
Klan jest tylko wtedy, jak grają podczas Turniwju O puchar Burmistrza Niepołomnic, i tyle ich widziano

Eragon
03-07-2009, 17:47
infi, ja wraz z innymi zapracowałem na reputajacje tego klanu, i nie zgadzam sobie by jakieś typy przejęły po nas pałeczkę i wszystko zniszczyły. Zastanów się troszeczku... ; )

Do co Ciebie Massa - Nie gadaj głupot, klan istniał spory kawał czasu, mixy i cw graliśmy non stop... nie wime skąd takie teorie snujesz... ; d

Knifeman - Kto niby? może Ty? ; D Ahaha
Pozatym co chcecie poniektórzy bez steam'a zrobić...?

SIMI
03-07-2009, 17:56
na nie.Rozumiem jakby csp reprezentowali dobzi gracze,skillowi i ogarnieci wiekowo.Zmienilbym zdanie na tak gdybyscie bili ludzi z top20 esl , ale to nie mozliwe.Jezeli ledwo mi sie udaje zabic takie ludzika a co dopiero wam.

vck
03-07-2009, 18:07
haha smieszny jestes dill i tyle na ten tamat :p

Bam
03-07-2009, 18:28
Kolejny kontrowersyjny temat widzę się pojawił..
Sam jestem na NIE, ponieważ to nie wypali i dokładnie to co powiedział Simi, musielibyśmy mieć w team-ie takich paru Rufusów, AmaroW-ów i A.C.A.B.-ów i byśmy mogli walczyć.
Klan na pewno by dalej funkcjonował gdyby nie to że my też jesteśmy ludźmi i mamy swoje własne życia prywatne (szkoły, prace, a nawet własne rodziny).

Ci co chcą "reaktywować" klan to po ile mają lat?? 13,14, góra 15..
Ktoś tam kilka postów wcześniej napisał że nawet Ci starzy członkowie klanu nie grają już na CSP. Teraz pytanie do tego gościa: jak można ćwiczyć celność itp. grając na war3mod?? Na takim serwerze to można sobie tylko zepsuć skill'a używając jakiś błyskawic czy teleportów.
Ja sobie jeszcze pykam w cs-a ale nie na CSP ponieważ na war3mod sie grać nie da normalnie.


Mam propozycje:
Zagrajmy CW, my staży gracze klanu na tych co chcą go reaktywować ale tylko z forum CSP, ok? I mówię od razu że w tym klanie nie grali tylko Ci co są na www.cs-portal.net/klan
jeśli wygracie to reaktywujecie klan i najwyżej zepsujecie nam opinie w sieci ;-D
a jak my wygramy to nici z reaktywacji.


Byle ankieta nie reaktywuje klanu, nie wystarczy mieć większości głosów na tak...

migdaly
03-07-2009, 18:35
Bam mogę zagrać ;) Ja sam pilnuje mały na inferno wy idziecie duży ^^ Zresztą wątpię żeby ktoś chociaż raz zginął z nas ;)

diLL
03-07-2009, 18:38
Myślę ,że ta wypowiedź Bam'a jest najbardziej rozsądna i mnie całkowicie oświeciła z reaktywacją klanu :] . No cóż może się przeliczyłem ,źle zrobiłem że najpierw nie spytałem się tych starych członków klanu/założycieli - no ale trudno , widzę że to jednak nie wypali (potrzebna była by na prawdę porządna ekipa , taka jak kiedyś lecz jak widać każdy ma swoje życie prywatne :-) ) .

Masz racje nie wystarczy sama ankieta na reaktywacje klanu.

Zamykam .