PDA

Zobacz pełną wersję : Beta-Testy Counter Strike Online



ex0n
27-06-2009, 01:43
Test gry Counter-Strike Online odbyły się w Azji. Trzy dni trwały zamknięte testy gry Counter-Strike Online, które odbyły się niedawno w Korei. Jak poinformowała firma Valve, tytułem zainteresowało się aż 170 tys. graczy. Jest to dosyć ciekawe zjawisko, bowiem Counter-Strike Online jest tak naprawdę starą i znaną wersją znanej strzelanki, z dodanymi jedynie kilkoma nowymi opcjami i mapami. Decydujący będzie natomiast fakt, iż CSO będzie dostępny na Steamie za darmo.

Counter-Strike Online zadebiutował jedynie w wybranych krajach – Korei, Japonii, Chinach oraz Tajwanie.

v0js`
27-06-2009, 12:28
Jeżeli można zapytać... To kiedy ukaże się w Polsce? W sensie dostępny za darmo (jak napisałeś) na Steamie?

tombcio
27-06-2009, 13:47
Jeżeli można zapytać... To kiedy ukaże się w Polsce? W sensie dostępny za darmo (jak napisałeś) na Steamie?
Nigdy...
CS:O to cs dla Azjatów

Mieczysław
27-06-2009, 15:44
Azjaci mają fajnie cs steam za free :mad: :mad:

Kanibal
28-06-2009, 14:11
Z tego co ja czytalem bedzie to polegac na tym ze sa pokoje jako serwery i zeby biegac z M4 tzreba sobie za real kase ja kupic, stadardowo masz 4 bronie sa to 4 podstawowoe pistolety DGL juz sie do nich nie zalicza.

Encore
30-04-2010, 21:20
szkoda że tylko azjaci :(