PDA

Zobacz pełną wersję : Kodex 3: Wyrok



dr4gon
08-10-2007, 14:09
http://muzyka.onet.pl/_i/plytyd/k/kodex3.jpg Dwójka najpopularniejszych polskich producentów hiphopowych - Magiera i L.A. przypomina o sobie w części trzeciej kompilacji hiphopowej "Kodex". Magiera i L.A. pracowali wspólnie m.in. przy płytach: Peja/Slums Attack - "Na legalu?", WWO - "W wyjątkowych okolicznościach", "Blokersi", Fu - "Futurum", Fisz - "F2", czy Sweet Noise "Revolta".
"Kodex 3", podobnie jak jego pierwsza i druga część, zaprezentuje nagrania czołówki polskich raperów, ale też młodych wykonawców, którzy dopiero zaczynają swoją karierę. Nowością w stosunku do poprzednich płyt jest większa liczba utworów związanych z takimi gatunkami, jak r'n'b czy raga.

W realizacji Kodexu 3 wzięły udział największe gwiazdy polskiego hip-hopu: Sokół (WWO), O.S.T.R. Mes, Pezet, Molesta Ewenement, Fokus (Paktofonika), Trzeci Wymiar, Kasta Skład oraz TEDE.

Utwory
1. Intro
2. Gural & Fokus (Paktofonika) – "Wyrok"
3. TEDE & Verte – "Teoria fikcji" (skrecze DJ.Maku)
4. ten typ MES & Pyskaty - "Kciuk w dół"
5. O.S.T.R. & głowa & DJ Twister – "Deszcz meteorytów"
6. Grubson & Junior Stress – "Siła-z–pokoju"
7. 3 Wymiar & Kasta - "Przygotuj się na sztorm"
8. Sokół (WWO) – "Oni mogliby"
9. Lilu & Ras Luta - "Tak i nie"
10. PIH – "Rosyjska Ruletka"
11. Pezet & Onar (Płomień 81) - "...Z miejsca gdzie..."
12. Młodziak & Czupryna & Kamyk - "Moja droga"
13. Bez Cenzury – "Gwóźdź programu"
14. Outro

Żródło: muzyka.onet.pl

P.S.Zaniedługo ma wyjść ta płytka. myśle że też będzie dobra jak poprzednie :-D a tu macie videoclip :-D

http://pl.youtube.com/watch?v=Z5cuie1VLLw

I am what I am
04-12-2007, 21:32
Widze, że nikt chyba hh nie słucha z was, skoro nikt nie skomentował kodexu 8/ Jak dla mnie płyta zajbeista, 2 kawałki mi tam tlyko nie pasują :

Lilu & Ras Luta - "Tak i nie"
ten typ MES & Pyskaty - "Kciuk w dół"

Pewnie przez to że nie przepadam za Mes'em. Poza tym płyta wyje**na ;-) Jeden z najlepszych kawałków- Pih - Rosyjska Ruletka. TAk, Pih jest znienawidzony przeze mnie lecz ten akwałek otwiera nowe perpektywy, dobrze w chodzi w głośny szybki bit, a w swoich poprzednich kawałkach nie pasował do wolniejszych bitów. Natomiast ten kawałek wypas. Jeszce takie dwa kawałki:
3 Wymiar & Kasta - "Przygotuj się na sztorm"
peja_glon_gandzior_kaczor-"czworka"

Najlepszy z 3 uakzanych dotą kodex'ow. Polecam.

Sasek666
04-12-2007, 21:49
trochę słuchałem i niektóre kawałki nawet nawet ale i tak wole LP ;]

I am what I am
04-12-2007, 21:54
Ja owszem miałem kiedyś okazje posłuchać Lp i może i niektóre kawłki nawet spox były lecz jednakTo nie jest to ;-) "HG - to jest to:D Molesta Ewenement - To jest to:D Wszyscy zjednoczeni w rapie - TO JEST TO, łapiesz :-P "

Sasek666
04-12-2007, 22:28
nie nie łapie jakoś nie umiesz dobrze podać bo ucieka ;/

I am what I am
04-12-2007, 22:34
aaaaa idz ty :-P Dr4gon gdzieś jest? broń kodex'a jak temat założyłeś :-D

Kedzior
05-12-2007, 15:19
Mi sie najbardziej podoba kawalek 11 :-D

dr4gon
05-12-2007, 19:19
już jestem :-D ostatnio na forum wogule prawie nie wchodziłem i nie czytałem postów ;-) to daletgo nic nie pisałem :-) dla mnie kodex: Wyrok jest dobrą płytką i chyba najlepszą z kodex'ów :-D a co do kawałków to Pih- Rosyjaska ruletka, Sokół-Oni Mogli i Gural&Focus-Wyrok dla mnie najlepsze kawałki na płycie :] a co do to jets to ;-) to HG-to jest to wymiata ;-)

Polonista ||
30-06-2008, 14:33
DOBRE KAWAŁKI !!!