PDA

Zobacz pełną wersję : FC Barcelona vs. ManU !!!!



Die$eL
25-05-2009, 22:36
Jak myslicie ? Kto wygra ?


Ja osobiście kibucuje Manu, poniewaz nienawidze Barcelony bo jestem fanem Realu no ale w tym sezonie niepopisal sie zbyt bardzo :/

Ciekawe Kto Zgadnie Kto wygra Ten zaciekly mecz ? Mozecie pisać !!! :)

diLL
25-05-2009, 22:48
Czerwone diabły , nie przepadam ostatnio za Barceloną :-) .

LazLo
26-05-2009, 07:11
Manchester United !

tombcio
26-05-2009, 07:45
Manchester United !

voodoo
26-05-2009, 11:50
Jestem za Barceloną.

Eragon
26-05-2009, 13:00
Diabły, kij z barcą.

v0js`
26-05-2009, 13:06
Jestem za Barceloną.

M@$SA
26-05-2009, 15:24
ManU bo Wolę team ten niż barcę
A barcę nie bo zo 2006 rok

Aiz
26-05-2009, 15:56
Manchester United !

DEWASTATOR
26-05-2009, 23:03
MANCHESTER UNITED

Diabły do boju!!!

Poświecę się i 20 zł postawie na nich :-P

infinite
27-05-2009, 13:31
Wygra barcelona bo UEFA to jedna wielka polityka i nie dadza wygrac 2 raz z rzedu MU chociaz wole ich od barcelony

LazLo
27-05-2009, 13:34
Ale to manchester ma najlepszą obronę na świecie, a poza tym ma lepszych zawodników na zmiany, niż barcelona, która dodatkowo gra w osłabieniu, bo dwaj podstawowi zawodnicy pauzują.

Die$eL
27-05-2009, 22:53
Niestety, przynajmniej dla mnie Barca wygrała :/ 2 : 0

diLL
27-05-2009, 23:27
No i niestety Barca wygrała .... Nie ważne czy jak to nie którzy mówią " fartem " czy "nie fartem" liczy się to ,że wygrała i MANU okazało się słabsze . Trochę szkoda , no ale cóż różnie to w meczach bywa .

infinite
28-05-2009, 15:53
co wy pierd...olicie ze fartem?? MU nic nie pokazalo w tym meczu strzaly z 40 metrow probowali(strzały rozpaczy) barcelona bawila sie z nimi, dominacja w srodku pola,czyscili w obronie do tego grali dobrze sprzodu. A co do wyniku to MU niech sie cieszy bo moglo byc wiecej!! a co do Cristiano PEdaldo to pokazal jaka jest ciota!!!

tombcio
28-05-2009, 16:17
co wy pierd...olicie ze fartem?? MU nic nie pokazalo w tym meczu strzaly z 40 metrow probowali(strzały rozpaczy) barcelona bawila sie z nimi, dominacja w srodku pola,czyscili w obronie do tego grali dobrze sprzodu. A co do wyniku to MU niech sie cieszy bo moglo byc wiecej!! a co do Cristiano PEdaldo to pokazal jaka jest ciota!!!
C.Ronaldo jedyna osoba w meczu co grała, a jak ty taki mądry to było samemu zagrać....
Pozdro.
A co do meczu to szkoda że MU nie wygrało ;/

LazLo
28-05-2009, 17:10
MU brakowało pomocy, środkowa linia w ogóle nie była dostępna, można było to zauważyć, gdy manchester rozgrywał nie poprzez pomoc, ale poprzez obronę... Poza tym te spekulacje o zawodnikach uniwersalnych co powinni umieć grać na każdej pozycji chyba trochę namieszały, bo manu miał z dupy formacje i zawodnicy nie wiadomo gdzie grali, poza tym barcelona miała wystąpić bez 4 czołowych zawodników, a wystąpiła tylko bez dwóch, za to Alex Ferguson wystawił niestandardowy skład...

infinite
28-05-2009, 18:25
co wy pierd...olicie ze fartem?? MU nic nie pokazalo w tym meczu strzaly z 40 metrow probowali(strzały rozpaczy) barcelona bawila sie z nimi, dominacja w srodku pola,czyscili w obronie do tego grali dobrze sprzodu. A co do wyniku to MU niech sie cieszy bo moglo byc wiecej!! a co do Cristiano PEdaldo to pokazal jaka jest ciota!!!
C.Ronaldo jedyna osoba w meczu co grała, a jak ty taki mądry to było samemu zagrać....
Pozdro.
A co do meczu to szkoda że MU nie wygrało ;/

ty nie wiesz co mowisz bo jeszcze jestes dzieciak i to ze jestes fanem MU zaslepia ci obraz finału. Ja jestem fanem Real Madryt dlatego moglem obiektywnie ocenic final i jak dla ciebie dobra gra to strzelanie z kazdej pozycji niecelnie to naprawde jestes dobry w pilke:)

Eragon
28-05-2009, 20:16
co wy pierd...olicie ze fartem?? MU nic nie pokazalo w tym meczu strzaly z 40 metrow probowali(strzały rozpaczy) barcelona bawila sie z nimi, dominacja w srodku pola,czyscili w obronie do tego grali dobrze sprzodu. A co do wyniku to MU niech sie cieszy bo moglo byc wiecej!! a co do Cristiano PEdaldo to pokazal jaka jest ciota!!!
C.Ronaldo jedyna osoba w meczu co grała, a jak ty taki mądry to było samemu zagrać....
Pozdro.
A co do meczu to szkoda że MU nie wygrało ;/

ty nie wiesz co mowisz bo jeszcze jestes dzieciak i to ze jestes fanem MU zaslepia ci obraz finału. Ja jestem fanem Real Madryt dlatego moglem obiektywnie ocenic final i jak dla ciebie dobra gra to strzelanie z kazdej pozycji niecelnie to naprawde jestes dobry w pilke:)

Również za Real'em jestem, i również twierdzę, że Diabły nic nie pokazały wczoraj. C. Ronaldo - poniżej swojego poziomu.