PDA

Zobacz pełną wersję : Chetas,aimbot itd,itp



laskos
20-09-2007, 22:51
witam mam problem ponieważ szukam jakiegoś bota do cs'a 1.6 ale nie chodzi mi o takie boty z którymi moge grac lub przeciwko nim tylko o takie dzięki którym będę dobrze grał bo np, będe miał podkręconą celnosc ... .
Grałem w ET (enemy terriotory) i wiem ,że tam takie programiki nazywały sie "boty"
Tu pojęcie boty oznacza tak jak juz wyzej napisałem "gracza komputer"

Prosze o jakiś link na , którym bedzie do sciągniecia ten bot . Prosił bym rózniez o instrukcje ;)

Dziękuje i czekam !

gdyby co to # 8984353

Eragon
27-09-2007, 09:17
O to link : www.walic-cheaterow.pl

Pościągaj sobie jakieś ; Aimy, Wh, itd.. ;]

:hah:

SpawN
28-09-2007, 08:23
Zapytaj sie miazgi on w tych tematach jet na bierzaco... :]

miazga12
28-09-2007, 14:25
eh daniowy to że tata CI mówi w nocy że cie kocha to nic nie znaczy :? a do tych chetó widzisz w przeciwieństwie do ludu palleoitu (cibie) mam tą wiedze ;)

SpawN
28-09-2007, 16:01
To nie moja wina ze takie rzeczy robisz z tata no ale jak ma sie dwoch ojcow gejow to tak jest :| i nie kozacz bo w realu to bys tak po ryju oberwal ze byla by s ciebie MIAZGA12 malolacie, dziecko neostrady

miazga12
28-09-2007, 18:51
eh daniowy żal mi takich osób jak ty najpierw żenią się z gollumem a potem nażekają

wracając do czitów chcesz link napisz na gg 4074888 jak bym tu podał to zaraz by danio grał 12 h dziennie :?

Sasek666
28-09-2007, 21:27
ej no chlopaki spokojnie wyluzujta xD
ma byc to forum spokojne i na ktorym mozna sie odprezyc a nie
czytac ze cie tata kocha

Kamilex
03-02-2008, 12:29
Sciagnij sobie bota Project VDC lub Furious SP ;-D

[ Dodano: 2008-02-03, 12:30 ]
Poprostu wlaczasz plik , csa i wszystko loozik

Edit by LazLo*: Staraj sie nie odświeżać starych tematów.. pozdro.

djmango111
26-03-2008, 10:24
Twoja stara dachowała wuzkiem a pozatym jest golumem :-P , twój stary zrobił cie na cheatach :hah: i gra w potwory w S.T.A.L.K.E.R.Z.E ;-D twoja stara robi makijarz w paincie a twój dziadek róchał twoją mame w ucho a twoja babka jeździła na rolkach po twoim płaskim ryju, twoja ciotka toczy twojego pulpeta a tak w nawiasie (turlaj dropsa) :razz:
Nie bój żaby, caritas ci pomoże :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
A pozatym cała twoja rodzina gra w teletubisie a ty podkładasz głos pod odkurzacz. :medit:

loreN
26-03-2008, 14:31
:-P , twój stary zrobił cie na cheatach :hah: i gra w potwory w S.T.A.L.K.E.R.Z.E ;-D twoja stara robi makijarz w paincie a twój dziadek róchał twoją mame w ucho a twoja babka jeździła na rolkach po twoim płaskim ryju, twoja ciotka toczy twojego pulpeta a tak w nawiasie (turlaj dropsa) :razz:
Nie bój żaby, caritas ci pomoże :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
A pozatym cała twoja rodzina gra w teletubisie a ty podkładasz głos pod odkurzacz. :medit:

Warn dla ciebie !!!
To już przekracza wszystko !!!!!!
Tak wyzywac...
War dla ciebie a najlepiej BAN...

bLueaiM
27-03-2008, 16:49
ej chłopaki co wy po 6 lat macie czy co ? :( . a ty dj mango co na rodziców jedziesz tylko ? to nie jest śmieszne tylko żałosne :( :( :roll: