PDA

Zobacz pełną wersję : Neverwinter Nights 2



Eragon
14-09-2007, 13:58
Cena sugerowana:59,90 zł


Wersja językowa: w całości po polsku
Format: 1xDVD
Gatunek: RPG / fantasy
Kategoria wiekowa:12+



Neverwinter Nights 2 to kontynuacja bestsellerowej i jednej z najlepszych komputerowych gier fabularnych ostatnich lat. Wykorzystując mechanikę popularnego systemu RPG "Dungeons & Dragons" i jeden z najlepiej opisanych światów - Forgotten Realms - tytuł wpisał się do kanonu pozycji obowiązkowych na PC. Gra zabiera graczy z najskrytszych zakątków świata, przedstawiając zapierającą dech opowieść o wojnie i niebezpieczeństwie, związanym z dawno zaginioną relikwią. Dzięki rozbudowanemu trybowi rozwoju postaci Neverwinter Nights 2 umożliwa awans bohatera z przeciętnego chłopa na prawdziwego bohatera! Od niego będą zależeć losy świata, któremu zagraża największe zło od wielu lat...

Moja opinia: Gra jest świetna, bardzo wciąga, onieważ abuła trzyma napięcie przez całą grę i cały czas "chcę wiedzieć co będzie dalej" Możesz stworzyć postać jaką będziech chciał, na człowieku zaczynając, przez krasonuly elfy idąc, a na półorkach kończać, wybór klas jest ogromny.. W grze czuć klimat a Muzyka jest niemal tak dobra jak w Gothic3.
Grało mi się super i do samego końca grałem z taką samą chęcią jak na początku, dla porówniania Gothic 3 znudził mi się w połowie, ale jakoś dociągnęłem do końca.
Podsumowywując, NWN2 jest lepsze od G3 prawie pod każdym względem, poza graficznym. ;]

Screen'y :
http://www.gram.pl/galeria.asp?id=761&gid=671

Nie są to screen'y z oficjalnej kampani, więc nie są najwyższej jakości


Minimalne wymagania:
Windows(R) XP lub 2000 z najnowszymi uaktualnieniami
Procesor: Pentium(R) 4 2.4 GHz lub jego odpowiednik
512 MB RAM
Jedna z obsługiwanych kart graficznych: ATI Radeon 9500 lub NVIDIA GeForce FX 5700
Karta dźwiękowa zgodna z DirectX 8.1
Napęd DVD 6x lub szybszy
4.9 GB miejsca na twardym dysku na instalację (zalecane pozostawienie dodatkowo 1GB na dysku twardym po instalacji gry)
DirectX 9.0c
Połączenie z internetem lub siecią LAN do gry dla wielu graczy

Rekomendowane wymagania:
Procesor: Pentium(R) 4 3.0 GHz lub odpowiednik
1 GB RAM
Jedna z obsługiwanych kart graficznych: GeForce(TM) 6800 lub ATI Radeon X800,

Sasek666
28-09-2007, 21:49
Gralem keidys w 1 nawet fajne xD musze sobie kupic xD

shorty
22-12-2007, 22:34
TEz grałem w 1 i nawet fajne ;] ale nie lubie takich typów gier xD ;]

tombcio
01-03-2008, 17:17
Grałem w 1 + wszystkie dodatki i w 2 bez dodatku mówiąc szczerze 1 bardziej przypadła mi do gustu . Tak w nawiasie na engine jedynki z dodatkami powstał Wiedźmin.

Oczko
01-03-2008, 17:30
Grałem, najlepsz tego typu gra RPG ;D