PDA

Zobacz pełną wersję : Brak dżwięku w necie



KaCzoR
07-05-2009, 15:35
Mam problem - kiedy wchodzę na youtube, spryciarze, redtube :P itp. to nie mam tam dźwięku, kiedy pobiore film (a są na to sposoby :D) to dźiwięk jest, kiedy odtwarzam film w przeglądarce np. IE, Mozilli, Operze to dźwięku nie ma :/ Czytałem w necie że to wina rejestru i że trzeba tam dodać jakieś pliki, więc pobierałem je i wrzucałem do rejestru i nic :( Może pliki które pobrałem są "złe" i nie naprawią dźwięku, może to wina czego innego ... niewiem, mam windows XP i wszystko działało, możliwe że to wina skype bo gdzieś czytałem że jak się go instaluje to może usunąć jakieś pliki ...

Proszę o pomoc, jak wiecie o co biega to piszcie, jak macie potrzebne wpisy do rejestru to wyślijcie, poprostu pomóżcie :-P

Nikt
07-05-2009, 15:48
hmm a może przez przypadek wyciszyłeś dzwiek w przeglądarce ??

KaCzoR
07-05-2009, 16:04
Raczej nie bo próbowałem odtworzyć coś w 3 przeglądarkach i nic. Ale możesz mi powiedzieć gdzie się tu ustawia albo coś ? bo wolę się upewnić...


Edit :

Nie dżwięk jest włączony bo jest zaznaczone ''odtwarzaj dźwięk na stronach WWW"

Nikt
07-05-2009, 16:22
ale chodzi o sterowniki do karty dzwiekowej po prawej stronie na dole powinienes miec mixer czy cos takiego i tam powinno byc takie cos z takmis czyms do takiego czegos niewiem jak to okreslic ;]

KaCzoR
07-05-2009, 19:28
Wiem o co ci chodzi i to też jest ok ...

Kanibal
08-05-2009, 22:46
Heh tez tak casem mam reset kompa i pomaga... ale nie wiem czy bedzie tak u ciebie.

KaCzoR
09-05-2009, 11:29
Nic nie pomogło :/

Ozi*
09-05-2009, 16:02
ok mojemu koledze to sie kilka razy zdazylo za 1 razem zresetowal kompa i pomoglo ale nie chcialo mu sie za kazdy razem resetowac wiec w operze wejdz w Narzędzia => Szybka konfiguracja => i zaznacz Odtwarzaj dźwieki na stronach WWW koledze na operze to pomoglo

KaCzoR
12-05-2009, 15:43
Ehhh.... yar28, popatrz na mój 3 post od dołu i zobacz co pisze w edit :)

Dalej proszę o pomoc bo nawet nuty z youtube posłuchać nie moge :/

Street
13-05-2009, 12:05
Ja proponuje zrobić przywracanie systemu do momentu od którego ci się to zaczęło dziać. Również ściągnij jakiś dobry antywirus nawet wersja 30dniowa i przeskanuj dla świętego spokoju system (i nie pisz mi tylko że masz avasta bo wyśmieje :)). Ściągnij darmowy zajeb**ty program SpybotS&D i przeskanuj nim system w poszukiwaniu różnych upierdliwych robali. Twoj komp nie pogardzi również wyczyszczenia rejestru, ciasteczek i innych takich programem CCleaner.. Czasami nazbiera się różnego syfu i system nie odczytuje wpisów lub je gubi itd.

No w ostateczności reinstalka :(

KaCzoR
13-05-2009, 15:27
Mam NOD-a i skanowałem, rejestr naprawiałem programem "EusingFree Registry Cleaner" i nie pomogło, jeszcze przeskanuje system tym SpybotS&D-em i zrobie przywaracanie systemu, w edicie napisze jakie rezultaty ...

Edit:

Nic nie dało :/