PDA

Zobacz pełną wersję : Skąd dowiedziałeś się o Counter Strike?



diLL
03-05-2009, 01:45
Witam , chciałbym się Was spytać jak rozpoczęliście swoją przygodę z cs'em, kto Was do niej nakłonił a może i zachęcił i jak zaczynaliście swoje pierwsze "kroki" może pamiętacie swoją pierwszą mapę ? Ja opowiem krótko o swojej przygodzie, jak się dowiedziałem i co robiłem :

No więc o Counter- Strike dowiedziałem się od mojego przyjaciela z osiedla , powiedział mi że to bardzo fajna internetowa strzelanina - z początku jakoś nie byłem zainteresowany więc poczekałem sobie z tydzień i wreszcie mnie skusiło . W cs'a dokładnie zacząłem grać w lutym 2008 , moją pierwsza mapką pamiętam był cs_assault i grałem na niej z kolegami ,moje pierwsze kroki stawiałem na czerwonym kontenerze na tej mapie po prostu kampiąc :-P ( jeszcze nie wiedziałem co to słowo oznacza) i oczywiście wszyscy koledzy śmiech i brecht ,że jak można kampic na środku mapy ? No cóż jakoś się wtedy śmiałem z nim ,ale po dłuższym czasie z tych ich śmiechu wynikł mój śmiech , wciągnęła mnie ta gra (spodobała mi się) aż wreszcie przegoniłem ich w skill'u . Później szukałem różnych serwerów i przypadkowo natrafiłem na CSP War3FT , gry tam z początku nie rozumiałem i dlatego mało grywałem , dopiero potem jak już byłem obcykany w te klocki z modem zacząłem tam grać . Oczywiście wszytko mi się spodobało, fajna atmosfera i ludzie . Grałem tam dosyć długo i sam dostałem admina , co później wiąże się z innymi przygodami forum =] . A mówią ,że nic nie dzieje się przypadkiem ? No cóż chyba się mylą =] .

Zapraszam do Waszej opowieść :] .

voodoo
03-05-2009, 05:40
Na początku moi dwaj kumple z klasy grali w Cs a ja po prostu tak tej gry nie lubiłem że mówilem jak oni mogą w to badziewie grać i w jakiś dzień jeden z nich nakłonił mnie żebym spróbował zagrać.No i potem tak co raz częściej grywałem (nałogowo po 5 godzin dziennie:P)i Tak zacząłem przygode z Cs-em:P Oczywiście pierwszym serwerm na którym grałem był Cs-portal.net.

jRK
03-05-2009, 07:36
Najpierw mojego brata nakłonił do grania mój qmpel z klasy. Przypatrywalem sie co i jak. Na początku myślałem że to kolejna gówniana gierka. Najpierw zaczołem grywac z botami na NS'ie xD Pierwsza mapka to cs_prodiy ;-) Juz wiedząc że z AK-47 nie strzela sie full auto, zaczołem grac na serwerze. Nie pamietam jaki to byl. Zaczołem sie szkolic. Patrzyłem na filmiki PGS'u ( jak jeszcze był ). "Podrastałem" skillem. Wtedy zajrzałem na to forum, co bardzo pomogło mi sie rozwinąc. Zaczałem grac od kwietnia 2007 roku. Na początku grywałem po 7h dziennie :-P Teraz gram po max. godzinki.

infinite
03-05-2009, 08:47
ja w cs-a zaczalem grac w 2001 roku, wkrecil mnie brat, ktory chodzil z kolegami do kafejki internetowej(wtedy rzadko kto mial w domu neta i cs-a). zaczelo sie od tego ze gralem co tydzien, pozniej chodzilem po szkole coraz czesciej, no i wrescie mialem w domu, gdzie zaczela sie gra na powaznie:) Moja 1 mapa to cs_bank to bylo jeszcze w cs-a 1.5 oczywisicie latalem z maszinganem bo patrzylo sie jak wyglada bron:D

KaCzoR
03-05-2009, 10:13
Ja o CS dowiedziałem się od kumpla z klasy Kanibala, z tego co pamiętam to moja pierwsza mapa to chyba cs_asslaut na jakimś badziewnym serwie z czitami ale tam mnie za ping nie kickowało :-P później rozkminiłem że musze gg off żeby ping spadł :D i tak grałem od servera do servera aż przez kumpla też z klasy trafiłem tu :]

Kanibal
03-05-2009, 11:28
1 czerwiec 2007 dostałem płytke z 1.6 pierwszy serwer rosyjki 1 mapa de_aztec 1 bron Glock&P90!
Pamietm 1 serw polski Cs-Public non steam upadl niestety a z checia bym nawet teraz wrocil a pozniej Hashjama #2 upadla ;(
28 listopad 2007 Kupilem Sourca steama.
a tu rozne serwery teraz gram od stycznia na jednym...

range[r]
03-05-2009, 11:29
Mi tombcio pokazał cs'a a potem czity ;P

Mój 1 serwer to Kampno kmc
a 1 mapa .. hmm de nuke :P

Galardo
03-05-2009, 12:52
Moja przygoda zaczęła się z Counter Strike Condition Zero, zauważyłem jak brat (młodszy) w to pociskał u babci potem zainstalowałem to u siebie i po przerwie w grze ściągnąłem CS 1.6 no i wciągnąłem kumpla, i gram tak do dzisiaj. Chociaż teraz mam zamiar grać bardziej na poważnie i z klanem. ;P

Kali
03-05-2009, 13:15
Od kumpli z osiedla.
Pierwszego serva nie pamiętam ale na początku dużo grałem na Zeus-net czy jakoś tak.

19Br@ini@C96
03-05-2009, 16:33
U mnie paru kolesi grało z osiedla i ja też chciałem zagrać ale niemiałem skąd wziąść no i sie odechciało potem Kali zaczą grać i dał mi płytke i też zaczołem grać też na zeus-NET i to ja go znalazłem i potem Kali zaczą grać na CSP i ja też a teraz niemam kompa bo jest remont :( i jestem u kuzyna :-)

bornt
05-05-2009, 07:41
To było jakieś 2.5 miesiąca temu.Do CS'a nakłoniłeś mnie ty diLL-u Moja pierwsza mapa to de_dust2. W mojej klasie grało w CS'a jescze kilka osób z klasy. zacząłem grać na war3 CSP.
Pozd :-D

Aiz
05-05-2009, 15:35
W cs zacząłem grać jakieś 2-3 lata temu na kafejkach lecz były to gry bardzo nieregularne- co miesiąc praktycznie. W lutym zeszłego roku postanowiłem ściągnąć cs i grać. A dowiedziałem się od kolegów z osiedla, z którymi najczęściej grywałem na serverze UltrasTeam BP.

Mariosz
05-05-2009, 19:27
Ja o cs'ie dowiedziałem się od swojego mentora A.C.A.B 'a , który podczas gdy uczyłem się do sprawdzianu na siłę zmusił mnie do zaisntalowania tego szitu ; d Gdy sprzedałem mu 3 banie poczułem się mocny i po prawie roku kupiłem steama :-) także już ponad 3 lata z tym walczę, bo to jest nałóg, który zmarnował niektóre ważne chwile w moim życiu ; ] Na szczęście wyszedłem z tego ;p Myślę, że w wakacje nie powrócę do tego :D

fobar
05-05-2009, 20:17
Wrucisz :-P Ja znalem cs dawno zanimk zaczolem z nim przygode, W pierwszego jakeigo zagralem to u kumpla w CS:CZ i sie wciagnoilem nastepnie w moja raczki wpadl 1.6 i tak gram :)

jabko
09-05-2009, 17:18
Pczątak był b. dawno. Dostałem tę gre od kumpla, jednat wtedy jeszce nie miałem neta i zabawa szybkoo mii sie znudziła. Po jakiomś czasie dowiedziałem sie od kumpla, że gra w cs na jakiś serwach, a ponieważ już miałęm internet postanowiełem spróbować i tak mi zostało :-)

shift
10-05-2009, 11:20
a wiec tak ja o cs dowiedziałem się od kuzyna (Kocham_Swinie) sciagnolem ale cos nie chcialo mi śmigać po 3 miesiącach zmieniłem kartę graficzna itp i zaczęło działać:) i zaczolem grac na cs portal!! z takimi kolesiami jak 3K Falcon i inni! pozdro dla nich!!!
I po upływie prawie roku zakupiłem steam i tak minol rok 2 :P:P i nadal śmigam w te klocki!

Ozi*
10-05-2009, 12:43
ja swoja przygode zaczalem 2 lata temu. Dowiedzialem sie o cs 1.6 od kolegow z osiedla i tak mnie wciagnela ta gra ze gram do dzis :D. Najpierw gralem na FFA a potem na PokeMod. lecz znudzilo mi sie wiec chcialem sie nauczyc surfowac lecz nauka mi nie wychodz i do dzis nie umiem dobrze surfowac choc podstawy znam bardzo dobrze :D. No a teraz gram na Wc3 i jestem szczesliwy :-D

Ricardus
11-05-2009, 20:50
Swoją przygodę w cs'a zacząłem około 7 miesięcy temu. Była to sobota na fejke pojechałem 1 raz z kolegą i to on mnie namówił abym spróbował. Moją 1 mapą była de_rats i pamietam żę dostałem od niego niezłe baty. Tak się skończyła moja przygoda z cs'em. Znów zacząłem grać bo SoFII mi się zaczął nudzić .Postanowiłem spróbować szczęścia po miesiącu znów z cs'em.
I tak na nowo się zaczęła gra moje 1 kroki były na serwerze TP gameees.pl lecz niestety forum upadło bo kolesia jednego wykiwali więc jakimś dziwnym trafem trafiłem tutaj gdzie dowiedziałem sie co to rash i inne duperele :-)
W CS gram z przewami ale to że teraz gram to wyłacznie zasługa mojego kolegi który nie raz mnie namawiał pomimo iż mówiłem że większego ścierwa niż cs nie ma lecz teraz wiem że sie myliłem

LazLo
22-05-2009, 19:07
W 2 klasie podstawówki - tj. 2003rok, byłem u kumpla i pyknąłem u niego parę rundek z botami, następnie 2lata z botami, potem internet - znalazłem na nonsteamie jakiś chiński serwer - ping 2000 ale ostro grałem bo mi to nie przeszkadzało jak teraz ping 80 (tragedia..).. końcówka 4klasy podstawówki - steam - nielegalny.. ściągnąłem z neta... chodziły mi tylko 2-3 serwery, ciągle grałem na jednym - "GoGo 4Fun Wejherowo". Potem na wakacjach po skończeniu 4klasy kupiłem normalnego steama i tak się to zaczeło, potem miałem innego steama i teraz mam mojego trzeciego na którym gram już około 1,5roku-2lat...

M@$SA
27-05-2009, 13:51
To I ja się wpiszę

Kiedyś z nudów wrzucił ktoś w sql Cs'a
Byłem zaciekawiony o co kaman, że tyle ludzi w to pocina, to i ja na tym skorzystałem

Ogólnie rzecz biorąc gram już 3 lata z przerwami ale skill ciągle bez zmian (ŻAL!!!)

LazLo
27-05-2009, 13:57
Ogólnie rzecz biorąc gram już 3 lata z przerwami ale skill ciągle bez zmian (ŻAL!!!)

Pograj cw, mixy, esl to skill się podniesie, najważniejsze jest TP, a nie latanie FFA...

edit:// esl 1/1 aimy możesz pograć wtedy możesz sobie refleks wyrobić i umiejętność biegłego celowania, oczywiście tego nie gwarantuje bo to zależy od wielu czynników.

KnifeMan
27-05-2009, 17:39
Ja zaczynałem z kolegami w kafejce internetowej "u Lemana" ale kafejka zbankrutowała i musiałem u siebie instalnąć :D

Seele ^
28-05-2009, 22:00
Skąd dowiedziałeś się o Counter Strike?

info od boga


edit by LazLo* // w tej chwili zostałeś nagrodzony warnem za post nic nie wnoszący do tematu.
Seele ^: chyba cie popier.doliło typie. Jaki post nie wnoszący nic do tematu? Gdzie kur.
wa, bo ja tu takiego nie widzę. Jak nie kumasz co oznacza info od boga w tym przypadku to spier.dalaj moderować na forum dla 11 latek

Kali
28-05-2009, 23:03
info od boga

potem zobaczył jak ty grasz i powstała ta twoja sygnaturka :hah:

MR.GIBON
03-06-2009, 22:23
JA swoja przygodę z cs ropoczołem okolo 1 rok temu grywałem wtedy przez neta w gre SNIPER ELITE tam sie glownie kampi i takie tam szlo mi niezle ale kumple powiedzieli zebym zagral w cs no wiec wraz z dewastatorem zainstalowalismy gierke i rozpoczela sie gra . najpierw byly to zwykle ruskie serwy mapa dd2 nie chialo mi sie wogole w to grac ale dewa sie zawziol i zaczol ciorac no to pomyslalem co bede gorszy i sie zaczelo znalazlem polski serwer wlasnie CSP wszedlem na serwer i ta cala magia mnie pochlonela gra z 3k Shiftem Falconem i resztom szalonej ekipy byla niezapomniana od tamtego czasu napierniczam conajmniej 2h dziennie :P . :hihi: :-)

Mieczysław
08-06-2009, 11:40
Ja swoja przygode rozpoczelem 1 rok temu. Byłem u mojego starego na wakacjach i na niego kompie byla taka smieszna ikonka z jakims ludzikiem wiec kliknolem w to. Napoczątku grałem na cs-portal war3ft. Pierwsza mapka to chyba byla westwood. Po tem sie skapnołem że jest forum i tak sie rozpoczela moja przygoda

MyguS aka tbC*
09-06-2009, 23:25
Ja cs`a poznałem jakieś 4 lat temu. Z koloegami czasami chodziliśmy do kafejki lub coś w tym stylu, ale to kilka razy. Od tamtej pory wogóle w to nie grałem. Pewnego dnia stwierdziłem, że zainstaluje jakieś starsze gry (średniowieczny komp) w tym cs`a.
Nie jarała mnie ta gra, pograłem czasami na botach itd. Pewnego dnia nieźle się wkręciłem :D:D. Szukając ogarniętych serwów znalazłem csp (2 dzień gry). Pierwsza mapka- 4 lat temu dd2. Nadal uważam, że to marnotrawienie czasu, ale nałóg to nałóg :] :-P

Nikt
10-06-2009, 11:50
Niewiem samo przyszlo :P z nikat