PDA

Zobacz pełną wersję : OOBE - Opuść Ciało



Nister
30-04-2009, 18:59
OOBE (ang. out of body experience, doświadczenie poza ciałem) - wrażenie postrzegania świata spoza własnego ciała fizycznego. Osoby będące w stanie OOBE twierdziły, że mogły się poruszać, dokonywać obserwacji i komunikować z innymi istotami inteligentnymi podczas gdy ich ciała spoczywały nieruchomo. Część osób doświadcza jednego lub kilku krótkich epizodów w ciągu życia bez żadnych wyraźnych przyczyn; inni zaś deklarują umiejętność wywoływania ich świadomie, np. za pomocą medytacji.

W świetle nauki opuszczenie ciała przez świadomość jest nierealne i teoretycznie niemożliwe, a doświadczenia tego typu odbywać się mogą tylko w obrębie ludzkiego mózgu, mimo iż ich pozorny realizm sugeruje coś innego.

Wieloletnich badań tego stanu dokonał m.in. Robert A. Monroe, założyciel Instytutu Monroe, w którym stworzył on technologię Hemi-Sync (ang. Hemispheric Synchronisation - synchronizacja półkul) mającą ułatwiać uzyskiwanie odmiennych stanów świadomości. Jako dziedziną ezoteryki, fenomenem tym zajmował się również Robert Bruce, który zawarł swoje obserwacje i teorie w "Traktacie o Projekcji Astralnej".

Dwie grupy naukowców, niezależnie od siebie prowadzące badania nad fenomenem doświadczeń pozacielesnych ogłosiły, że udało im się wywołać u osób poddanych eksperymentowi złudzenie oddzielenia się od ciała i przebywania poza nim. Jedną z grup kierował dr neurologii Henrik Ehrsson z University College London, który stwierdził po odbyciu eksperymentu: "..., że perspektywa pierwszej osoby jest niezwykle istotna dla doświadczania swojego ciała, innymi słowy czujemy, że jesteśmy tam, gdzie są nasze oczy", a doznania z odczuwaniem poza swoim ciałem są związane z zaburzeniami kojarzenia bodźców wzrokowych, a także bodźców odbieranych z innych narządów zmysłów. W doświadczeniach wykorzystano aparaturę do wirtualnej rzeczywistości, a sam eksperyment polegał na bodźcowaniu fizycznym (dotykaniem plastikowym prętem klatki piersiowej) osób poddanych eksperymentowi. Henrik Ehrsson kontaktu dokonywał zarówno wirtualnie, jak i w rzeczywistości, natomiast badani deklarowali, że w obydwu przypadkach czuli dotyk. Na podobnych zasadach druga grupa naukowa, nadzorowana przez Olafa Blanke z Institutet i Ecole Polytechnique Federale de Lausanne, zorganizowała badania nad zjawiskiem OOBE


Chodzi o To że Można wychodzić Świadomościa ( Duszą ) i można latać gdzie się chce.
OOBE jest wspaniałym doświadczeniem można np:spotkac innych podróżników a także co jest bardzo ciekawe spotkać inne inteligentne i przyjazne nam istoty co wam się może spodobać? oczywiście powiem krótko można rozmawiać z innymi świadomościami(duszami) i można dowiedzieć się od nich dużo ciekawych i interesujących rzeczy więc powiem jescze jedno krótko OOBE jest bezpieczne CAŁKOWICIE nik niemoże zająć naszego ciała podczas naszej nieobecności ani że inna dusza lub istota nas zabije lub że może się zdażyć że niewrucimy do ciała BREDNIE jest 0% RYZYKA




Zapraszamy serdecznie Na stronę http://oobe-forum.wxv.pl Znajdziecie tamKurs OOBE który jest darmowy!

Z góry dziękuje. I życzę miłego Latania po Nauce :DD

P.S: Niema się co bać ;]

Kanibal
30-04-2009, 19:15
:hah: Latałes juz?
Hehe nie chce mi sie wierzyc w takie cos..
Moze sie myle :]

Nister
30-04-2009, 19:16
jeśli chcesz się więcej dowiedzieć wpisz w google OOBE bo dotatkowo po śmierci będziesz tak wyglądąć :)

v0js`
30-04-2009, 19:18
Nister ma rację. Próbowałem coś takiego zrobić, za dużo czasu trzeba na to władować.
Próbowałem także LD (Life Dream czy cuś takiego) też dużo roboty, trzeba miesiące żeby wyszło.
Pozdrawiam.. :-D

Nister
30-04-2009, 19:21
(sory że spamuję) na mojej stronie można zapisać się na KURS mojemu kuzynowi miał sczęście udało mu się wejść do oobe za pierwszym razem możesz przeczytać trylogię "podróże poza ciałem roberta monroe" autor Robert Monroe

Die$eL
03-05-2009, 20:14
Szczerze... To ja sie boje czegos takiego..

Niewiem co mialem ale z kilka razy podczas snu cos takiego odczuwalem..
Tak jakbym byl specem w cs... moglem oglodac wszystko i wszystkich

Teeraaz juz tego nieprzeczytam bo mam dosc... To prawda widzialem tez rozne inne niezbyt mile rzeczy.... :]

KaCzoR
03-05-2009, 21:12
Było o tym kiedyś w Kręgu tajemnic na polsacie i mówili że jak się wraca do ciała to jest to bardzo nieprzyjemne, pozatym tak jak Die$eL, też się tego boję bo to takie nadludzkie jest :P Pozatym (możecie się śmiać ale ja mówie na powarznie) niewiem czy to jest zgodne z wiarą katolicką, może święty nie jestem ale wole stąpać po twardym gruncie :]

Nister
03-05-2009, 21:17
http://www.iv.pl/images/1c1k6mccfl99dmbmkau3.jpg

^^^ to mój kolega robił ;)

a co do tego wchodzenia do ciała to uczucie żeby było jest takie jakbyś wchodził do gumowego kombinezonu ze śluzem :]

a najlepsze w tej stronie dla was cs-portalowców strona jest podobna do cs-portal.net ;]

~rIstic
03-05-2009, 22:02
Ja szczerze też się czegoś takiego boje ... również miałem coś podobnego co Die$el i volt . Dziwne przeżycie... miałem również coś takiego (ale nie wiem czy to jest to samo) ze coś mi się śniło a później to się działo na realnym świecie ... i wtedy nie wiem co się dzieje ...xD

Nister
03-05-2009, 22:05
chociaż się zarejestrujcie na tej stronie :]

i mam prośbę reklamujcie ją jak możecie plz :D

~rIstic
03-05-2009, 22:13
Sory za spam ale polecam ta stronkę . trochę rozrywki każdemu sie przyda xD

Nister
04-05-2009, 12:24
sory za spam ale niektórzy mówią że bym to ja zrobił więc mówię ! zrobiłem to! specjalnie dla was 3 maja 2009 roku ale jak zaczną się wibracje to się liczy od 100 do 0 jak doszłem do zera bo to robiłem pierwszy raz(bo pierwszy raz udały mi się wibracje) to takie uczucie jest nie czujesz ciała i czujesz jakbyś z niego wystawał ( nieprzyjemne za pierwszym razem :] )

v0js`
04-05-2009, 13:45
schook, to się nazywa Dejavu. ;]

~rIstic
04-05-2009, 13:57
Tez tak myślałem ale wolałem się upewnić xD

Eragon
08-05-2009, 11:13
Ja w to wierzę, parę osób mi to mówiło, w tym moja była wychowaczyni... Ale sam nie mam zamiaru próbować.

Nister
08-05-2009, 15:25
dzięki za głosy na tak jeśli ktoś dał na nie na pewno mam nadzieję że kiedyś da na tak ;) :D

Mardog
08-05-2009, 15:41
A ja wiem, że to jest możliwe :-) próbuje tego już długo i na razie osiągnąłem tylko LD (świadomy sen). Ostatnio prawie bym dokonał OOBE ale niestety się tak przestraszyłem, że zwątpiłem i poszedłem spać xD

range[r]
08-05-2009, 16:43
Może kiedyś spróbuje ale na razie sie boje :D

neU
08-05-2009, 17:30
hehe, te tematy to w tamtym roku cale wakacje ogien robilem, napewno zanim sie tego sprubuje trzeba troche w tym posiedziec. Jezeli ktos bedzie chcial przejsc do tego stanu, niech najpierw przeczyta ksiazke R. Monroe "Podroze Poza Cialem"
Osobiscie w 100% nie udalo mi sie przejsc do tego stanu (ze moich wspomnien z dziecinstwa wynika , ze raz przezylem OOBE - mialem wtedy z 4/5lat) , ale kilka ciekawych ld i wibracji przezylem ;]

EDIT: LD mi wyszlo za pierwszym razem ;)

diLL
08-05-2009, 17:52
Ja również w to wierzę =] . Mówiło mi o tym parę kolegów ,ale jak na razie sam nie chcę tego próbować :-P.

Nister
08-05-2009, 20:54
oczywiście jeśli ktoś chce zarejestruje się na mojej stronie i zapisze na kurs ;)-bez spamu :D

Ozi*
09-05-2009, 10:23
ja w to wierze. Juz tydzien temu sciagnalem cobie tygodniowy poradnik :D noo i bardzo fajny tak samo i przezycia :D

add!.
09-05-2009, 17:33
Sam nie wiem czy mam w to wierzyć :) Chciał bym się dowiedzieć jak to jest to OOBE, ale z tego co czytałem na początek lepiej jest zacząć od "LD", to może ma ktoś link gdzie jest wszystko opisane jak dojść do stanu "LD". Czekam z niecierpliwościom na ten link, i mam nadzieje że mi się uda a pierwszym razem (tak jak nie którym...) :) :)

Ozi*
09-05-2009, 19:18
tu cos jest ale nie wiem czy ci sie to przyda :/ => http://www.obokciala.fora.pl/swiadome-sny,2/w-czasie-ld-spotkanie-innych,313.html

Nister
12-05-2009, 16:19
przyda się ;)

neU
12-05-2009, 18:17
to może ma ktoś link gdzie jest wszystko opisane jak dojść do stanu "LD".
Poprostu idz spać z intencją, że MUSISZ mieć LD i cały czas o tym myśl. Albo ustaw sobie budzik tak, żeby Cie obudził w nocy po ok 3/4 godzinach snu, i jak się obudzisz zrób 2przysiady i znowu się połóż z tą samą intencja. Acha, czasami nie można zapanować w pełni nad LD - zwykle kończy sie to tzw zmazą nocną ;) więc może być ciekawie ;d;d;d;d

Nister
14-05-2009, 19:43
dziś pomyślałem o założeniu konkursu oobe a więc powiem krótko na stronie www.oobe-forum.wxv.pl konkurs polega na tym że jak się zarejestruje i zapisze na kurs i uda mu się oobe i napisze w odpowiednim temacie swoje przeżycia ten zostanie nagrodę w postaci mojego zareklamowania waszej strony znajomy i na google że będą wchodzić boty google ;) nagroda czeka :)

Mardog
15-05-2009, 18:26
Weź add wejdź na ich stronę i poczytaj sobie wszystko ci napisałem w dziale "pozostałe"
LD jest proste najlepsze metodą 4+1. Hiperwentylacja też dobra ale zbyt ryzykowna dlatego w sumie jej spróbowałem xD
LD co i jak (http://www.oobe-forum.wxv.pl/postlink/74.htm?sid=44f8895dc5720296f09827e1e7ac4f8b#74)

BeneNati
16-05-2009, 22:43
Ja w to wierzę. Tylko nie wiem, czy to się dzieje w głowie człowieka czy naprawdę. Przecież ludzki umysł jest wielki. Ale chyba można sprawdzić, np umówić się poza ciałem, jak spotkamy się i porozmawiamy, a następnie opowiemy sobie na rlu.

Zapisałem się na kurs, zobaczymy, boję się ale jestem gotów spróbować ;)

Nister
17-05-2009, 09:51
Ja w to wierzę. Tylko nie wiem, czy to się dzieje w głowie człowieka czy naprawdę. Przecież ludzki umysł jest wielki. Ale chyba można sprawdzić, np umówić się poza ciałem, jak spotkamy się i porozmawiamy, a następnie opowiemy sobie na rlu.

Zapisałem się na kurs, zobaczymy, boję się ale jestem gotów spróbować ;)

już ci powiem jest też LD co się dzieje w głowie człowieka dusza idzie do mózgu ale oobe to co innego tego można się bać gdy wyjdziecie z ciała możecie być jescze chwilę w naszym świecie ale zaraz zostaniecie wystrzeleni do świata astralnego w którym możecie się porusząć napisze o tym więcej na www.oobe-forum.wxv.pl a i jescze coś czego też można się bać i czego ja też się trochę boje po
1. możecie spotkać zmarłych oczywiście przyjaznie nastawionych bo w astralu jest wszystko przyjaznei a w LD możecie kontrolować swiat ale w oobe to sie dzieje w real i wiec niemożecie kontrolować dokoncze z oobe : po
2.możecie spotkać anioły
po 3.różnorakie inteligetne istoty zresztą wszystkie tam takie są po 4.jakaś istota bedzie waszym przewodnikiem po 5.możecie się natknąć na księgę akaszy więcej o niej napisze na stronie i oczywiście jest tam strażnik który jest bardzo miły ;)

PS:mam nadzieję że później nie będzie wam potrzebny już przewodnik ;)

tombcio
17-05-2009, 10:15
po 5.możecie się natknąć na księgę akaszy więcej o niej napisze na stronie i oczywiście jest tam strażnik który jest bardzo miły ;) Z tego wszystkiego to mnie najbardziej przestraszyło ;( Nie chcę wiedzieć kiedy dedne ;/
A LD to już kiedyś robiłem

Nister
17-05-2009, 12:05
a z tymi zmarłymi to możesz np:ze jakis kuzyn niezyje (bez obrazy) można go tam spotkać

a z tą księgą akaszy niemuśisz jej czytać poprostu sobie pogadaj ze strażnikiem jak mówiłem jest miły a w księde akaszy niema tylko kiedy umrzesz są tam wszystkie tajemnice świata A ta ksiązka jak chcesz np możesz zobaczyć swoją dziewczyne w przyszłości,dziecko poproś o ot księgę a zabierze cie w przysłość i jako duch będziesz widział to a nikt ice nie zauważy gdy już zobaczysz satneisz znowu przed księgą w astralu

Aiz
17-05-2009, 12:12
Szczerze mówiąc, większość z tego co Ty, Nister, piszesz, to wg mnie totalna bujda. Może dlatego, że nie spróbowałem nigdy "OOBE". Wierzę, że coś takiego może być, lecz to co Ty piszesz to bajka dla dzieci.

Nister
17-05-2009, 12:18
co do tego się mylisz sprubuj oobe to się przekonasz ;)zostaniesz wystrzelony do innego świata zwanego astralnym bo w naszym dusza niemoże się poruszać

v0js`
17-05-2009, 12:27
Namawiasz na to, i namawiasz.. Człowieku, zamiast ględzić w końcu sam spróbuj to zrobić, jestem pewny że nigdy Ci się to nie udało, i nigdy nie próbowałeś.
Nie męcz ludzi, bo w końcu ktoś da Ci 3 warna, i popisane masz.. :x
Ogarnij się.
Pozdrawiam..

Nister
17-05-2009, 12:33
uda mi się, znalazłem błąd który robiłem pozdrawiam.

neU
17-05-2009, 19:38
Moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak ksiega Akaszy i jest to totalna bzdura, taka sama jak istnienie czegos takiego jak pszyszlosc (w sensie hmm... swiata). Nie ma zadnego przedmiotu, ktory moglby mi powiedziec kiedy dedne, i pokazac jak bede wygladal za 15lat. Jest to nierealne, przeciez "podroznicy" czerpali by z tego dobra materialne, np w postaci numerow z totto lotka.

Eragon
17-05-2009, 22:21
Aiz, wierz mi że to wszystko to najszczersza prawda, przykro to stwierdzić - ale nasz świat nie jest do końca taki normalny jak byśmy chcieli. ; p Mój kumpel, i moja NAUCZYCIELKA to robiła i im się to udało... a im poprostu musze wierzyć... ; )

[ Dodano: 17-05-09, 22:23 ]

co do tego się mylisz sprubuj oobe to się przekonasz ;)zostaniesz wystrzelony do innego świata zwanego astralnym bo w naszym dusza niemoże się poruszać

Co do Ciebie, podobnie jak inni wątpie, żeby Ci się to udało. Do tego trzeba być mądrym i inteligentnym. ; p

Nister
18-05-2009, 15:22
aż taki głupi niejestem :D ;) a i cos ważenego OOBE to niejest dar wybić to sobie z głowy jest to naturalna umiejętność człowieka bo 2 ciało nieda sie poruszać po ziemi tylko do świata astralnego właśnie po to.

PS: to naturalna umiejętność więc niepotrzeba aż takiego inteligenta.

neU
18-05-2009, 15:54
Eragon zle zrozumiales Aiz'a, mu chyba chodzilo o ta cala ksiega akaszy, ktora jest totalna bzdura.

Co do tego całego kursu ze strony Nistera, powiem tylko tyle - to nie jest kurs na osiagniecie OOBE ale jest to kurs na LD.

Troche znam sie na OOBE(chociaz nie udalo mi sie tego osiagnac - moze i dobrze.) i patrzac na Twoje posty Nister, wydajesz mi sie kolejnym piepszonym dzieciakiem, ktory dowiedzial sie ze mozna wychodzic z ciala i pisze na ten temat totalne bzdury.

pzdr neu

Nister
18-05-2009, 16:02
co do tego jest jeszcze jedna metoda NAJLEPSZA I NAJBADZIEJ SKUTECZNA!!!! i najłatwiesza

trzeba sie położyc w ciszy i o dowolnej porze i liczyc do 30 jak już to zrobisz to otworzyć oczy na 2-3 sekundy i zamknać i powtarzac do dopuki niuzyska się LD tylko się niedziwić jak się otworzy oczy a tu jest sie w środku akcji ;) to jest sposób na LD!!!!

Eragon
18-05-2009, 16:09
Nister, baw się w to dalej, a skończysz jak Emily Rose.
Daj sobie z tym spokój, to raczej nie jest dla wszystkich ludzi.

v0js`
18-05-2009, 18:11
Przepraszam że głupio zapytam.. Ale kim jest Emily Rose? xD

tombcio
18-05-2009, 18:17
]Przepraszam że głupio zapytam.. Ale kim jest Emily Rose? xD
Polecam film Egzorcyzmy Emily Rose, tytuł mówi za siebie (nawiedzona przez diabła dziewczyna )

Mardog
18-05-2009, 18:45
Nie ma sensu sie wypowiadać jak czegoś się nie spróbowało. Doświadczyłem LD i jest to rzecz niesamowita. Robisz co chcesz co Ci sie nie spodoba zmieniasz.
OOBE to już co innego, każdy może tego się nauczyć i tego dokonać. Wg siebie samego jestem pewien, że tego dokonam w niedługim czasie :-)
voL[t], ty się nie odzywaj bo widzę, że na ten temat nic nie wiesz, a próbujesz wrzucić swoje marne grosze.

neU
18-05-2009, 19:39
Nister, baw się w to dalej, a skończysz jak Emily Rose.

Eragon respect za ten tekst

hahahahahhahahaha leze hahahahahahaha !!!

lecz fakt fakt, że w historii Anneliese nie ma nic do smiechu.

Nister
18-05-2009, 21:03
właśnie volt piszesz coś a nawet niemyslisz ale po innym zwględem i nic niewiesz o oobe a co od księgi akaszy wiesz po co jest strażnik myslisz że będzie mówił "włazić księga akaszy! tędy proszę" nie on niepowie myslisz ze każdego tak poprostu dopuści hahahahaha on tam dopuści istoty dusze np z człoweka załużmy ty byś tam był albo ktoś inny musiał byś mieć czyste serce nie do końca chodzi mi zebyś niebył zły i zdradliwy że np koledze już wszystko powiesz że to i tamto ten strażnik ale niewim jak i co on jakoś czyta ci w myslac ale tylko związane co byś zrobił gdybyś przeczytał księge i co byś potem zrobił gdy byś wrócił do swojego ciała.....

PS ja jak co wrzucam papierkowe monety oczywiście prawdziwe :D

[ Dodano: 18-05-09, 21:21 ]


Daj sobie z tym spokój, to raczej nie jest dla wszystkich ludzi.

co do tego się mylisz Eragon i SKAPUJ TO W KONCU ŻE TO JEST NATURALAN UMIEJĘTNOŚĆ a teraz pytanie: po co jest drugie ciało?: jest po to by móc podróżować w świećie astralnym....

diLL
19-05-2009, 17:42
KONIEC SPAMU ! To jest temat z tego co widać do OOBE , a nie opowiadanie historyjek na temat kto jak skończy czy o jakiś księgach i wypowiadać się o tym samym i o tym samym w kółko ... PW czeka i tam sobie dokładnie wyjaśnicie co to jest i wymienicie szybko poglądy . Dajcie się wypowiedzieć innym .

Tyle na ten temat .

neU
19-05-2009, 17:48
a teraz pytanie: po co jest drugie ciało?: jest po to by móc podróżować w świećie astralnym....

zamknijcie ten temat bo nie moge tego czytac !!! Nister wyjdz, i zrob cos dla OOBE - skoncz z tym

KnifeMan
19-05-2009, 23:20
Nie ma sensu sie wypowiadać jak czegoś się nie spróbowało. Doświadczyłem LD i jest to rzecz niesamowita. Robisz co chcesz co Ci sie nie spodoba zmieniasz.
OOBE to już co innego, każdy może tego się nauczyć i tego dokonać. Wg siebie samego jestem pewien, że tego dokonam w niedługim czasie :-)

On ma racje.. nie możemy ocenić czegoś czego nie doświadczyliśmy. Więc nie oceniajmy pochopnie Nistera, tego co robi i do czego zachęca.. po prostu spróbujmy albo zamilczmy.

tombcio
20-05-2009, 22:00
Tak nawiasem mówiąc (bez OT
Poza tym, OOBE jest zabronione przez Kościół, gdyż jest otwarcie drzwi dla 'bytów astralnych', żeby nami kierowały, tak naprawdę to się nazywa nawiedzanie. Ale to informacja dla wierzących.

Mardog
21-05-2009, 18:12
I w sumie tombcio mi to lotto, bo zabronione przez kościół, a ja nie wierzę w kościoły bo to nic innego jak złodzieje :-) może nie wszystkie ale katolickie tak i to na 100%

neU
21-05-2009, 22:13
ale ludzie twierdza, ze oobe bardziej "umocnilo ich w wierze". Ich wiara jest teraz bardziej "namacalna" - wiedza ze istnieje inny swiat oprocz tego fizycznego

Mardog - zlodzieji to se szukaj na placu lub za oknem

KnifeMan
21-05-2009, 22:25
kościoły bo to nic innego jak złodzieje :-) może nie wszystkie ale katolickie tak i to na 100%

Pewnie masz coś na poparcie tego co powiedziałeś.. -.-

Eragon
22-05-2009, 08:31
KONIEC SPAMU ! To jest temat z tego co widać do OOBE , a nie opowiadanie historyjek na temat kto jak skończy czy o jakiś księgach i wypowiadać się o tym samym i o tym samym w kółko ... PW czeka i tam sobie dokładnie wyjaśnicie co to jest i wymienicie szybko poglądy . Dajcie się wypowiedzieć innym .

Tyle na ten temat .

Wszystko co pisaliśmy było na temat... Więc DiLL nie błaźnij się. ; p

[ Dodano: 22-05-09, 08:32 ]

co do tego się mylisz Eragon i SKAPUJ TO W KONCU ŻE TO JEST NATURALAN UMIEJĘTNOŚĆ a teraz pytanie: po co jest drugie ciało?: jest po to by móc podróżować w świećie astralnym..

A skąd wiesz, skoro nigdy Ci sie nie udało jeszcze? ; )

[ Dodano: 22-05-09, 08:34 ]

On ma racje.. nie możemy ocenić czegoś czego nie doświadczyliśmy. Więc nie oceniajmy pochopnie Nistera, tego co robi i do czego zachęca.. po prostu spróbujmy albo zamilczmy.

Zauważ przy tym, że ten typ jeszcze tego nigdy nie doświadczył, zachęca do rzeczy których w ogule nie rozumie.

[ Dodano: 22-05-09, 08:34 ]

I w sumie tombcio mi to lotto, bo zabronione przez kościół, a ja nie wierzę w kościoły bo to nic innego jak złodzieje :-) może nie wszystkie ale katolickie tak i to na 100%

Może jakoś to uzasadnij kolego...? ; >

[ Dodano: 22-05-09, 08:36 ]

Tak nawiasem mówiąc (bez OT
Poza tym, OOBE jest zabronione przez Kościół, gdyż jest otwarcie drzwi dla 'bytów astralnych', żeby nami kierowały, tak naprawdę to się nazywa nawiedzanie. Ale to informacja dla wierzących.

Mówiąc krótko, otwieramy dzwi złym duchom które mogą nas opętać, vide Emily Rose.

neU
22-05-2009, 18:52
Mówiąc krótko, otwieramy dzwi złym duchom które mogą nas opętać, vide Emily Rose.
Wydaje mi sie, ze poprzez oobe drzwi sie nie otworza, predzej bym powiedzial ze przez mentalke, no ale obie rzeczy sa ze soba powiazane.

Nister
22-05-2009, 19:01
ech próbuje więc co mówic....

Mardog
23-05-2009, 14:38
Po co mam uzasadniać czemu uważam, że kościół to złodzieje. Nie wierze w kościół tak po prostu mam do tego swoje powody. Jak Bóg jest zawsze z nami to po co chodzimy do kościoła. Popatrzcie na rydzyka wozi się bugatti bo ma kasę za to że jest księdzem. Czemu nie mogą mieć dzieci? Bo po co im dziedzic tego majątku. Poza tym jak ktoś się trochę interesuje to wie, że kiedyś katolicy mordowali w imię Boga, palili na stosach i wieszali tych co wyznawali inna wiarę.

Co do tematu. Wątpię, że ktoś mógłby skończyć jak Emily Rose. Gdy się wyjdzie z ciała ma się swojego stróża który cie poprowadzi po świecie astralnym i będzie cie chronił.
Wszędzie o tym pisze jak jest temat o OOBE.

Nister
25-05-2009, 15:53
coraz wiecej wiem...:P

LazLo
26-05-2009, 16:25
Szczerze mówiąc to ja wole LD, jest łatwiejsze do wykonania, może kiedyś nawet bez świadomości wam to wyszło, ale nie zdawaliście sobie o tym sprawy. Tak jak mi kilka nocy temu... śnie i nagle ktoś puka (w śnie) podchodzę do drzwi i patrze pusto, a nagle myślę, że zaraz ktoś wyciągnie rękę i mnie złapie.......i tak właśnie się stało...

Nister
26-05-2009, 19:05
dam mzoe tu kurs tylko cza odswiezyc temat zeby pisali w nim znów

Mac Gyver
01-07-2009, 15:53
Po co mam uzasadniać czemu uważam, że kościół to złodzieje. Nie wierze w kościół tak po prostu mam do tego swoje powody. Jak Bóg jest zawsze z nami to po co chodzimy do kościoła. Popatrzcie na rydzyka wozi się bugatti bo ma kasę za to że jest księdzem. Czemu nie mogą mieć dzieci? Bo po co im dziedzic tego majątku. Poza tym jak ktoś się trochę interesuje to wie, że kiedyś katolicy mordowali w imię Boga, palili na stosach i wieszali tych co wyznawali inna wiarę.

Co do tematu. Wątpię, że ktoś mógłby skończyć jak Emily Rose. Gdy się wyjdzie z ciała ma się swojego stróża który cie poprowadzi po świecie astralnym i będzie cie chronił.
Wszędzie o tym pisze jak jest temat o OOBE.


Chyba krzyżacy, a ja ich bym katolikami nie nazwał... Co do złodzieji? Widziałeś kiedyś, żeby ksiądz jak nie dasz na tace wyjął pałę i walnął przez łeb bo nie dałeś? Ja nie wiedziałem. Characzy też nie wymuszają. A jeżeli chodzi o Rydzyka, to teoria Helikoptera i Maybacha juz dawno umarły. Zdjęcia zamieszczone w internecie były przeróbkami..

Nister
26-08-2009, 13:06
czego w niewolno się bać? to pytania zadał mi kolega kilka dni temu już mu to powiedziałem
więc pomyślałem że popisze trochę teraz i wyjaśnię kilka rzeczy

1.niemożna otworzyć ciału drzwi złym duchom heh tym bardziej w oobe PONIEWAŻ ma się swojego strażnika a z tym ciałem ono jest coś jakby na odcisk wiec nic innego nie może się tam wejść i opętać

POCZĄTKI ZANIM WEJDZIEMY W OOBE:

1. najpierw będą refleksje świetlne-OPIS:(niebęde opisywał :P)poziom strachu : 0.06 z 1.0 max.

2.ehh. tera będzie dziwne już częściowo nie będziemy czuć ciała tera będą wibracje lub nie jeśli nie to później co napiszę-OPIS: Zaczną się jakieś bule w jakimś miejscu lub skurcz nie przerywa oobe te bule lub skurcze które są od oobe znaczą one że przechodzisz do następnego ETAPU. Poziom strachu : 0.37 z 1.0

3.Uczucie lekkości-OPIS: (chmm trochę nieprzyjemne W 1% czujesz swoje ciało ALE to nieprzyjemne jest to czujesz jakby uczucie twardości jakby od spodu ściskało cie coś twardego już za drugim razem już coraz mnie będzie się czuć tą twardość lub już jej nieczuć jest to związane z ilością wychodzenia z ciała bo za pierwszym razem jest najtrudniej bo dusza trzyma się mocno. Poziom strachu: 0.78 z 1.0

jak coś dalej jest biały tunel serio xD niebac się :)

Resztę opiszę za niedługo bo mi się już niechce pisać xD

mam nadzieję że to wam pomoże w uzyskaniu OOBE! jeśli wam to może lub wam tego brakowało to proszę o POMOGŁ sory że się tak proszę :D życzę sczęscia

Aiz
26-08-2009, 13:43
Tak tłumaczysz, że nic z tego nie zrobię :) Btw. Pomógł może dac tylko autor tematu.

neU
26-08-2009, 18:12
nister idź już do tej szkoły...

Nister
26-08-2009, 20:39
to tylko to co będzie się dziać gdy będziemy robić oobe

[ Dodano: 23-02-10, 17:47 ]
A macie sposób prosze:

(bo chcę możliwe i was tam kiedys zobaczyc. ;] )
Jak wprowadzić sie w OOBE?


Po całym dniu pracy kładziesz się spać. Przed zaśnięciem nastaw sobie budzik aby zadzwonił 4 godziny od nastawienia. Najlepiej kłaść się o ~22. Zasneliśmy. Prawdopodobnie coś się nam przyśni ;p. Budzik dzwoni i nas budzi o 2 w nocy o ile poszedłeś spać o 22. Teraz najważniejsze.
Wstajemy i przez godzine staramy się dokładnie wybudzić.
Robimy jakieś ćwiczenia, odpalamy kompa i mordujemy ludzi w Postalu,
masturbujemy się (serio), cokolwiek byle by nie zasnąc przez tą godzine. Po jej upływie kładziemy się do łóżka i staramy się rozluźnić.
W tym samym czasie zaczynamy odliczać od 1000 w dół. To pozwoli utrzymać swiadomość naszemu umyłowi w momencie gdy ciało zaśnie.
Oczywiście jesteśmy ułożeni jak najwygodniej, a najlepiej w pozycji w jakiej zawsze zasypiamy. No i sobie liczymy. W pewnej chwili (po godzinie może 2) kiedy nasze ciało juz twardo śpi poczujecie świadczące o tym wibracje przebiegające przez całe wasze ciało.
Liczymy sobie dalej. Usłyszycie dziwne trzaski, śmiechy, szepty, poczujecie się jakbyście schodzili pod wode. Każdy czuje co innego. Może się zdarzyć że poczujecie jak wasze serce staje badź tracicie oddech. W tym momencie doznacie paraliżu sennego. Oznacza to że nie będziecie w stanie poruszyć żadną częscią swojego ciała. Spokojnie jest to bardzo natrualne. Dzieje się tak zawsze kiedy zasypiasz. Nie czujesz tego gdyż twoj umysł nie jest świadomy. Dzieje się to dla twojego dobra, ponieważ gdy spisz najczęściej w snach się poruszasz. Wyobraź sobie sytuacje że w śnie uciekasz przed jakimś potworem.
Twoje ciało w tym momencie odczuwa stres. Wiąże się z tym zaciskanie szczęk, ogólny ruch ciała. Nie chciałbyś aby podczas snu twój język znalazł się miedzy twoimi szczękami ;]
Właśnie w celu zabezpieczenia twojego ciała przed takimi przypadkami natura wykształciła w nas ludziach mechanizm który wyłącza wszystkie zbędne podczas snu funkcje, np. ruchowe. Właczone zostają tylko te niezbedne do utrzymania życia, czyli bicie serca , oddech.
Wrócmy do wibracji które przeszywaja twoje ciało.
Jest to właśnie efekt paraliżu sennego.
Nagle ogarnie nas jakaś taka ciemniejsza ciemność ;p
Staramy się skupić na czerni przed nami. Po chwili ujrzymy dziwne kształty, światła i inne tego typu dziwadła. Już prawie jesteśmy w "poza" . Nagle poczujemy się dziwnie. Doznamy czegoś zupełnie nowego. Poczujesz sie jakbyś był wszędzie. W tym momecie spróbuj poruszyć dużym palcem stopy. Jeżeli to poczujesz to postaraj się wstać ale nie poruszając ciałem fizycznym tylko pomyśl o tym że chesz wstać. Odtwórz w myślach uczucia jakie towarzysza Ci podczas podnoszenia ciała. Poczujesz się jakbyś wstawał ale coś Ci to uniemożliwia. Spokojnie to twoje ciało fizyczne nie chce się z tobą rozstać ;p
Musisz się mocno skupić i przeć przed siebie. Jeżeli odpowiednio sie skupisz uda Ci się wyrwac ze swojego ciała fizycznego. Wtedy znajdziesz sie w miejscu kompletnie innym od wszystkich znanych Ci miejsc. Tam panują zupełnie inne zasady. Poruszasz sie myślami. Zupełnie inaczej odbierasz otający Cię świat. Poczujesz się wolny i prawdopodobnie się obudzisz ;p gdyż napływ uczuć tam jest ogromny.
Nie przejmuj się, trenując opanujesz wychodzenie w "poza" do tego stopnia że będziesz tak mógł przebywać o wiele dłuzej ;].
Ta metoda nazywa się 4+1. Czyli 4 godziny snu +1 wybudzania.

Potrzebujesz porady ? Napisz tu a napewno Ci pomoge.
Chcialbym również podkreślić że tan temat nie służy tylko do pomocy w OOBE czy LD, ale również do interpetacji waszych snów.
Bo musicie wiedzieć ze przez sen nasze ciało ma nam naprawde ciekawe rzeczy do powiedzenia ;]
Pozdrawiam

UWAGA

Ogolnie to naukowo nie wykazano zeby to mialo negatywne skutki uboczne. Ma skutki uboczne ale bardzo mile ;]
U mnie jednym z nich jest dobry chumor za dnia i nareszcie sie porzadnie wysypiam ;]

Uwaga. Jezeli masz problemy z sercem, daruj sobie gdyz OOBE powoduje szybsze bicie serca albo drastyczne zwalnianie

Kolejna wazna kwestia o ktorej zapomnialem napisac na poczatku.
"To świetna sprawa, panować nad światem wokół siebie", .Jest to zle podejscie jezeli chodzi o OOBE. OOBE otwiera nam drzwi do innego swiata. Trzeba wiedzieć o tym, że funkcjonowanie w tamtym świecie powinno się opierać na jakichś głębszych pragnieniach, a nie jak to robi wiele osób, na pragnieniu ucieczki od rzeczywistości, czy samej zabawy. Do swiata astralnego wchodzimy po to aby poznac swoje prawdziwe "JA". Poszerzanie świadomości, poszerzanie samoświadomości, chęć niesienia pomocy innym, chęć pozytywnej modyfikacji wzorców myślowych to sa glowne powody dla ktorych odwiedzamy astral. Jezeli chcesz doznac OOBE od tak zeby bylo fajnie mozesz sie spotkac z trudnosciami wynikajacymi z konfliktu sumienia i twojego pragnienia poznania czegos nowego.
Astral zamieszkuja istoty ktore spotykamy tam jako obloki , cos jak chmurki. Moga to byc inni ludzie przebywajacy w tym momencie w astralu badz wymysly twojej wyobrazni. Niestety nie wiemy jeszcze wszystkiego o astralu i o jego mieszkancach , pewne jest ze mieszaja tam rowniez istoty inne niz ludzie.