PDA

Zobacz pełną wersję : Gothic 3



Eragon
03-09-2007, 12:11
Sugerowana cena wydawcy: 59,90 zł
Gatunek: RPG / akcja / tpp / fantasy
Kategoria wiekowa: od 16 lat
Wersja językowa: w całości po polsku
Nośnik i ilość: 1 DVD
Wydanie / seria: Platynowa Kolekcja


"Myrtana, świat targany niepokojem. Orkowie z mrocznych krain północy zajęli większą część kontynentu. Jedynie Krół Rhobar wraz z resztą najwierniejszych odziałow broni Vengardu, ostatniego bastionu wolnych ludzi. Chaos wdarł się do życia mieszkańców Myrtany. Powstańcy stawiają opór. a Assasyni z południa otwarcie kolaborują z orkami.

Wieści o przybyciu Legendarnego beziimienego z Khorinis budzą zarówno nadzieje jak i obawy. Po czyjej opowie sie stronie? Kto poczuje jego gniew, a kto zyska jego przychylność.. Tylko jedno jest pewne: jego uczynki zmienią Myrtane na Zawsze"


Moje zdanie o tej grze jest następujące - G3 to gra wielka.. ale z licznymi bugami(błędami) i ogromnymi wymaganiami sprzętowymi (największe na świecie -narazie) w grze występują 3 zakończenia gry, wszystkie zależne od podejmowanych decyzji. Ale mimo wszystko jest to też najgorsza gra z Seri Gothic.. brakuje tu tego klimatu z G1.. fabuła jest strasznie nie orginalna. Szczerze mówiąc - zawiodłem sie na tej grze.. czekałem na nią 3 lata i gdy wreszcie zagralem czułem niedosyt, gra miała byc świetna, rewalacyjna, genialna a jest bardzo dobra. xD

Screen'y
http://www.gram.pl/galeria.asp?id=413&gid=287&pid=1449

miazga12
03-09-2007, 12:17
przeszedłem gre jakiś czas temu naprawde wolał bym żeby teraz wyszła a fabuła była w pełnu dokończona ale gra się fajnie znakomita grafika fajne nazwy broni itp.

Andri99
03-09-2007, 15:15
Miazga12 nie powinienies w nia grac bo nie masz 16 lat :>:)

Sasek666
06-09-2007, 18:33
Fajna dlugaaa gra duzo mozliwosci podoba mi sie xD

tombcio
08-12-2007, 18:57
Mi też gra się podoba przeszedłem 1/4 gry z kolegą i koledze dysk się zrąbał i nie mogliśmy grac bo nie mieliśmy obrazu .iso gry a jak ja ściągnąłem to mi się cięło że nie dało się grac .

dr4gon
12-12-2007, 21:00
Gothic to jest zarąbista seria gier :-D najbardziej mi sie podobał G1 ten klimat tam rozwalał poprostu bo w G2 już był gorszy ale tylko na początku ;-) puźniej już wciągał :-D a co do G3 to jeszcze nie grała i bym sobie z miłą chęcią zagrał ale jak mówisz że ma takie wymagania to najpierw musze kompa zmienic :-P :-P a co szybko nie nastapi... :(

Eragon
13-12-2007, 14:17
Gothic to jest zarąbista seria gier :-D najbardziej mi sie podobał G1 ten klimat tam rozwalał poprostu bo w G2 już był gorszy ale tylko na początku ;-) puźniej już wciągał :-D a co do G3 to jeszcze nie grała i bym sobie z miłą chęcią zagrał ale jak mówisz że ma takie wymagania to najpierw musze kompa zmienic :-P :-P a co szybko nie nastapi... :(

Dr4gon a mógłbys podać konfiguracje Twojego kompa?
Może jednak Ci będzie palić.. :-P

dr4gon
13-12-2007, 17:09
raczej wiesz pewnie mi pujdzie ale ja nieche grać w tą gre na najmniejszych detalach :] i czekać żeby mi sie kilka min łądował teren nop :-P 2.2Athlon, 1gb RAM DDR, Geforce 6800 :]

SIMI
13-12-2007, 21:39
procesor: DualCore Intel Pentium D 930, 3000 MHz (15 x 200)
płytagłowna: ASRock 775Dual-880Pro
Ram: 1 gb ddr2
Monitor:Philips SmartManage Monitor [NoDB] (BZ 433244)
Karta graficzna:NVIDIA GeForce 6200 TurboCache(TM) (512 MB)
karta dzwiekowa:VIA AC'97 Enhanced Audio Controller
HDD: SAmsung 200 GB
jezeli masz cos w tym styly to na min bedzie ci dzialac.ja gram na normalu i mi sie tnie bo slaba karta graficzna;/

LazLo
14-12-2007, 17:43
OJ SIMI to nie od karty graficznej scinki sa spowodowane 1gb ram, do poprawnego dzialania gry potrzeba 2gb i nie bedzie scinek.

Eragon
14-12-2007, 17:54
OJ SIMI to nie od karty graficznej scinki sa spowodowane 1gb ram, do poprawnego dzialania gry potrzeba 2gb i nie bedzie scinek.

Nie koniecznie, 1GB powino wystarczyć do grania na LOW, ewentualnie na Medium, To żależy raczej od procka.. Od Karty to zależy dopiero jak masz Anty-Alasing włączony, i Shadery..

LazLo
14-12-2007, 20:29
A to chyba jednak od procesora ;]

shorty
20-12-2007, 21:46
Bardzo fajna Gra przeszłem wszystkie serie tych gier i dodatki do nich ;];] Gra Super poLecam czekam aż wyjdzie Gothic 4 ;]