PDA

Zobacz pełną wersję : Dobry cel



HarnaS
28-04-2009, 20:44
Wiecie ze podstawowy celownik i szybkosc zmiany broni kolor celownika to podstawy zeby dobrze strzelac chociaz tez licza sie inne rzeczy np"refleks" to kilka komed ktorych mozna uzywac na serwerze a troszke pomaga!
hud_fastswitch-szybka zmiana broni[pomaga jezeli skonczy sie amo szybko wyciagamy usp i walisz heada]

sensitivity-ustawia czulosc myszki[pomaga gdy gramy w jakas gre jestesmy przyzwyczajeni to ustawiamy czulosc]

cl_dynamiccrosshair 0 -dynamiczny celownik

cl_crosshairsize small/medium/large -wielkosc naprawde pomaga!

http://img521.imageshack.us/img521/7565/acel.png


cl_crosshair_color 0 0 255 -wtedy bedzie niebieski jest leprzy bardziej widoczny dobry dlatych co maja slabszy wzrok albo poprostu bardziej wpada w oko

adjust_crosshair-zmiana koloru celownika kazdorazowo


crosshair-pokazuje celownik jezeli sie cos stalo moze pomoc

hud_centerid-wyswietla imiona graczy na srodku ekranu pomaga niektorym wyswietla na dole a to mozna troche przegapic sczegolnie jak inna osoba gra gra humanem!!




Drobny poradnik ale mam nadzieje ze poczatkujacym pomoze :roll:

Die$eL
28-04-2009, 22:31
komenda z niebieskim celownikiem mi niedziala :> calkiem znika mi celownik ;>

jRK
29-04-2009, 11:01
Hmm. Troche słaby ten poradnik.
Nie jest tak bardzo zrozumiały.
Co do cl_crosshair_color 0 0 255, wole ustawic na cl_crosshair_color "250 250 250"
5/10

Die$eL
29-04-2009, 17:13
Niewiem po której ale po wpisaniu jakies komendy mam czerwoną czcionke ? Jak to naprawic ? ;/

HarnaS
29-04-2009, 18:43
concolor-Zmiana koloru czcionki w RGB. pomoze sprawdz

Die$eL
29-04-2009, 18:49
Hastler dzieki wielkie :-) Dałbym ci pomógl ale nie ja utworzylem ten temat wiec niemoge ;x

sorki za OT