PDA

Zobacz pełną wersję : Diablo Mod - Opis ( nowsza wersja )



diLL
18-04-2009, 00:47
Jak sama nazwa wskazuje , chcę Wam bardziej przybliżyć grę na Diablo Modzie.

Klasy :

•Mag (Zadaje większe obrażenia magią,posiada latarkę która umożliwia widzenie ninj'y)
•Paladyn (Robi specjalne osłony "tarcze" , ma więcej premii do siły)
•Mnich (Posiada 140 HP na start, zdobywa więcej doświadczenia)
•Zabójca (Nie słychać jego kroków, z nożem staje się nie widzialny jak ninja , jest szybki)
•Barbarzyńca (Po zabiciu wroga dostaje 200 pancerzu, jego broń się naładuje i odzyskuje część hp przy zabiciu wroga , gdy ładuje swoją moc jego pancerz może odbić max. 7 pocisków)
•Nekromanta (Może wskrzeszać graczy z swojego team'u i uleczać)
•Ninja (Ma tylko nóż, wysoko skacze, w ciemnych i mało cieniowanych miejscach jest praktycznie nie widzialny (widać cień nóg), bardzo szybki)

http://img15.imageshack.us/img15/9369/detrain0006v.png

Rune :

•Upgrade - możesz ulepszyć swój item (Nie wszytkie itemy można ulepszać - $9000)
•Mocne itemy mogą ulec uszkodzeniu.
•Sol - dostajesz losowy przedmiot ($5000)
•Zal - dostajesz punkty doświadczenia do postaci ($ 14500)

http://img18.imageshack.us/img18/3448/detrain0007r.png

Umiejętności :

•Inteligencja - zwiększa obrażenia zadane przeciwnikowi ( im większy poziom inteligencji tym większe zadasz obrażenia ). Pomaga również w nie których itemach , im większa inteligencja tym większa siła item'u .
•Siła - każdy 1 punkt siły dodaje +2hp . Pomaga również w nie których itemach w zwiększeniu ich "mocy" .
•Zręczność - możliwe uniknięcie pocisku wystrzelonego przez przeciwnika. Im większy poziom , tym większa szansa na uniknięcie pocisku .
•Zwinność - zwiększa szybkość postaci , magia przeciwnika zadaje Ci mniejsze obrażenia.

http://img406.imageshack.us/img406/3811/denuke0015.png

Komendy :

•/komendy - wyświetla wszytki dostępne komendy Diablo Mod'a .
•/pomoc - opisuje cała "gre" na serwerze danego Diablo Moda .
•/czary - pokazuje menu z umiejętnościami postaci.
•/rune - w skrócie sklep , w który można ulepszać, kupować itemy i doświadczenie.
•/gracze - wyświetla listę gracze z lvl'em i postacią .
•/reset - resetuje punkty dodane w umiejętnościach .
•/klasa - komenda ta pozwala wybrać postać graczowi .
•/item - pokazuje informacje o zdobytym itemie.
•/drop - wyrzuca przedmiot ( item) .
•/savexp - zapisuje lvl i doświadczenia gracza uzyskane podczas gry .
•/klasay - opisuje / wyświetla opis postaci ( umiejętność , wady , zalet itd.)

Z mojej strony to tyle =] . Myślę, że przyda Wam się ten opis i bardziej się zapoznaliście z tym "modem" . Pod spodem umieszczam jeszcze IP serwer'a Steam/Non Steam , całkowicie zwięzły w opisach powyżej ( nowy ,ulepszony mod ) . Na modzie tym jest dużo więcej zabawy + dodatkowe skille i można osiągnąć aż 100 LVL .

91.203.134.122:27016 - www.Play-4Fun.pl [DiabloMod] 100lvl.

Poradnik by diLL , zakaz kopiowania bez zgody autora.

Pozdrawiam, diLL .

bornt
18-04-2009, 10:31
O właśnie tego szukałem . Na prawdę dobry poradnik , wielu rzeczy nie wiedziałem i znalazłem na nie odpowiedź . PzdR.

KnifeMan
18-04-2009, 10:49
Nie dość że poradnik jest zarąbisty to samo czytanie zachęca żeby mieć serwer DiabloMod :D bo jest roxx ^^

cheyenne
18-04-2009, 11:25
Miałem nie pisać rzeczy oczywistych ale poradnik jest lux... A NAWET LUX TORPEDA

jabko
20-04-2009, 18:21
Poradnik jest spoko czytałem troche o różnych odmianach cs ale tak szczególowo opisanego diablo mod nie czytałem :]

Nikt
07-05-2009, 05:35
No to się nam dill wykazał poradnik naprawdę dobry :] ;-)

r4p37
15-05-2009, 09:01
:x :cool: :-> :-> ;-D ;-D ;-D :cool:

[ Dodano: 15-05-09, 09:02 ]
Willy moi kuzyni mieszkają w Bytomiu

v0js`
15-05-2009, 18:40
Co to ma być za post?!
Proszę o warna dla tego mości pana.
Pozdrawiam.
//Volt.

diLL
15-05-2009, 19:24
r4p37 opanuj się . To jest temat na sensowny temat, a nie na pogaduchy gdzie kto mieszka - takie coś na PW albo GG .

Dostajesz upomnienie słowne/pisemne , kolejne będzie karane warnem.

WetIce
24-05-2009, 11:49
Super poradnik ,teraz wiem o co chodzi ^^

zyraf86
22-09-2009, 20:30
moze zadam pytanie nie odnoszace sie do tematu bo nie wiem gdzie to napisac :

na niemieckim serwerze trawilem na mod gdzie gracze zabijaja sie tak jak w halfa nei ma druzyny i im wiecej gracz ma zabic tym za kazdmy razem dostaje lepsza bron a za czyna od glocka i tak jest co runde znacie moze takie serwery?

Vader
22-09-2009, 20:35
Dobry poradnik dillu.

army of the pharaohs
22-09-2009, 20:51
Żyrafa ,nie spamuj ,a co do moda to pewnie GG połączone z DM

zyraf86
22-09-2009, 21:08
oczywiscie przepraszam za spam ale czytajac ten poradnik ktory jest fajnie napisany, nasunelo mi sie to pytanie

diLL
23-09-2009, 12:00
Nie ma problemu , oczywiście to jest tak jak napisał mG.DrD lecz są 3 "propozycje" na to .

1. DeathMatch połączony z GG modem .
2. DeathMatch drużynowy .
3. DeathMatch każdy na każdego :-) .

Na przyszłość takie pytania zadawaj w dziale "Counter Strike 1.6" i poddziale o serwerach lub PW .

cezo
24-09-2009, 21:02
dobry poradnik ale nie przepadam za diablo mod