PDA

Zobacz pełną wersję : Flagi dostępu



diLL
16-04-2009, 22:00
Nie którzy pewnie nie wiedzą do czego są odpowiednie flagi admina . W tym temacie chciałbym je Wam bardziej przybliżyć i zaprezentować .

Flagi :

a - immunitet ( oznacza nietykalność , admin nie może być kickowany , banowany , slayowany itd . Zaleca się dawanie tej flagi zaufanym osobom. Przede wszystkim posiada ją h@ ).
b - rezerwacja slotu ( gracz dostaję rezerwację zlotu . Można ją dostać za rozreklamowanie serwera lub angażowanie się na serwerze).
c - amx_kick ( za pomocą tej flagi admin wykopuje gracza z serwera ).
d - amx_ban i amx_unban ( za pomocą tej flagi admin uniemożliwia graczowi chwilowo lub całkowicie grać na danym serwerze , amx_unban odbanowuje gracza ) .
e - amx_slay i amx_slap ( za pomocą admin może zgładzić gracza , amx_slap uderza gracza w zależność ile admin ustawi obrażeń ).
f - amx_map ( z czego sama nazwa wskazuje , admin z tą flagą może zmienić mapę ).
g - amx_cvar (admin z pomocą tej flagi może zmienić ustawienie serwera , np. ustawić inną grawitacje , dać restart itd. lecz flaga ta nie pozwala zmieniać wszystkich ustawień ).
h - amx_cfg ( z pomocą tej flagi admin może udostępnić sobie confingi serwera ).
i - amx_chat ( admin może tą flagą porozumieć się z graczami za pomocą tzw. "kolorowych" napisów ).
j - amx_vote ( pozwala adminowi na robienie głosowań np. na mapę ).
k - sv_password ( admin może ustawić hasło na serwerze ).
l - dostęp do amx_rcon ( dzięki tej fladze admin może za pomocą konsoli wykonywać polecenie serwera z pomocą amx_cvar ).
m - własny poziom A.
n - własny poziom B.
o - własny poziom C.
p - własny poziom D.
q - własny poziom E.
r - własny poziom F.
s - własny poziom G.
t - własny poziom H.
u - menu access ( otwiera menu admina ze wszystkimi komendami ).
z - oznacza zwykłego gracza ,w skrócie gracz nie jest adminem .

I to by było na tyle . Mam nadzieję ,że Wam to bardziej przybliżyło nie które funkcje admina . Nie wiem co dokładnie oznaczają flagi od "m" do "t" , więc napisałem co oznaczają z własnego doświadczenia i tak jak mi nie którzy mówili .

Poradnik jest mojego autorstwa , z małą konsultacją przyjaciela który mi pomógł w nie których oznaczeniach .

Pozdrawiam , diLL.

KnifeMan
17-04-2009, 23:47
Masakra a taki noob jak ja znał tylko A i B a tu jest aż do Z :D :D
Fajno że wszystko opisałeś i że Twojego autorstwa :)

bornt
19-04-2009, 12:05
Bardzo fajny poradnik .Postarałeś się z tymi flagami. :]