PDA

Zobacz pełną wersję : Złoty środek



ex0n
06-04-2009, 11:52
[center:8de2c21f2d]http://film.onet.pl/_i/film/z/zloty_srodek/d.jpg
[/center:8de2c21f2d]
Polska: 2009
Komedia
Reżyseria: Olaf Lubaszenko

Mirka (Anna Przybylska) to dziewczyna z warszawskiej Pragi. Wychowana i zakochana w typowo praskim klimacie, wybrała jednak zasadniczo inną drogę życiową niż jej przyjaciele z dzieciństwa – ukończyła bowiem prestiżowy wydział prawa. Choć wydawać by się mogło, że jej zawód to wręcz ujma na honorze rodziny z cwaniackimi korzeniami, okazuje się być dla mieszkańców starej kamienicy ostatnią deską ratunku. Aby pomóc najbliższym, Mirka, używając osobistego wdzięku, wrodzonego sprytu, pomocy wuja i trików rodem z Hollywood, będzie musiała zdobyć się na najbardziej zwariowany numer w całej swojej dotychczasowej karierze...

Miałem okazję obejrzeć ten film w kinie. Mówiąc szczerzę ten film jest średni/przeciętny. Nadal czuję się przepaść pomiędzy polskimi filmami a zagranicą. Oglądał ktoś?

v0js`
06-04-2009, 13:13
Ja oglądałem. Fragment. Po 15 minutach, jak to zwykle bywa przy bezsensownych filmach, poszedłem grać w csa.. Ten fragment który oglądnełem był bez sensu.. Co tu dużo mówić...
Nie wypał... Niech zrobią coś bardziej oryginalnego. =) Widziałem wiele polskich filmów, ale bez przesady.. To jest szajs jakiego jeszcze nie oglądałem!! :?
A więc jak ktoś nie chce mieć zmarnowanego czasu proszę nie oglądajcie tego. =P
Pozdrowienia, G.