PDA

Zobacz pełną wersję : Rewolucja w BMW Sauber - Kubica dogoni konkurencję?



ex0n
06-04-2009, 12:47
[center:1c0a63465d]http://m.onet.pl/_m/340f1a2e9a9c835cfd1a9df863f46cda,5,1.jpg [/center:1c0a63465d]

Na GP Hiszpanii (10 maja) Robert Kubica dostanie nowy, lżejszy samochód, aby zastosować KERS. I dostanie nowe dyfuzory, takie jakie ma zwycięski Brawn GP - o ile 14 kwietnia FIA uzna, że są przepisowe - czytamy w "Gazecie Wyborczej".
Według doniesień fachowców już niebawem zobaczymy całkiem odmieniony bolid BMW Sauber. Inżynierowie w Hinwil i w Monachium pracują nad samochodem dla Kubicy, który będzie o kilkanaście kilogramów lżejszy od dotychczasowego. Jeśli im się uda, Polak będzie mógł skorzystać z KERS.

Robert Kubica nie może mówić o udanym początku sezonu - w dwóch pierwszych startach nasz kierowca nie ma na koncie ani jednego punktu. - Robert ma prawo być rozczarowany - przyznaje szef BMW Sauber Mario Theissen.

Dokładnie 2 wyścigi i zero ptk Kubicy na swoim koncie. (1 wypadek, 2 awaria silnika) A to są bardzo dobre wiadomości! Zobaczymy co Kubica nam pokarze w kolejnych wyścigach. No i jeszcze w wyposarzeniu będzie KERS.. :-)

cheyenne
06-04-2009, 12:58
Nie rozumiem dlaczego dopiero teraz KERS ... ech polakom zawsze pod gore ;p

ex0n
06-04-2009, 13:03
Nie rozumiem dlaczego dopiero teraz KERS ... ech polakom zawsze pod gore ;p

Z tego co słyszałem na wczorajszym wyścigu to nieliczni mają KERS :-)

cheyenne
06-04-2009, 13:21
Nie wiem ... możliwe... niewiele wczoraj oglądałem i to z ściszonym tv. jestem ciekaw jak to bedzie wyglądało jak wszyscy będą mieli KERS

fobar
07-04-2009, 08:30
Kers troche waży i dlatego :) musza odchudic samochud Kubicy i go wsadzą. Z tego co słyszałem to Kubica sam nie chciał miec kersa

Mardog
07-04-2009, 21:19
Kubica jest bardzo dobrym kierowcą bolidów a zaczynał od gokartów.

Niestety BMW nie ma dobrych bolidów, zawsze w nich coś się psuje.
Może Kubica kiedyś będzie w teamie Ferrari.
;-)
Oby następne GP było owocne i z jak najlepszym miejscem (1!! :-) )

M@$SA
10-04-2009, 13:27
cheyenne, Taka prawda.Wszystcy mają lekko tylko nie my
Mardog, Słyszałeś o sondzie dla ,,La Gazetta Della Sport"?
ex0n, Mówili ze z jakieć 30 kg waży KERS

A kubica niech lepiej uważa na silniki bo ma już ich tylko 6 na ten rok