PDA

Zobacz pełną wersję : Mecz Polska vs. San Marino (10 : 0)



Die$eL
02-04-2009, 11:29
No i jak podobał wam sie mecz ?
Ja juz w pierwszych sekundach wiedzialem, że szybko wpadnie bramka :)
1 bramka wpadla w okolo 22 sekundzie :) Bramki wpadały szybko i niebyło zadnej walki ze strony naszych przeciwników :-) Przypominam, że był to rekordowy wynik, który zapisał sie w historii Polski.

Osiem punktów straconych w sześciu spotkaniach eliminacji piłkarskich mistrzostw świata sprawia, że piłkarska reprezentacja Polski w przypadku zajęcia drugiego miejsca w grupie 3. może mieć kłopot z zakwalifikowaniem się do baraży. Jej sytuacji nie poprawiło nawet środowe rekordowe zwycięstwo nad San Marino (10:0)

Kolejny mecz o punkty polska reprezentacja rozegra 5 września, a jej rywalem na własnym terenie będzie Irlandia Północna.

HeatoN
02-04-2009, 11:34
To było najs 10 w dupe dostali.
A ta chyba 8 bramka to jak wrzucil a ten z przewroty do brami noramlnie rlz :shoot:

army of the pharaohs
02-04-2009, 11:35
Zostań redaktorem sportowym :P

Mariosz
02-04-2009, 13:50
Żałosne... Podniecacie się tym, jakby zamiast San Marino grała co najmniej reprezentacja Niemiec. Gdyby chociaż 1/4 z tych zawodników grała w piłkę na poważnie to byłoby albo 1\2:0, albo w dupe...

Przecież San Marino zajmuje ostatnie miejsce w rankingu FIFA, także oglądając ten mecz, doszedłem do wniosku, że ja z moją klasą rozbilibyśmy ich 20:0...

Aiz
02-04-2009, 14:31
Nie oglądałem, ale podniecacie się nie wiadomo czym. W San Marino grają ludzie, którzy są listonoszami czy nauczycielami. Jak Polacy zagrają z Niemcami wdupa do 0 :f. Więc nie ma się czym cieszyć.

Mroziu^
02-04-2009, 15:28
W San Marino grają ludzie, którzy są listonoszami czy nauczycielami. jest jeszcze pracownik budowy, sprzedawca telefonów komórkowych a ich trener to nauczyciel wf-u z pobliskiej szkoły. Także nie jest to wysokie osiągnięcie naszej reprezentacji.

voodoo
02-04-2009, 16:13
Może dobrze że wygrali ale nie ma się co podniecać.Sam komentator mówił że San Marino przywykło do porażek miniumum 3:0.

infinite
02-04-2009, 16:15
San Marino to jest druzyna amatorska, w ktorej zawodnicy dorabiaja jako kelnerzy itp. A na mecze jezdza i ciesza sie ze moga zwiedzic świat i zobaczyc różne ciekawe miejsca.
Bardzo mi jest przykro z tego powodu ze przegrali tak wysoko, gdyz Reprezentacja Polski w ostatnich czasach to dno. I rozwiazaniem nie bedzie zwolnienie LEO, bo przyjdzie inny trener i bedzie tak samo. Trzeba sie pogodzic ze nasi reprezentanci to nie są światowe gwiazdy, tylko grajkowie z słabszych lig, no jest pare wyjątków:)

Eragon
02-04-2009, 20:14
A ja jestem zdania, że Leo błędnie powołuje piłkarzy, powoływanie Krzynówka ktory - nie oszukujmy się lata świetności dawno ma już za sobą - jest ogromnym błędem. Powoływanie Sosina też nie jest najlepszym wyjściem, na jego miejsce znacznie lepiej było by powołać wielu młodych piłkarzy pokroju Małeckiego, Ćwielonga lub Zahorskiego który dobrze się spisuje na ligowych boiskach.
Ale to nie znaczy, że zmiana trenera cokolwiek zmieni...

Co do meczu cieszy mnie dobra postawa Mariusza i Roberta Lewandowskich, a także Rafała Boguskiego. Śmieszy mnie troche gra Ebiego, sporo szczęścia ma chłopak, a w sytuacji na 10-0 nie trafił w piłkę z 2m... (ale jego bramce na bodajże 8-0 nie można odmówić urody).

Die$eL
02-04-2009, 20:17
Wiecie... Moze to był słaby przeciwnik ale takie wygrane mają na celu odbudowac szacunek kibiców do druzyny ;-)

Ricardus
02-04-2009, 21:00
rfs masz racje
Też myślę, że ja z moim zespołem byśmy im więcej wlepili.
Ten mecz pewnie wyglądał jak mecze 3 ligi albo 4 :)
I czym tu się chwalić dlatego meczów nie oglądam już 2 lata bo mnie to już nie fascynuje a wynik tylko świadczy o zespole z San Marino :-)

neU
02-04-2009, 22:08
Temat raczej powinien się nazywać
"Mecz Polska vs. Listonosze, Kucharze, Hydraulicy, Kelnerzy (10 : 0)"