PDA

Zobacz pełną wersję : Gra roku 2008



Eragon
30-03-2009, 15:10
Zakładam ten temat, by dowiedzieć sie która gra waszym okiem zasługuje na miano gry roku 2008. Proszę wymienić 3 pozycje, Swoje typy w miarę możliwości uzasadnić.

Moje typy to :
1. Dead Space - za budzący grozę klimat, wróg czai się wszędzie, nigdzie nie możesz czuć się bezpieczny. W tej grze "tylko strach trzyma Cię przy życiu". W grze spodobały mi się również efekty dźwiękowe, a także dosyć ciekawy tryb "zerowej grawitacji". Polecam ludziom o mocnych nerwach.
2. Assassin's Creed - za swobodę, nie spotykany klimat, ogromny i piękny świat który tętni życiem, system walki a także biegi po dachach, chodzeniu po ścianach. Świetna jest też jazda na koniu. Fabuła również nie jest najgorsza, ale robienie ciągle tych zadań w kółko staje się nudne... Rozczarowuje też finalna walka.
3. Wiedźmin Edycja Rozszerzona - jeszcze bardziej bardziej urozmaica rozgrywkę, poprawia błędy podstawki, daje też sporo nowych rozwiązań.

Street
30-03-2009, 15:56
Assassin's Creed- wspaniały klimat, doskonała grafika, świetna polonizacja, doskonale odwzorowane realia epoki.. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony gdy po raz pierwszy siadłem przed xbox360 przed Assasin's Creed- taki połączenie Sprintel cell'a z Prince of Persia. Lecz niestety z czasem monotonna, mało zróżnicowane misje, bo ile to można zabijać? A szkoda.. licze na Asassinów2 :-P

Mirror's Edge- wspaniała grafika (ale to praktycznie przy każdej nowej pozycji), to co tak naprawdę mnie oczarowało to nowatorskość tej gry. Po prostu takiego pomysłu jak przy Mirror's Edge nikt nie ruszył. I za to wg mnie ta giera zasługuje na tytuł gry roku

Crysis Warhead- co tu dużo gadać.. Rozpiździel totalny :-D

fobar
30-03-2009, 21:22
Mirror's Edge - za to ze jest :D a tak na serio to superowa gierka

Fifa 09 - ale na x360 za grafike i fajowy trening, oraz ze to football !!!!

3 - nie wiem co powiedziec :D nazwy gry nie pamietam ;/ ale to bylo cos z quadami :-)

Aiz
31-03-2009, 17:13
3 - nie wiem co powiedziec :D nazwy gry nie pamietam ;/ ale to bylo cos z quadami :-)
Masz na myśli Pure?
1- Uncharted: Drake's Fortune- świetna przygodówka. Najlepsza gra, w jaką kiedykolwiek grałem.
2- Crysis Warhead- Bardzo ładna grafika i b. dobra kontynuacja poprzedniej części, chociaż zbyt krótka.
3- Soul Calibur IV- Super nawalanka na konsole, każdemu polecam. Można fajnie się wyżyć.

fobar
31-03-2009, 22:14
Aiz jestes wielki !!!!!!!!!!!! :hihi: tak chodzi o PURE

skupeN
12-04-2009, 20:09
1. GTA 4 - Doskonała grafika, muzyka, miasto i rozrywka..Nie mo co gadac poprostu super gra.
2.WWE Smackdown vs. Raw 2009 - Lepsza grafika od wcześniejszej edycji.Poprostu nie bd sie rozpisywał.
3. F-1 Mania 2008- Fantastyczna gra F1.Grafika nie zachwyca, ale wciąga gra.