PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam ogarnietego klanu z podstawowymi treningami



WojT@s
24-08-2007, 12:35
Witam Mam 15 lat. Szukam klanu, który nie jest 4fun. Poszukuje klanu TP.
Z mojej strony oferuje:
-zagranie
-obecność na każdym treningu
-kulturę
-wysoki poziom grania
-znajomość wszystkich podstawowych map w cs
-opieka nad stronka
-funkcja "trenera" lub taktyka w klanie
-mikrofon + team speak
-Steam, Cs:CZ

oczekuje:

-zgranego teamu
-kumatych liderów
-serwera cs
-team speak u każdego gracza
-codziennie treningu
-dobrych graczy od których mogę sie czegoś nauczyć

Mam już za sobą wiele klanów steam i non steam. Ich podstawowa wada były rzadkie treningi lub ich brak. Szukam klanu na poziomie "Pro" jeśli tak to można nazwać i jeśli takie istnieją.
Głównie chodzi mi o częste treningi, zgrany team i dobrych graczy.
Czekam więc na jakąś poważna propozycje bo nie mogę już patrzeć jaką niektóre klany mają politykę....
Kontakt gg 8366290 e-mail wojtom3@wp.pl
Dzięki za przeczytanie !! :mrgreen:

Haszcz
24-08-2007, 14:54
skill HIGH bo wiesz wystkie klanu to juz ciupią jak team pentagram :D

miazga12
24-08-2007, 16:07
;-D idz do pentagramu jak chcesz treningi codziennie labo najlepiej załóż swój acha i jak nazwa CL-a kalnu będzie zaczynała się na "A" to znaczy że jest nie kumaty a ty o to nie prosisz :->

WojT@s
24-08-2007, 21:10
"jak nazwa CL-a kalnu będzie zaczynała się na "A" to znaczy że jest nie kumaty a ty o to nie prosisz :->" miazga12 sprostuj swoja wypowiedz bo nie rozumiem iluzji.... Ogólnie rzecz biorąc chodzi mi o klany w których są dobrzy gracze i częste treningi... jeśli takowe istnieją to proszę napisać kontakt jakiś.
P.S. Taka moja prośba nie piszcie uwag związanych z moim postem i innymi paściami ze mną zwianymi. Prosze tylko o posty na teamt cs'a i klanów. Dzięki za przeczytanie :-)

IsM
07-12-2007, 13:13
www.inside-egame.narx.eu
^^

[ Dodano: 2007-12-07, 13:16 ]
Moge cie wziasc ale najpierw test i musialbym wiedziec ile dzienie i ile wogle grasz cs-a
WWW.inside-egame.narx.eu
zagadaj gg 7720796