PDA

Zobacz pełną wersję : [Nonsteam] Fabryka Fragow[Teamplay] 24h/356d



Notor
18-08-2007, 19:59
Witam,
Zapraszam na nowy serwer gry counter strike 1.6 wersja no-steam, serwer stoi na szybkim i stabilnym łączu 5/5mb, serwer stoi w Francji, dlatego pingi przekraczają 50, ale gra się bardzo przyjemnie i nie czuć lagów.

Nazwa: Fabryka Fragow by e-Gracz.pl [TeamPlay]
Adres IP : cs.gamesplay.pl:27016
Typ : TeamPlay
Wersja : 1.6 NoSeam
Sloty : 30
Addons : AMX Mod X v1.76d, ATAC v2.5.5.5, PTB v1.8b3, MetaMod v1.19
Czas działania : 24h/7d
Strona serwera : Kliknij tutaj (http://www.e-gracz.pl)
Forum serwera : Kliknij tutaj (http://www.e-gracz.pl/forum)
Spis map serwera : Kliknij tutaj (http://e-gracz.pl/forum/index.php?showtopic=1741)
Czas mapy : 30 minut

Admini to nie dzieci- jeśli przestrzegasz regulaminu oraz szanujesz server i twórcę- nic złego Cię nie spotka.

Nie banujemy dobrych graczy za skilla, jeżeli jest ktoś podejrzany o czity, nagrywamy demko, wrzucamy na forum, zapisujemy ip, robimy screena graczowi, i prosimy aby wrzucił screena na forum. Jeżeli odmawia a na demie widać że czituje to banujemy.

Nowości :

1. Nominacja map, gdy wpiszesz nazwę mapy dodasz ją do głosowania pod koniec mapy! oraz gdy jesteś znudzony jakąś mapą można przyśpieszyć głosowanie przez komendę "rockthevote" wpisuje się ją na say, podobnie jak nominowanie map.

2. Gdy Terrorysta upuści bombę, możesz ją rozbroić, ale potrzebny jest do tego Defuser.

3. Jeżeli zabijesz kogoś, to możesz podnieś granaty które miał przeciwnik.

4. Gdy masz broń załóżmy M4A1, a trzymasz w ręce pistolet to m4 wisi na plecach.

5. Odgłosy TK/TA, elo, siema, siemano, odgłosy gdy ktoś zostanie oślepiony oraz odgłosy zakładników.

6. Znudziło ci się już Angielskie radio? Na naszym serwerze jest polskie radio!

7. Maksymalnie możesz mieć 250000$ nie 16000$.

8. Ciekawe nuty pod koniec rundy.

Oraz wiele wiele więcej.

Uwaga serwer jest zabezpieczony przez sXe-Injected, aby zagrać na serwerze musisz ściągnąć ten program.

Link do programu : Kliknij tutaj (http://e-gracz.pl/forum/index.php?showtopic=1751)

Jeżeli masz problemy z zainstalowaniem, odpaleniem czy graniem na tym programie napisz o tym na naszym forum, spróbujemy Ci pomóc.

Jeśli macie jakieś pytania zadawajcie je na naszym forum- z chęcią odpowiemy.

Administratorzy serwera :
Notorious - Wiek : 18
Baja loves Kasienka - Wiek : 20
Pr3meK - Wiek : 17
WujeK aKa Crack - Wiek : 17
vStore - Wiek : 17
pNr - Wiek : 18
Fragles - Wiek : 18
Gebek aka gbk - Wiek : 20

Admina dostanie ten kto jest aktywny na forum i serwerze.
Nie prosić o admina sam wybiorę kto nim zostanie.
Pozdrawiam.

miazga12
18-08-2007, 20:38
mis erwer nie chodzi dochodzi do połowy i mnie wywala z gry a szkoda bo się fajnie zapowaiada :(

ex0n
18-08-2007, 21:17
Uwaga serwer jest zabezpieczony przez sXe-Injected, aby zagrać na serwerze musisz ściągnąć ten program.

Link do programu : Kliknij tutaj

miazga12, czytaj uważnie bo założe się że to pominołeś... ? :]

To jest coś jak anti-cheats.. Napewno wyeliminuje wielu cheaterów.. :-)

Podobają mi się dodatkowe niestandardowe moduły.. :-)

miazga12
18-08-2007, 21:23
To jest coś jak anti-cheats.. Napewno wyeliminuje wielu cheaterów.. [/i]

haha ja i czit no jasne daj mi link do nich

ex0n
18-08-2007, 21:39
haha ja i czit no jasne daj mi link do nich

miazga12, to nie wykryło że Ty masz cheaty..! Ten program jest wymagany żeby wogóle zagrać na serwerze! Bez nie go nie pograsz. Ten program to doskonałe zabezpieczenie ale jedyną wadą jest to że serwer straci mase graczy którzy nie mają pojęcia o tym programie i trafią na niego przypadkiem.

opis:
sXe Injected - to unikalny system anty cziterski blokuje dostęp wszystkim czitom do silnika gry H-L (CS, DoD itp) wymaga klienta po stronie gracza oraz pluginu Metamoda na serwerze HLDS do pełnego działania. sXeI był testowany na modach: Counter Strike 1.6, Counter strike 1.5, Day of Defeat, Natural Selection, Team Fortress Clasic, Deathmatch Classic, Opposing Force , Condition Zero i jak do tej pory świetnie spełnia swoją funkcje.

źródło: www.sxe-cs.blo.pl

Link do programu masz w pierwszym poście.. Albo linike wyżej.. "źródło" :-P

miazga12
18-08-2007, 22:07
a to takie buty zaraz sie tym pobawie///

Sasek666
18-08-2007, 22:37
Wlasnie tez musze to pobrac :/ ale dobrze bo nie ebdzie czitow na serwie ;p

kamil_ex
30-08-2007, 12:22
sciagnelem najnowsza wersje tego progamu i mnie dalej wywala z serva wie ktos moze czemu??

I am what I am
30-08-2007, 23:53
Serwer spoko gram od dawna na obydwóch Fabrykach. Kamil_ex spróbuj wyłączyć antywriusa, włączyć sxe, włączyć cs. Powinno działać, u mnie anty blokowal :razz: