PDA

Zobacz pełną wersję : 4 dni się nie mył?! Grał w cs-a



add!.
11-03-2009, 17:20
[center:530c650241]http://i44.tinypic.com/9qjl8i.jpg[/center:530c650241]
[center:530c650241]W e-sportowym świecie furorę robi pewne nagranie dotyczące gracza o nicku http://gameback.net/flags/pl.gifEgon. Przedstawia ono rozmowę z Team Speak, bądź Ventrilo, w którym zmuszony do mycia wyżej wspomniany gracz kłóci się z mamą, a następnie z babcią. Dużo w tym śmiechu, ale należy również dostrzec co Counter-Strike robi z ludźmi.
[/center:530c650241]
Człowiek, który od 4 dni nie może się umyć rozgrywa CW. Wszystko jest ok, dopóki babcia traci cierpliwość. Powiem szczerze - gdy słuchałem tego dzieła po raz pierwszy, myślałem, że spadnę z krzesła. Gracz drużyny http://gameback.net/flags/pl.gifTeam Anagram powoli staje się bohaterem wirtualnego świata. Pod filmikiem znaleźć można ciekawe komentarze dotyczące całego zdarzenia. Śmiechu jest wiele. Współczuje Egon'owi, który teraz pewnie z chęcią zapadł by się ze wstydu pod ziemię. Dziwię się również kolegom z jego klanu, którzy zrobili swojemu partnerowi swojego rodzaju krzywdę. Morał z tego taki, abyśmy wszyscy podchodzili do e-sportu z pewnym dystansem, a sprawy higieny i innych rzeczy tego typu były dla nas najważniejsze. (:D)



http://www.youtube.com/watch?v=EnbrtZ32orM

Filmik dodany 5 mar 2009 od tamtej pory jest już 187341 wyświetleń, dobry wynik :->

Źródło: gameback.net

add!.
11-03-2009, 17:20
[center:530c650241]http://i44.tinypic.com/9qjl8i.jpg[/center:530c650241]
[center:530c650241]W e-sportowym świecie furorę robi pewne nagranie dotyczące gracza o nicku http://gameback.net/flags/pl.gifEgon. Przedstawia ono rozmowę z Team Speak, bądź Ventrilo, w którym zmuszony do mycia wyżej wspomniany gracz kłóci się z mamą, a następnie z babcią. Dużo w tym śmiechu, ale należy również dostrzec co Counter-Strike robi z ludźmi.
[/center:530c650241]
Człowiek, który od 4 dni nie może się umyć rozgrywa CW. Wszystko jest ok, dopóki babcia traci cierpliwość. Powiem szczerze - gdy słuchałem tego dzieła po raz pierwszy, myślałem, że spadnę z krzesła. Gracz drużyny http://gameback.net/flags/pl.gifTeam Anagram powoli staje się bohaterem wirtualnego świata. Pod filmikiem znaleźć można ciekawe komentarze dotyczące całego zdarzenia. Śmiechu jest wiele. Współczuje Egon'owi, który teraz pewnie z chęcią zapadł by się ze wstydu pod ziemię. Dziwię się również kolegom z jego klanu, którzy zrobili swojemu partnerowi swojego rodzaju krzywdę. Morał z tego taki, abyśmy wszyscy podchodzili do e-sportu z pewnym dystansem, a sprawy higieny i innych rzeczy tego typu były dla nas najważniejsze. (:D)



http://www.youtube.com/watch?v=EnbrtZ32orM

Filmik dodany 5 mar 2009 od tamtej pory jest już 187341 wyświetleń, dobry wynik :->

Źródło: gameback.net

voodoo
11-03-2009, 18:11
Ale obciach o lol. Jak go tam babka najeżdżała Hahaha padłem:d<lol2>

voodoo
11-03-2009, 18:11
Ale obciach o lol. Jak go tam babka najeżdżała Hahaha padłem:d<lol2>

diLL
11-03-2009, 18:36
Widziałem to .Ta babcia to już w ogóle katorga :-P ,ale i tak chamsko postąpili wobec niego :?

diLL
11-03-2009, 18:36
Widziałem to .Ta babcia to już w ogóle katorga :-P ,ale i tak chamsko postąpili wobec niego :?

Mariosz
11-03-2009, 18:36
Dziwię się również kolegom z jego klanu, którzy zrobili swojemu partnerowi swojego rodzaju krzywdę.

Dziwisz się jego kolegom, a sam stajesz się przysłowiowym trolem internetowym szukającym sensacji... To jest po prostu żałosne. Postaw się na jego miejscu... Ty od razu poleciałbyś z łaciną [...] On i tak zachował się spokojnie.

Morał z tego taki, że pisząc tak żałosne "Newsy" pokazujesz, że jesteś taki sam, jak ta banda ludzi z gamebacka, która śmieje się z innych, a sama jest w sobie zapatrzona... Trochę dystansu....

Mariosz
11-03-2009, 18:36
Dziwię się również kolegom z jego klanu, którzy zrobili swojemu partnerowi swojego rodzaju krzywdę.

Dziwisz się jego kolegom, a sam stajesz się przysłowiowym trolem internetowym szukającym sensacji... To jest po prostu żałosne. Postaw się na jego miejscu... Ty od razu poleciałbyś z łaciną [...] On i tak zachował się spokojnie.

Morał z tego taki, że pisząc tak żałosne "Newsy" pokazujesz, że jesteś taki sam, jak ta banda ludzi z gamebacka, która śmieje się z innych, a sama jest w sobie zapatrzona... Trochę dystansu....

add!.
11-03-2009, 18:38
Nie chodzi tu o newsy rfs. Mi chodziło bardziej o zawartość filmiku a dokładniej o rozmowę i o to jak się odzywa babcia do wnuczka. :-P

add!.
11-03-2009, 18:38
Nie chodzi tu o newsy rfs. Mi chodziło bardziej o zawartość filmiku a dokładniej o rozmowę i o to jak się odzywa babcia do wnuczka. :-P

Mariosz
11-03-2009, 18:40
Nie chodzi tu o newsy rfs. Mi chodziło bardziej o zawartość filmiku a dokładniej o rozmowę i o to jak się odzywa babcia du wnuczka. :-P

Babcia po prostu dostosowała się do wnuczka... Ja na jej miejscu nie krzyczałbym tylko wyłączył gniazdka :-) Na prawdę koledzy zrobili mu ogromną krzywdę... Pomyśl, gdzie nie wejdzie z rn, tam będzie leciał tekst typu: "DO MYCIA"...

Mariosz
11-03-2009, 18:40
Nie chodzi tu o newsy rfs. Mi chodziło bardziej o zawartość filmiku a dokładniej o rozmowę i o to jak się odzywa babcia du wnuczka. :-P

Babcia po prostu dostosowała się do wnuczka... Ja na jej miejscu nie krzyczałbym tylko wyłączył gniazdka :-) Na prawdę koledzy zrobili mu ogromną krzywdę... Pomyśl, gdzie nie wejdzie z rn, tam będzie leciał tekst typu: "DO MYCIA"...

v0js`
11-03-2009, 18:43
Ahahahahh..! Coś strasznego, a zarazem śmiesznego... :D
Leje... :-D

v0js`
11-03-2009, 18:43
Ahahahahh..! Coś strasznego, a zarazem śmiesznego... :D
Leje... :-D

Mariosz
11-03-2009, 18:48
Ahahahahh..! Coś strasznego, a zarazem śmiesznego... :D
Leje... :-D

To nie lej tyle... mogę się założyć o bańke, że przynajmniej dwa razy w tygodniu też masz takie jazdy ze starymi...

Mariosz
11-03-2009, 18:48
Ahahahahh..! Coś strasznego, a zarazem śmiesznego... :D
Leje... :-D

To nie lej tyle... mogę się założyć o bańke, że przynajmniej dwa razy w tygodniu też masz takie jazdy ze starymi...

v0js`
11-03-2009, 19:52
Lol, dlaczego ubliżasz innym użytkownikom? Poprostu mówie to co "czuje".
Pozdro...

Mariosz
11-03-2009, 19:54
Ja również wyrażam swoje odczucia... jedyną osoba, ubliżającą komuś jesteś Ty, naśmiewając się z patologii panującej w domu Egona...

v0js`
11-03-2009, 19:55
Patologii? Wątpie. Ty patologii nie widziałeś. Nie wiesz co w życiu przeżyłem więc nie mów mi "ze starymi" bo starego to już nie mam. 25 lutego (środa popielcowa) zmarł, więc nie chce tego słuchać.

Mariosz
11-03-2009, 19:58
Zmarł Ci ojciec ? Współczuję...
Ale niestety znowu pokazujesz swoją niedojrzałość... Nie wiem jak inni, ale ja nie chwaliłbym się na forum publicznym stratą najbliższej mi osoby. Chyba, że to dla Ciebie forma terapii - to zapomnij o temacie. Co do patologii to może i widziałeś więcej ode mnie, bo ja w takich klimatach się nie obracam :-) Chodzi mi jedynie o to, że babcia Egona zasługuje na współczucie, a nie na potępienie :-)

v0js`
11-03-2009, 19:59
Ehh, masz rację ale mam to gdzieś co myślą inni, więc nie syp mi tu tekstami typu "ze starymi"....

Mariosz
11-03-2009, 20:01
Słowa "ze starymi" napisałem w żargonie młodzieżowym, nie miałem na celu obrażać kogoś z Twojej rodziny...

v0js`
11-03-2009, 20:02
A więc zakończmy tę głupią konwersacje. Proszę o zamknięcie tematu...

add!.
11-03-2009, 20:19
Jeśli macie macie jeszcze do pogadanie to piszcie sobie na gadu.
Z tematu do kłótni u was to coraz częściej spotykane! :-/

~Closed

ex0n
12-03-2009, 04:43
:shock: Nie będziemy zamykać wszystkich tematów ze względu na niektóre osoby które są w fazie "buntu nastoletniego" Jedna wiadomość pod tym postem dotyczacą kłótni - warn


"nie pluj mnie" to mnie dopiero rozwaliło.. :shock: :-P

//przeniosłem do odpowiedniego działu

voodoo
12-03-2009, 08:25
O loOl.Chłopak ma talent.Ale gorzej jak by się zatrzymał pod tymi autami.^^

KnifeMan
12-03-2009, 08:29
Hah ex0n racja ten moment był świetny a tak nawiasem mówiąc to rozmawiałem z kolegami z klanu Egon-a i z tego co słyszałem to było to nakręcone specjalnie dla rozgłosu i Egon się na to zgodził. Po prostu głównie chodziło im o "popularność w necie" no i muszę przyznać że Angarm Team są popularni a zwłaszcza ten Egon który sam to wszystko upozorował ... na youtube mają wyjść nawet kolejne części tego "nie ogarniania przez Egon-a w własnym domu" :D:D:D

Mariosz
12-03-2009, 15:09
Jest masa filmików z egonem i jego babcią... gdzieś słyszałem, jak kazała mu film nagrać... poezja ! ;-D

add!.
12-03-2009, 16:46
rfs, może to słyszałeś tutaj jest właśnie o jak jego babcia chciała aby Egon nagrał jej film :-> :->


http://www.youtube.com/watch?v=w2HIfjjjkuw

jRK
13-03-2009, 16:08
Hahaha. Koleś ma ok. 20 lat a mama czy babcia każe mu sie myc bo jest 22:00 Hahaha. Ja bym tam nie wytrzymał. Chyba że ten Egon chciał żeby ta babcia sie wydzierała dla popularności filmiku :] ale dobry jest

sorry
01-04-2009, 13:32
Fajne jaja ale facet w wieku 20 lat powinien wiedziec co to jest higiena osobista :) :hah: :hah: