PDA

Zobacz pełną wersję : Gangsters



Kajako
06-02-2009, 19:10
gangsters.pl

To polska gra kryminalna w przeglądarce internetowej. Wciel się w postać początkującego gangstera i rozpocznij swoją karierę w przestępczym półświatku, żeby z czasem zostać królem podziemia. Poznaj świat pełen przemocy, przekrętów oraz pięknych kobiet i hazardu. Co miesiąc rozdawane są ciekawe nagrody.

Dzisiaj jest premiera tej nowej gry. Myślę że wielu z wam się ona spodoba. Dla mnie przynajmniej grywalność stoi na wysokim poziomie :D

[ Dodano: 07-03-09, 15:25 ]
Ogólnie tego typu gier o podobnej fabule w necie jest 5. Gangsters ma tą zaletę, że nie jest zrobiona na rundy jak pozostałe gry, czyli nie kasują statystyk postaci co 2 miesiące co jest denerwujące bo to taka troche syzyfowa praca. Gra w miarę dobrze rozbudowana, chociaż brakuje w niej kilka opcji, ale właściwie co miesiąc pojawia się coś nowego a zapowiedzi kolejnych opcji są bardzo ciekawe. Obecnie np. wprowadzane są do Kasyna zakłady sportowe co dla fanów bukmacherów jest fajną sprawą. Jakby ktoś się rejestrował to proszę o wpisanie mojego nicku(z forum) jako osoba polecająca, w tym przypadku za gracza który osiągnie 10 poziom doświadczenia otrzymam 100 000 zł., a to zawsze kasa na jakiś samochód itp.