PDA

Zobacz pełną wersję : Nauka, szkoła, lekcje itp.



kICK
13-12-2008, 22:39
Witam.

Zakładam ten temat po to iż często chcemy pograć w cs ale nie możemy bo rodzice mówią: ,,nie włączaj komputera tylko siadaj to lekcji" czy nie prawda?
A tak dokładnie to chodzi mi o to że dużo osób jest dobrych z matematyki a inni z polskiego. Więc pomyślałem ze można by było w tym temacie pomagać właśnie w pracach domowych. Bo częsta zdarza się tak iż nad jednym zadaniem siedzimy sporo czasu, a inni mogą to rozwiązać w parę chwil...

Podajecie treść zadania i dzieciny jakiej ono dotyczy (np. matematyka), a następna osoba rozwiązuje zadanie bądź tez podaje następne zadanie.

Co Wy na to? Jeżeli podoba wam się pomysł to piszcie, a jak nie to do kosza ;-).

v0js`
13-12-2008, 23:39
Hmmm dla mnie to dobry pomysł, ale narazie niemam żadnego zadania ^^
pozdro

range[r]
14-12-2008, 08:40
Zajebisty temat... xD Jestem za takim czymś

tombcio
14-12-2008, 08:49
JA tam dużo lekcji nie mam, a jak mam to robię na przerwie ;] Ale temat można zrobić

Mariosz
14-12-2008, 09:28
Jak komuś się nudzi niech mi napisze w luźnej formie przeżycia z Oświęcimia... Chociaż i tak to mam już zrobione ale może ktoś napisze lepiej ;>

Eragon
14-12-2008, 09:29
Wątpie, żeby ktoś potrafił mi zadanie z majcy zrobić lol. Nawet nie wiem jak by to zapisać wszystko trzeba było.
Tylko z majcy mam problemy, a z innych przedmiotów nie potrzebuje pomocy. Wdg. mnie temat zbędny i nie potrzebny,

caNNaBisSss
14-12-2008, 16:53
nOo ja mAM zeWszystKiM problEmy :PP a zadań niE odrabiam b :x O mi siE niE chcE :x Ale tEmaCik mi siE poDobAa :roll:

Mardog
14-12-2008, 22:08
Temat dobry :-D ja mam tak samo z maty problem xD ale sobie napisze do koleżanki i juz zada zrobiona. Zade i tak robie w szkole bo w domu mi sie niechce haha

diLL
14-12-2008, 22:41
Nom super przemyślany temat :-) Ja jestem w klasie matematycznej ,ale nie jestem taki super z matematyki lecz za to dobry z polskiego ^^.

Pozdro :].

malvorio
25-12-2008, 21:40
nOo ja mAM zeWszystKiM problEmy :PP a zadań niE odrabiam b :x O mi siE niE chcE :x Ale tEmaCik mi siE poDobAa :roll: nIo CnnAbikkkkksssSSuU muSimY poPRosIc rfSAA o GrUpfE pokEmONOw



ok ale tak na serio to dawajcie zadania z matmy , ulubiony przedmiot