PDA

Zobacz pełną wersję : Co sądzisz o moderatorze.



baku
19-11-2008, 23:25
Co sądzicie o moderatorach proszę tutaj dawać opinie :-P Najlepiej jakbyście wypisali każdego w punktach tak jak ja to zrobiłem niżej :-)

1. b.
2. rfs
3. Eragon
4. add.

1. Ja jestem oczywiście zajebisty . Zajebisty uważam za komplement więc się nie czepiać :-D
2. Co za podbot i w ogóle .. No ale załatwił mi obecność na cmentarzu thx :*
3. Spoko ziąąąą . Da się z nim pogadać etc.
4. Jeden wielki spamer na forum .. Nie wiem jakim cudem dostał test-moda :-P (Oczywiście joke) spoko ziąąą po 24h :-D

shift
19-11-2008, 23:28
oczywiste wszyscy wymiatają :D po prostu nadawa ja się na moderatorów (tak myślę) [nie bierzcie tego zdania do siebie:P] :D

Mariosz
19-11-2008, 23:30
1. bot, któremu załatwiam sprawy w Kościele.
2. Wyjebancki typ, mega hajt i mówią, że ma haxy :-(
3. Kibic Wisły. Super ziom.
4. Mój kochany spamerek i oczywiście dobry test-mod.

Seele ^
19-11-2008, 23:33
1. (rfs albo baku...kto mi sie szybciej odda?) rfs i baku pierwsze miejsce, nie można ich poróżnić, z tego względu, iż funkcję moderatora pełnicie wyjątkowo dokładnie i rzetelnie...żadnemu z was nie mam nic do zarzucenia.
2.-
3. Eragon....cos go nie widać ostatnio, więc spadł w moich notowaniach ;)
4. add...czwarte i ostatnie bo to spamer... omg

blaiR
20-11-2008, 08:27
no to ja powiem tyle :
nie było mnie na forum z jakiś rok :D i tyle co pamiętam to ze czterech modów pamiętam tyle rfs bo kiedyś z nim grałem i nie powiem dobry gracz z Ciebie i Eragona znam od małego dziecka codziennie się z nim widze i wogóle dobry z niego przyjaciel a także porządny mod

Eragon
20-11-2008, 10:00
1. (rfs albo baku...kto mi sie szybciej odda?) rfs i baku pierwsze miejsce, nie można ich poróżnić, z tego względu, iż funkcję moderatora pełnicie wyjątkowo dokładnie i rzetelnie...żadnemu z was nie mam nic do zarzucenia.
2.-
3. Eragon....cos go nie widać ostatnio, więc spadł w moich notowaniach ;)
4. add...czwarte i ostatnie bo to spamer... omg

Seele radze Ci się nie udzielać na mój temat. Bo mimo wszystko czytam wszystkie posty, a że pisze znacznie mniej, to chyba nic złego. Wiem co się dzieje na portalu, a już napewno parę razy lepiej od Ciebie - swoje obowiązki także wypełniam. A Ty dopiero nie dawno z cs-active wróciłes pisać... Więc proszę Cię łaskawie się nie udzielaj...

Co do was - modkow. Nie udzielam się na temat konkurencji.. :))

Mardog
20-11-2008, 14:42
1. b. Spoko ziomek idzie z nim pogadać ale i tak pozostanie największym spamerem w SB :-D
2. rfs Też spoko ziom choć gra na czitach :/ <joke> xD i przez to non stop gra koncert xD role moda wypełnia jak najlepiej
3. Eragon- Nieznam go za dobrze kilka razy miałem z nim "kłótnie" ale i tak spoko ziomek :]
4. add. Zarąbiście sie z nim gra ale spamer z niego xD

Ogólnie to was wszystkich kocham :* xD

tombcio
20-11-2008, 14:49
1. Eragon,b.,rfs, add.
Każdy robi co jest w jego siły więc nie ma żadnego podziału

baku
20-11-2008, 14:58
Eragon, napisałem to aby każdy wyraził swoją opinie o danym moderatorze więc musi się udzielać . Jeżeli tak uważa to takie jest jego zdanie .. Nie możesz się wkurzać przez takie coś ..

Bez OFFT ..

edit by Eragon : Z całym szacunkiem - nie było go na forum kilkanascie dni, i jeszcze mówi ze spadlem w jego notowaniach. Niech sie zastanowi, skoro go nie bylo pare dni, to skąd mógł wiedzieć o moich poczynaniach - tacy niech się nie udzielają.

Czyjeś zdanie musi być podparte jakimś konkretnym dowodem, a nie czczym gadaniem.

p.s. to nie był offtop, przecież napisalem na temat.. ehh.. <lol2>

Seele ^
20-11-2008, 15:02
nie krzyczeć na eragona, wyjaśniliśmy sobie na pm, żeby tutaj nie pisać głupot :>

add!.
20-11-2008, 16:15
1. b. Dobry moderator, dobry ziomek po prostu SUPER! :-P
2. rfs To samo co u b. tylko że lepiej go znam bo częściej na gg gadam..:]
3. Eragon miałem z nim sprzeczki na forum ale wszystko wyjaśnione i jest spoko.
4. add. Nie będę sie wypowiadał na mój temat, ale jak zauważyliście od tej pory co dostałem Test-Mod'a dużo piszę w postach, trochę przestałem pisać na forum (nauka) ale to się zmieni.

barx
20-11-2008, 19:56
1. Fajny Mod, spoko gościu ;-).
2. Spoko koleś, bardzo dobrze się sprawdza jako Mod.
3. Za bardzo nie znam, ale chyba fajny koleś :P.
4. Bardzo dobrze spełnia rolę test-moda.

diLL
21-11-2008, 00:53
1.Dobry moderator,pomaga w problemach.
2.Spoko ziomek łatwo się dogadać,rozwiązuje konflikty i kłótnie - gra tak dobrze ,że uważają iż ma haxy xD!
3.Nie bardzo go znam,ale mi pomógł parę razy.Według mnie dobry moderator ,zawsze ma swoje zdanie.
4.Dobrze wywiązuję się z Test-Moda ,czasem się mu wymsknie wulgaryzm no ale jak każdemu,też mi pomógł parę razy.Spoko ziomek

To jest moja opinia na MODRERATORÓW :-)

LazLo
21-11-2008, 08:25
1. b. Duża wiedza o esporcie, pomocny.
2. rfs Dobry mod, ma chyba największą wiedzę o esporcie z wszystkich wymienionych.
3. Eragon Chyba najsumienniejszy z moderatorów, doskonale wykonuje swoje obowiązki.
4. add. W sumie to go za bardzo nie znam jeszcze ale na pierwszy rzut oka, jest dobrze ;)

voodoo
22-11-2008, 03:29
1.Spoko mod:P
2.Dobry ogarniacz i Mod:P
3.Spoko ziomek z Kłaja:P
4.Gralem z Nim pare razy i spoko ziom:P

Kali
23-11-2008, 12:48
1. Spoko ziąą ... Wkońcu dałeś mi szanse na adma PzDr :-)
2. Też wydaję sie spokO. Dobry mod dobry też player da się pogawędzić :]
3. Nie mam zdania :-D
4. Spamer ale ogólnie dobry Test Mod i spokO ziąą

Wszyscy jesteście ziąąki

:* :* :zzz:

kICK
23-11-2008, 13:01
Jak dla mnie wszystcy moderatorzy z tutaj wymienionych są bardzo zaradni i pomocni. A po za tym świadczy o tym fakt ze to forum w ogóle działa i nie jest zaśmiecane przez jakiś noobów. :-)

M@$SA
26-11-2008, 15:37
1. Spoko mod, i do ludzi umie przemówić jak trzeba
2. Jako mod dobrze wykonuje swą pracę, ale jako użytkownik forum za bardzo wdaje się w pyskówki, i za to go nie lubię
3. Chyba najlepszy z modów jak dla mnie.Taki przewodnik po zakątkach cs-portal
4. Dobrze się komunikuję z resztą społeczności forum, ale jak dla mnie to on jako mod to dla mnie kompletna pomyłka(bez obrazy)

skupeN
10-12-2008, 23:02
1. b. -Były spamer w SB :-P Ogólnie dobrze wykonuję swoja pracę, poprostu Dobry Mod.
2. rfs - Człowiek hax,Dobry Mod i spoko Koleś...
3. Eragon - Chyba najlepiej wykonujący swoja robotę jako Mod...
4. add - Hmm...Spoko Koleś, jak narazie dobrze wykonywujący swoja Robotę...

Pozdrawiam.

add!.
19-03-2009, 11:46
Otwieram temat ponieważ od jakiegoś czasu na forum są nowi moderatorzy :-P Znów czekam na wasze wypowiedzi :->


1. baku
2. Eragon
3. add.
4. diLL
5. jarogrzyb


1. baku: Dobry moderator oraz Junior Admin, dobrze wykonuje wszystkie swoje obowiązki związane z portalem.
2. Eragon: Hmm... Oczywiście dobry moderator od samego początku, ale ostatnio coś go nie widać :-P
3. add.: Oczywiście bardzo dobry moderator i admin na serwerach :-P :cool: :]
4. diLL: Trochę za mało się zajmuje swoimi działami, ale jest dobrze jak na początek
5. jarogrzyb: Jako Test-Mod to nie będę ukrywał klapa. Starając się o moderatora na takim forum jak CS-PORTAL.NET trzeba się wypowiadać, a ten test-mod to raczej śpi jak niedźwiedź (ciekawe kiedy się obudzi).


Czekam teraz na wasze wypowiedzi :what: :what:

ShadOw.
19-03-2009, 12:00
Dla mnie nie ma podziału.
1.Wszyscy są spoko starają się jak mogą i to nie ich wina jak czasem nie wychodzi,
Eragon,add,b. ,rfs,dill BRAWA dla nich za dobrą robote.
Pozdrawiam ShadOw.

diLL
19-03-2009, 19:55
baku - jako J. Admin bardzo dobrze się spisuje , oczywiście dba o estetykę i forum . Jedna z najbardziej pracowitszych osób na tym forum .

Eragon - od jakiegoś czasu go nie widzę ,ale to pewnie przez brak wolnego czasu . Dobrze zajmuje się forum i rozwiązuje różne konflikty jak i nie porozumienia pomiędzy użytkownikami .

add. - dobrze się spisuje jako moderator , wypełnia należyte mu obowiązki . Nie mam mu nic do zarzucenia , po prostu dobrze sobie radzi .

jarogrzyb - jako Test - Mod radzi sobie całkiem nieźle , tylko za mało się udziale na forum ^^ w innych tematach .

Do add.

Zajmuję się swoimi działami :] Tyle ,że nie dzieję się jak na razie w nich nic nowego . Staram się dodawać poradniki , przeglądnąłem działy i tematy , w pomocy nie za wiele się dzieje , w komunikatorach także no i do Csfun dodam trochę rzeczy .

KnifeMan
19-03-2009, 20:25
Baku - sumienny, pracowity, pomocny, wszytko ok
add! - zupełnie nie konfliktowy i w porządku wobec innych :]
JaroGrzyb - nie mam pojęcia co mam o nim myśleć
Dill - tak no i Dill :D Co do niego to myślę że jest super teraz a potem to będzie jeszcze lepiej i że w pełni zasługuję na moderatora, gdyż (nie będę pisać że wszyscy) bardzo dużo osób go lubi, nie konfliktowy, pomocny (nawet na GG), w ogóle nie ma o czym mówić Dill jest świetny w tym co robi :]

Mieczysław
19-03-2009, 21:25
baku- co tu o baku powiedziec...jest fajny i dobrze pełni funkcje junior admina
add - bardzo pomocny i w ogóle ogarniety
JaroGrzyb- lol nie wiem jakim cudem dostal test-moda.
dill- dill jak to dill tez fajny facio i dobry moderator

Mardog
20-03-2009, 19:58
1. baku
2. Eragon
3. add.

Na ich temat już sie wypowiedziałem.

Dill- No jako tesy mod to nie spełnia tego co ma spełniać, w poradnikach pojawiło sie coś co już było powinien to sprawdzić i usunąć jeżeli już taki jest, to moje zdanie.
Za każdym nowym poradnikiem powinien przeszukać i zobaczyć czy niema podobnego.

JaroGrzyb- Ooooj ten to nie wiem, jak mógł dostać test-moda w ogóle go na forum nie widzę, mało robi w swoich działach, ogólna klapa. Może śpi i sie obudzi xD

To tyle pozdro!

DEWASTATOR
28-03-2009, 13:30
baku- dobrze pełni swoją role [czasem aż za dobrze :-P]
add - pomocny i spoko koleś
JaroGrzyb- nie znam gościa :-P ;-)
dill- spoko koleś da się pogadać i ogólnie ogarnięty