PDA

Zobacz pełną wersję : UFO czyli niezidentyfikowany Obiekt Latający



aniaM
09-07-2007, 15:35
Ostatnio ścignołam Sobie 1 sezon Serialu Roswell i tak sie zastanawiłam , wiem ze Serial jest Mocno naciągniety , ale Przyszło mi na Myśl zeby poszukac informacji na Ten Temat no i znalazłam ! i zastanawiem sie Czy Ufo Było Kiedyś na Ziemi , czy Sa Do nas Przyjażnie nastawieni , czy To Tylko bajki Które Wymysla Wojsko .. Co Wy O Tym sadzicie ?

ex0n
09-07-2007, 16:07
[center:4bb86c7bca]Teoria ex0na :what: [/center:4bb86c7bca]

Ja powiem tak.. :-P Każda gwiazda na niebie jest taką samą gwiazdą jak (słońce) z naszego układu słonecznego.. Niektóre gwiazdy są o wiele większe od naszego słońca. Niektóre mniejsze niewidoczne na niebie lub wypalające się już powoli.. ale dobra do rzeczy.. :] Koło naszej gwiazdy(słońca) jest podajże 9 planet.. Więc przypuszczając koło każdej z tych gwiazd na niebie są na pewno planety księżyce.. jeśli tylko planeta jest oddalona od słońca na taką odległość by mogło powstać życie to wszystko jest możliwe.. i na pewno gdzieś.. wykształciły się jednostki z drogą ewolucji.. tylko ani my.. ani oni nie możemy się "jeszcze" skontaktować z powodu ogromnej odległości.. Ale w przyszłości kto wie… :cool: :-D :-P

dr4gon
09-07-2007, 16:22
zagadzam sie z tobą ex0n ;-) musi istenieć jakieś inne życie poza naszą planetą...moim zdaniem NASA czy wojsko mają jakieś ślady po "ufo" a nawet może maja jakiegoś przybysza z innej planety gdzieś głęboko pod ziemią i prowadzą badania nad nim :| mozliwe ze są to ludzie którzy maja już akt zgonu a naprawde żyją tylko maja tak spraną głowe że nie wiedzą co sie dzieje :-P ale raczej sie o tym nie dowiemy bo by panika wybuchła...

aniaM
09-07-2007, 16:37
ja Bym sie zgodziła z dr4onem i po cześci z ex0nem , poniewaz oni na Pewno nie sa od nas Głupsi , tylko Wyprzedzaja nas technologią o milinony lat świetlnych .
Albert Einstein powiedziłał Kiedyś '' Najlepszym Dowodem Ze istnieje Ufo jest To ze Wcale nie chcia sie z nami kontaktować '' nie wiem czy tak Dokladnie ale Coś mniej wiecej ! A co z Ławcami Kosmitów któryc Kryje FBI , Przezciez wszystko musi miec jakies Realne Wytłumaczenie ! Ok nie Poruszam Juz Tego Tematu Bo Czyje Sie jak By cos mnie Opetało :-)

dr4gon
09-07-2007, 17:37
włąśnie mój kolega kilka miesięcy temu chycił zajawke na takie tematy...i czytał ksiązki oglądał film i szukał po necie róznych informacji ;-) i znalazł kilka teori na powstanie zycia na ziemi jedna z nich mnie zaciekawiła...że poprostu pprzywieźli 2 osobników z innej planety i wzucili ich na statek który my nazywamy rajem.a oni nazywali sie adam i ewa...a po tym jak popełnili grzech wyżucili ich na wyspe i kazali im życ ;-D i nasza ludzkość jest poddawana badaniom jak szybko sie rozwijamy,jakie technologie odnajdujemi w końcu kiedy sie z nimi skontaktujemy.a jeszcze było coś takiego że Jezus był przybyszem z innej plantety i miał dużo bardziej rozwiniety muzg od naszego i daltego mugł robić te "cuda".

aniaM
09-07-2007, 18:03
jak Kogos To Intersuje zamieszczam Link 6 najbardziej Zdumiewajacych Obserwacji !Polecam ja Przeczytałam Wszytko

http://bartek9011.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?31914

I am what I am
09-07-2007, 20:04
"Wyprzedzaja nas technologią o milinony lat świetlnych ."

Cytat rodem ze wszyskichfilmów o kosmitach. hehe :-D Jak się skontaktujecie i będzieciem ieć nr tel albo gg do jakiegoś to dajcie znać :-) Ale zaraz po jakiemu by z nimi rozmawiać :] $%@#@%$#^#%@#$!#$$^%&$^# :-P

Nie no, ale możliwe, że gdzieś tam kiedyś coś - wkońcu same od siebie by nie powstały takie opowieści o tym...

Eragon
09-07-2007, 20:31
Ciekawe macie opinie.. UFO napewno istnieje.. wkońcu Układ Słoneczny to 1/10000000 naszej galaktyki, a ile jest galaktyk.. ? Na pewno którejś planecie jest życie, możliwe jest nawet że na innych planetach są ludzie, bo skoro na ziemi są to czemu w tych innych milioniach planet nie mogłby by powstać IDENTYCZNE formy życia jak na ziemi, tzn np. ludzi.

Ale w sumie jeżeli ktoś wierzy w UFO to nie powinien wierzyć w Boga, bo jaki to ma sens.. ogólnie jest to jedno z 12 pytań na które ludzie szukają odpowiedzi i ponoć mają w tym wieku znaleść na nie odpowiedź, troche o tym czytałem w gazetach, lecz nie interesuje sie tym, może sobie istnieć UFO byle za mojego życia nie wchodziło w drogę ludziom.

miazga12
10-07-2007, 08:29
ale jak tzn. UFO ma być milion lat w technologi przyszpieszone od nas to czemu mieli by nie być tacy jak my za czasów...koczowników itp. być może jest wiele form życia i to nawet w naszym układzie słonecznym które są mniej/więcej zawansowane w technologi

Apollyon
10-07-2007, 22:38
Jeśli kogoś interesują różne teorie o kosmitach i ich wpływie na rozwój ludzkości polecam książki i publikacje niejakiego Erich'a Von Daiken'a. W jego dziełach możemy przeczytać na przykład o celu powstania piramid która miały służyć do kumulacji z kosmitami bądź o przyczynach zniszczenia Sodomy i Gomory.
Albo o tym że ludzie powstali ze skrzyżowania małp z kosmitami.... nie wnikam :]
…tego jest naprawdę dużo… w tym połowa nie ma sensu moim zdaniem.

A teraz odnośnie samych cywilizacji pozaziemskich... albo jak wolicie UFO.
Istnieć, na pewno istnieją ale prawdopodobieństwo na kontakt jest znikome z powodu odległości dzielące nas, Ludzi z potencjalnymi "sąsiadami". Czyli... jeśli kosmici wyruszą z swej planety i dotrą jakimś cudem na ziemi... to nie będą mieli gdzie wracać, gdyż w tym czasie ich planeta przestała istnieć.... i do odległości dochodzi jeszcze kwestia czasu, który w próżni kosmicznej płynie inaczej i trudno określić jego upływ.... wiec zapraszamy bezdomnych ufoludków. :-)

duffit
18-11-2007, 20:25
[glow=red:3ae0149b97]aniaM[/glow:3ae0149b97] przeczytałem ten tekst na tym blogu co podałaś stronę i normalnie aż mi ciarki przeszły po....nie ważne gdzie :). Ciekawe czy kosmici masowo przylecą na Ziemię...

polska753
27-11-2007, 19:43
ja tam w ufo nie wierze :P bzdury dla mnie i tyle :D

Sasek666
27-11-2007, 20:04
polska dokladnie ;] ja tez nie xD

SpawN
29-11-2007, 12:22
polska753, i Sasuko, nie dziwie sie wam xD wasz swiat jest zamkniety w tibi, photoshopie i CS xD

Sasek666
29-11-2007, 14:04
enQ a zaje**** ci ktos keidys ??
kto chodzi na browara bawi sie PS gra w cs i kocha swoja dziewczyne to ja ale
nie gram w ten szajs tibia błeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

SpawN
29-11-2007, 21:45
Zakochane 14-latki jakie to romantyczne... :oops: hahha :hah:
Chodzisz na browara mowisz? Pewnie gdzies sie chowasz po dziurach zeby wypic jednego browca, bo jak cie matka albo sasiadka zobaczy to bedziesz mial kare na kompa xD.... zal kozak przez neta; real przestraszony gowniarz... Pozrdo saSUKO!!

ex0n
29-11-2007, 22:25
Panowie to nie jest temat na takie wiadomości! od tego są PW.. :offtopic:

Jeszcze jeden post nie związany z tematem i posypią się warny..!!! :shoot:

RK_Shadow
19-01-2008, 16:36
Hmm ale jeśli się dobrze zastanowić, i że na innych planetach mogą być IDENTYCZNE formy życia, to może oznaczać że mogą być wśród nas, bo skoro identyczni do nas, to jak rozróżnić człowieka od kosmity? Możemy sobie nie zdawać sprawy że mieszkają wśród nas, o.O ale jeśli to my bylibyśmy pierwsi, pewnie uznali by nas właśnie za UFO, i rozpętała by sie wojna, myśle że jeśli istnieją to napewno dobrze że są miliony lat świetlnych stąd, bo człowiek niszczy to czego się boi. Ja myślę że mogą istnieć, ale nikt nie ma pewności :roll:

Wujek_samo_Zło
23-01-2008, 22:30
Kosmici, ciekawe trudno powiedziec czy kiedy kolwiek spotkamy ich an naszej planecie czy tez nie moze tak moze nie ale fajny temat. ps nie ogldaj tyle filmów bo to mózg lasuje :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

8s' Shogun
01-02-2008, 22:14
na maxiorze jest Sekcja zwłok domniemanego UFO'ludka, przyznam że wygląda to dość przekonywująco...

Eragon
09-02-2008, 12:36
na maxiorze jest Sekcja zwłok domniemanego UFO'ludka, przyznam że wygląda to dość przekonywująco...

Aż zabardzo.. :/
Nie wiem czemu administracja zgodzila sie na zmieszczenie tego "filmiku".

Procek
09-02-2008, 15:22
Eragon Dodaj Ten Filmik z Sekcji xD polewa z UFFO ;)

FrEeqO
17-02-2008, 18:37
Nie ma 9 planet. Jest 8. Pluton już się nie wlicza. :| :->

tombcio
17-02-2008, 19:07
Ja myśle że ufo istnieje i to nawet nie tak daleko :D A tak po za tym to w o oni grają jak są o kilka milionów lat świetlnych dalej (może grają w cs 160.5 na DirectX 1000) Ps oglądałem kiedyś taki film na jakimś programie o ufo i tam była jedna taka akcja jak wojsko znalazło jakaś kapsułe. Nagrywane to było na komie.

czesio7
03-03-2008, 15:58
No przecież że UFo istnieje, to moi koledzy z paki znamy się od piaskownicy

jackal
21-04-2008, 22:32
to jest bezsens ;p jakby byli to bysmy wiedzieli o tym ;p tez cos podejrzewam ze to wojsko i nasa cos kombinuje a my nieiwemy ... ogkladam Discovery i leci o Rosswel i sa zeznania swiadow i wszystko jest opisane ale inni wymiguja sie ze to balon meteorologiczny ;/ to nie prawda moim zdaniem

smok631
05-09-2008, 17:52
chca nas wystraszyc i tyle wszystko idzie do konca swiata wiem swoje ;-)