PDA

Zobacz pełną wersję : Co brać Xboxa 360,Nitendo Wii czy Playstation 3 ??



tombcio
08-11-2008, 17:09
Co według was najlepsze? Co wybierać?
Moje zdanie.
Xbox 360
+Ah te gry.Największy arsenał fajnych gier
+Ah te "kopie zapasowe"/color]
[color=green]+Ah ta cena
+Bdb grafika
+Bardzo dużo ludzi na xbox live gold oraz siver
+Cena
-W starszych wersjach z funkcją podgrzewania
-Opłaty za xbox live gold 100zł/rok
-Od 19 listopada "dopiero" możliwość zgrywania gier na dysk
+- Napęd dvd-dl
Nitendo Wii
+Bdb zabawa wiilotem
+Brak opłat za granie w sieci
+Dużo jrpgów
+Ah te "kopie zapasowe"/color]
[color=green]+Możliwe granie w gry z Gamecube ?
-Grafika
Playstation 3
+Brak opłat za granie w sieci
+Najlepszy sprzęt wśród next-genów
+Grafika podobna do xboxa 360 (w niektórych grach lepsza w niektórych gorsza )
+Możliwość zgrywania gier na dysk
+Możliwe granie w gry z PS 2
-Ah te "kopie zapasowe".Nie da się uch uruchomić a nawet jeśli to napęd
-Programiści nie umieją zrobić gry na tak zaawansowany sprzęt
-Mało gier większość jest też na Xboxie
+- Napęd Blu-ray
Proszę o opinię ja teraz się wacham między X360,a Wii.
Moja nadzieja na PS 3 minęła z chwilą FF XIII na X360, Killzona 2 oraz MSG 4 nie trawie. No może jeszcze GOW 3 mnie by trochę przytrzymał przy ps 3

baku
08-11-2008, 17:16
Ja bym wybrał Xbox 360 :-P

Ma szybki trzyrdzeniowy procesor :-D

Nie da się zaprzeczyć, że konsola Xbox 360 jest naprawdę bardzo dobra. Generuje znakomity obraz, świetny dźwięk, działa szybko i jest wygodna. Zupełnie jak Windows ładny szybki i zawodny .. :-P

Tylko ma złą wadę, że szybko się przegrzewa .. :?

tombcio
08-11-2008, 17:21
Ja bym wybrał Xbox 360 :-P No chcę go wziąć

Ma szybki trzyrdzeniowy procesor :-D A ps 3 ma 8 rdzenie ;] Ale korzysta z trzech.

Generuje znakomity obraz, Paleta kolorów troch gorsza od ps3
świetny dźwięk, Nie mogę powiedzieć bo jak grałem to miałem słuchawki w uszach ;]

działa szybko i jest wygodna. No może poza doczytywaniem tekstur w gta 4 ale po 19 to się zmieni ;]

Zupełnie jak Windows ładny szybki i zawodny .. :-P Widać pomysł Billa ;]

Tylko ma złą wadę, że szybko się przegrzewa .. :? Przy najnowszych płytach "Falconach"* o wiele mniej.

* Bez skojarzeń

baku
08-11-2008, 17:26
No dlatego pisze bierz, X360 :-P

Haszcz
08-11-2008, 17:34
Tombcio mówisz mało gier na Ps3 ? a Pamietasz ile kiedys gier wychodziło na xboxa - prawie nic i to same gówna.. ps3 sie dopiero rozkreca - Killzone2 , Gran Turismo 5 ;] i inne zniszczą reszte na xboxa

P.S widać tombcio , że sie na tym gówno znasz.. Kupujesz chociaż PSX extreme czy Neo ?

ja w konsolach siedze od takiego malego brzdąca , pociskującego w Crasha na ps1 i chowającego sie za fotelem , gdy grałem razem z wujkiem w Rezident Evil czy Silent Hill

tombcio
08-11-2008, 17:51
Pisać nie lubię klimatu Killzone ;]


ja w konsolach siedze od takiego malego brzdąca , pociskującego w Crasha na ps1 i chowającego sie za fotelem , gdy grałem razem z wujkiem w Rezident Evil czy Silent Hill No co ty ? Też miałem PS1, powiem tylko że nigdy nie zapomnę klimatów FF. A ja jestem z komputerami od małego i co ?? Jak miałem 3 lata pykałem na admidze w lemingi.


P.S widać tombcio , że sie na tym gówno znasz.. Kupujesz chociaż PSX extreme czy Neo ? Kupowałem PSX , tylko teraz kupuje coś innego

Tombcio mówisz mało gier na Ps3 ? Według mnie jak na razie mało. Nigdy nie powiedziałem nie ps3, ale wielkim minusem jest dla mnie że na razie nie można uruchomić kopii zapasowych, nie mam kasy tyle na same orginały . Bardziej czekam jak wyjdzie ps 4 może wtedy się na niego skuszę, albo kupię za rok ps 3 ;]

Haszcz
08-11-2008, 18:04
Mój stary sie napalił na F1... więc kupi ps3 za jakiś max miech.. i kiere
Ja na tym tylko skorzystam , bo sie nie bede musial dokladac do ps3.. a na gry to hmm mikołaj idzie ;]

Mardog
08-11-2008, 18:55
Playstation 3 jakoś mam do tego zaufanie, grałem na tym od "małego" w tekena czy crasha ^^ i teraz też wolę ps3

tombcio
08-11-2008, 19:58
grałem na tym od "małego" w tekena czy crasha ^ Te dwie gry będą też na x360 ;]
A teraz się trochę zastanawiałem nad duetem X360 i Nintendo wii.
X360 dla tych kilku gier np. Fable 2.
A Wii dla dobrej zabawy.

Mardog
08-11-2008, 20:24
A Wii dla dobrej zabawy.
Ja ci powiem ze grałem na Wii fajna zabawa.
Poczekaj aż wyjdą do wii buty cos jak te piloty, czytałem o tym gdzieś na necie
Wtedy żeby sie poruszyć będziesz musiał chodzi wyczes ^^

Kali
08-11-2008, 20:46
Ja polecam PS3. Grałem kilka razy na nim i naprawde fajna grafika i ogólnie spox. Jak narazie to nie ma jakiejś dużej ilość gier, ale za niedługo zaczną wychodzić.

tombcio
08-11-2008, 20:48
Ja polecam PS3. Grałem kilka razy na nim i naprawde fajna grafika i ogólnie spox. Jak narazie to nie ma jakiejś dużej ilość gier, ale za niedługo zaczną wychodzić. A ma x grałeś ??

Kali
08-11-2008, 20:51
Tylko raz. Nawet fajnie, ale jakoś zawsze wolałem PS.

19Br@ini@C96
21-11-2008, 22:43
PS3 ja mam PS2 ale grałem pare razy u kolegi spoko a na XBOX360 grałem w FIFE ja w sumie to bym wzioł PS3 ale takto to bym się musiał jeszcze długo pozastanawiać

Eragon
22-11-2008, 12:03
Tombcio mówisz mało gier na Ps3 ? a Pamietasz ile kiedys gier wychodziło na xboxa - prawie nic i to same gówna.. ps3 sie dopiero rozkreca - Killzone2 , Gran Turismo 5 ;] i inne zniszczą reszte na xboxa

P.S widać tombcio , że sie na tym gówno znasz.. Kupujesz chociaż PSX extreme czy Neo ?

ja w konsolach siedze od takiego malego brzdąca , pociskującego w Crasha na ps1 i chowającego sie za fotelem , gdy grałem razem z wujkiem w Rezident Evil czy Silent Hill

PS3 już przegrało wojnę z Xboxem360. Nawet prezes sony to przyznał już ponieważ drastycznie ceny obniżają byle tylko coś sprzedać...


ja w konsolach siedze od takiego malego brzdąca

zupełnie jak ja, od małego siedze na PS, ale mimo wszystko na pierwszy rzut oka widać, że Xbox360 mimo swojej wiekowości wali PS3 na łeb. Za równo pod względem grywalności jak i funkcjonalności. Sam sobie obiecałem, że jak tylko wyjdzie następca Xboxa360, to go zakupie. Ale na to mi przyjdzie poczekać parę lat, ponieważ Xbox nadal trzyma się dobrze i pozostaje najlepiej sprzedającą sie konsolą.(także w Japoni!).


A ps 3 ma 8 rdzenie ;] Ale korzysta z trzech.

I co im z tych ośmiu rdzeni, skoro ŻADNA gra nie wymaga tylu.. wdg mnie to się przyda dopiero za następne 4-5 lat. Jak narazie to było wywalenie kasy w błoto. Zamiast 8 rdzeni mogli dać jeszcze większy dysk.


ps3 sie dopiero rozkreca - Killzone2 , Gran Turismo 5 ;] i inne zniszczą reszte na xboxa

Szkoda, że ja narazie wszystkie gry okazują się nie wypałem, pośledź ostatnie wyniki sprzedazy gier na ps3, które miały zdetranizowac Gears of War2, czy Halo3. Little Big Planet, która miała zapewnic wygraną PS3 w walce konsol okazało się grą przeciętną..
słabo się sprzedaje, a przypomne Ci że W dniu premiery Halo3 sprzedało się w rekordowych sumach...

Zobaczymy jak potoczy się los Killzone'a 2 i Gran Turismo, ale mając za konkurenta Gears of War2, i bodajże GIRD'a nie wróże im dobrej przyszłości.

[ Dodano: 22-11-08, 12:15 ]

Tylko raz. Nawet fajnie, ale jakoś zawsze wolałem PS.

Podobnie jak i ja, zawsze byłem zwolenikiem PS, ale nagle przeszedłem na stronę Xboxa..
Ludzie się zmieniają.. :)

tombcio
22-11-2008, 13:07
Little Big Planet, która miała zapewnic wygraną PS3 w walce konsol okazało się grą przeciętną.. Ta gra sprzedaje się tylko dlatego że jest dodawana do każdej konsoli, przyznam gra nawet fajna grafika 2.5d, ale xbox już przygotowuje swoje grę podobną do niej ale w 3d; ]
bodajże GIRD'a nie wróże im dobrej przyszłości. Grid jest na wszystkich konsolach chyba x360 ma forze a niedługo będzie 2

Podobnie jak i ja, zawsze byłem zwolenikiem PS, ale nagle przeszedłem na stronę Xboxa..
Ludzie się zmieniają.. :)Ja też byłem jego zwolennikiem.
Zobaczymy jak potoczy się los Killzone'a 2 W ten sam dzień co ma wyjść killzone 2 wychodzi dodatek do gta 4 tylko dla x360 ;]



P.S. Najważniejsze co zdeklasowało ps3 to chyba wiadomość o wyjściu FF XIII na PS 3, co było moją ostatnią nadzieją na tą konsole (może jeszcze GOW3[Nie mylić z Gersem ]i Killzone 2).Dodam jeszcze że np. Lost Odysey jest na 4 dvd i można normalnie grać.

Shadi
28-01-2009, 15:07
grałem na tym od "małego" w tekena czy crasha ^ Te dwie gry będą też na x360 ;]
A teraz się trochę zastanawiałem nad duetem X360 i Nintendo wii.
X360 dla tych kilku gier np. Fable 2.
A Wii dla dobrej zabawy.
Myślimy podobnie tylko skąd wziąć kasę na gry
Xbox 360 premium=1049zł+Wii=889zł=1938zł+3gry na xboxa od 219 do 139 najnowsze=jakieś 2595+2 na wii od 100 do 189 =2973
Za to da się kupić ps3 z kilkoma grami

tombcio
28-01-2009, 18:17
grałem na tym od "małego" w tekena czy crasha ^ Te dwie gry będą też na x360 ;]
A teraz się trochę zastanawiałem nad duetem X360 i Nintendo wii.
X360 dla tych kilku gier np. Fable 2.
A Wii dla dobrej zabawy.
Myślimy podobnie tylko skąd wziąć kasę na gry
Xbox 360 premium=1049zł+Wii=889zł=1938zł+3gry na xboxa od 219 do 139 najnowsze=jakieś 2595+2 na wii od 100 do 189 =2973
Za to da się kupić ps3 z kilkoma grami
A ty czytać umiesz " zastanawiałem " ?? I od kiedy x360 premium kosztuje 1049zł, a mogę kupić za 950 zł u do tego z przeróbką, a i tak na oryginałach nie będę grał

Reidak
06-02-2009, 22:08
PS 3 polecam kumpel ma

-Pad nie ma kabla
-mozna sciagac gry
-szukac np: w Google czegos
-wogule jest fajne

(naprawde mój kumpel moze szukac rzeczy na necie i takie tam)


PS3 to komputer w ciele PlayStation

Najlepsze w Padzie ze nie ma kabla a jak sie nie gra to mozna go naładowac kolega mi powiedział ze 15minut ładuje i mu stracza bateria w Padzie na 2dni


Polecam PS3(ja ma PS2 tez dobre)

[ Dodano: 07-02-09, 11:36 ]



grałem na tym od "małego" w tekena czy crasha ^ Te dwie gry będą też na x360 ;]
A teraz się trochę zastanawiałem nad duetem X360 i Nintendo wii.
X360 dla tych kilku gier np. Fable 2.
A Wii dla dobrej zabawy.
Myślimy podobnie tylko skąd wziąć kasę na gry
Xbox 360 premium=1049zł+Wii=889zł=1938zł+3gry na xboxa od 219 do 139 najnowsze=jakieś 2595+2 na wii od 100 do 189 =2973
Za to da się kupić ps3 z kilkoma grami


Shadi ma racje kumpel kupił PS3 za 1500zł w tym dwie najnowsze gry

tombcio
13-02-2009, 20:43
PS 3 polecam kumpel ma

-Pad nie ma kabla
-mozna sciagac gry
-szukac np: w Google czegos
-wogule jest fajne

(naprawde mój kumpel moze szukac rzeczy na necie i takie tam)


PS3 to komputer w ciele PlayStation

Najlepsze w Padzie ze nie ma kabla a jak sie nie gra to mozna go naładowac kolega mi powiedział ze 15minut ładuje i mu stracza bateria w Padzie na 2dni


Polecam PS3(ja ma PS2 tez dobre)

[ Dodano: 07-02-09, 11:36 ]



grałem na tym od "małego" w tekena czy crasha ^ Te dwie gry będą też na x360 ;]
A teraz się trochę zastanawiałem nad duetem X360 i Nintendo wii.
X360 dla tych kilku gier np. Fable 2.
A Wii dla dobrej zabawy.
Myślimy podobnie tylko skąd wziąć kasę na gry
Xbox 360 premium=1049zł+Wii=889zł=1938zł+3gry na xboxa od 219 do 139 najnowsze=jakieś 2595+2 na wii od 100 do 189 =2973
Za to da się kupić ps3 z kilkoma grami


Shadi ma racje kumpel kupił PS3 za 1500zł w tym dwie najnowsze gry
W x też jest pad bez kabla, na ps3 nie da się piracić. A za x360 z dwiema najnowszymi grami zapłacić można 699 zł, wiem bo kuzyn kupił i to bez żadnych promocji ;]

Shadi
16-02-2009, 19:57
Nowy czy na allegro?

tombcio
17-02-2009, 19:50
Nowy czy na allegro? Nowy, przed świętami widziałem jeszcze za 599 zł z dwiema grami..

Eragon
20-02-2009, 13:13
Z tego co czytałem Killzone 2 osiągnie niemal pewny sukces, gra jest ponoć niczego sobie, i stoi na poziomie Gears of War, lub nawet wyżej.. Zobaczymy ile w tym prawdy. Oglądałem trailer God od War 3, i też jestem pod niemałym wrażeniem, te 2 gry mogą trochę zachwiać równowagę która teraz panuje między X-box'em 360 a PlayStation 3.

Grał ktoś w Killzone'a 2 i mógłby się podzielić wrażeniami z rozgrywki?

fobar
03-03-2009, 19:55
E tam x360 najlepszy :D wygodny pad konsola fajowo wyglada i duuuzzzzoooo gier na nia a tylko okolo 1000zl za przerobonego liva to nie tak duzo :)

Aiz
03-03-2009, 20:00
Ale w x360 za internet trzeba płacić a w ps3 można podpiąć. Pad do ps3 również jest wygodny. Propo Killzone 2- Świetna gierka, grałem w demo i myślę nad kupnem pełnej wersji.

Shadi
03-03-2009, 21:41
Po za tym poco kupować przeróbki skoro x z 60gb na dysku twardym kosztuje niecałe 900.
Ja tam zainteresowałem się legendom zeldy.Więc jeśli konsola to wii.

Hemik
04-10-2009, 10:01
POLECAM Nitendo Wii grafika slaba ? wiem ze slaba ale takich jaj jakie mozna robic na wii to nie ma nigdzie z kumplami przy piwie, z dziewczyna z bratem z kim chcesz tenis "bejsbol", golf normalnie tego sie opisac nie da co potrafi taki Wii pad ;D

neU
04-10-2009, 13:08
Wii jest dobre jak człowiek sobie może pozwolić kasę na pierdoły wydawać ; )

Wii jest konsolą, która można podarować dzieciakowi na gwiazdkę. Dla prawdziwych graczy tylko i wyłącznie PS3 albo X360. Sam posiadam X360 i jestem z tej konsoli bardzo zadowolony.

Hemik
04-10-2009, 18:25
Tak zgodze sie z Toba ale ... poco Ci komputer ? przeciez te gry co na Xboxa wezmiesz poleca na kompa... a co za problem padzika podpiac i grac ? albo na klawi ? to ma byc dodatkowa zabawa a nie dodatkowy "komputer" dokupic ramy krt graficzna z silencerem procek i smigamy :}

neU
04-10-2009, 19:42
yyy... 70% gier na Xboxa nie wyszła na PC... więc jak Ty chcesz grać w takie tytuły jak Halo, Forza i dużo można by tu jeszcze napisać. ehh... zresztą głupi przykład : widziałeś FIFE10 wersje konsolową i PC'tową - to tak jakbyś grał w FIFE 2015na konsoli a 2005 na PC ; ). Prawda jest taka, że już większość producentów gier (takich jak np. EA) ma wyj****e na PC, bo po co godzinami tworzyć piękna grafikę jak i tak 90% ludu będzie grało na piratach ;] Wolą chłopaki się skupić na konsolach - bo tam zyski będą mieli ogromne ; )

Fakt faktem, że konsole xbox360 są przerabiane, i ludzie piracą - jednak jest to znane tylko w środkowej europie (polska, ukraina, rosja itp) i mam nadzieje - że to w końcu zaczną zwalczać.