PDA

Zobacz pełną wersję : Polska piłka a europejskie puchary...



I am what I am
29-12-2006, 14:06
Kurde widzicie co to się porobiło :-| jakiś czas temu to chociąz Wisła toczyła pamiętne mecz z Parmą, Lazio czy Schalke :roll: To było coś....a teraz to żenada :-x Nie widze żadnej polskiej drużyny która by mogła coś ugrać :cry: Wisła robi sobie kadre 35 osobą, ściąga zawodników i treneró nie wiadomo skąd, i co z tego jest....nic. Tym bardziej nie widze już innych polskich drużyn. Nie dość że poziom spadł ze słabego na jescze słabszy to się jeszcze syf robi...tzn sprzedawanie meczów itp. Poprostu żenada :evil: Co wy sądzicie :?: jest jakaś noramalna drużyna jeszcze w Polsce :?:

Bam
29-12-2006, 14:41
jedyną normalną drużyną w Polsce są "WOLNI Kłaj". Co prawda nie wygrywają każdego meczu ale mają dobrych zawodników :-P Nie sprzedają meczów i to jest duży + :-) tylko szkoda że spadli do B klasy.
A mieli szansze na mistrza Polski :mrgreen:

a tak nawiasem to Polska piłka jest troche zacofana i dla tego nie ma drużyny która powalczyła by w pucharze UEFA i w ogule :-P

prezes12
29-12-2006, 15:34
Orange Ekstraklasa jest chyba jedna z najbardziej skorumpowanych lig w europie... :-D Ale tak jest .....jak wszedzie rzadza znajomosci i układy.... kto ma kase ten rzadzi....
Dobrze ze chociaz mamy w reprezentacji trenera z prawdziwego zdarzenia ....
Jedyny ktory patzry na zawodnikow pod katem umiejetnosci
A takie mecze jak Wisła - Parma /Lazio to jak narazie przeszłosc... bo nie widze zebysmy w krotkim czasie widzieli takie mecze naszych druzyn z takimi dobrymi zespołami ... chyba ze charytatywne :-D

Andri99
29-12-2006, 19:00
Powiem tak polska pilka w eropie jest oceniana jako zla pilka korupcja i ogółem zaden klub dawno nie awasowal do rozgrywek grópowych ligi mistów przypominaja czasy widzewa łodz 20 lat temu jak gral ale tez nic niepokazal. Wieże w wisłe Kraków ze wkacu sie zmobilizuje i wejdzie do grópowych rozgrywek ligi mistrzów. Ale Mysle o moje druzynie czyli Wolni kłaj Juniorzy przydalo by awasowac do b-kalsy bo mamy od tego roku juniorow i idzie nam dobze 3-miejsce jak narazie ale chłopaki sie zmotywuja i razem awasowujemy do b-klasy>:P

dr4gon
30-12-2006, 00:44
mnie też Wisał zaczeła troszku denerewować :-( ale powiem że za to naszej reprezentacji idzie zarąbiśce :mrgreen: piękny mcze z portugalią nat na kompie go mam :-P a jak nie piłka nożna to może trzeba zacząć oglądać polskich siatkarzy :-P

Jack Sparrow
06-01-2007, 14:35
A mnie Wisła juz Dawno zaczeła Denerwowac . Niee przepadam za Polską Piłką Nieestety Ale Jakos Mnie Oni Przerazają :shock:

Batman
10-03-2007, 19:55
Z polskiej ligi nie przepadam za drużynami wole jednak proffesionalną piłke np. hiszpańską, włoską czy angielską :cool: W hiszpani kibicuje Realowi Madryt zawsze byłem za realem we włoszech kibicuje Interowi Mediolan i W końcu moja ulubiona drużyna z angli MENCHESTER UNITED :hihi: