PDA

Zobacz pełną wersję : Barack Obama - Nowy Prezydent USA



krystian20
06-11-2008, 19:17
Jak mówia polskie stare przepowiednie,
jeżeli Czarny Prezydent wstąpi na Tron to w jego Kadencji bedzie
koniec swiata?. Ale kto w to juz wierzy.

Ja osobiscie ciesze się że maja oni nowego prezydenta nie wiem co bedziemy z tego mieli:) sie okaże :]

neU
06-11-2008, 19:19
mozliwe ;]
http://cs-portal.net/forum/viewtopic.php?t=6225

Eragon
07-11-2008, 09:33
Obama czy Bush - jeden ch***, wszyscy są tacy sami.
Obama będzie kontynuwował politykę Busha wobec Polski, więć nic się nie zmieni w naszych stosunkach.

Mariosz
07-11-2008, 09:36
Co do przepowiedni to Nostradamus mówił o Papieżu, a nie o prezydencie :-) Poza tym koniec świata może nastąpić w każdej chwili, więc zawsze bądź przygotowany :-)

Mardog
07-11-2008, 19:33
A ja myślę, że jednak stosunek wobec polski sie zmieni, oby w ta dobrą stronę.
Eragon no ja niewiem czy jeden chu*** z tymi prezydentami gdyby nie bush to by niebyło takiego konfliktu w kazahstanie itd.

Seele ^
09-11-2008, 23:41
a dla mnie ten barack obama to al-kaida, jichad, islam, allach i *** wie co jeszcze....

a świat i tak padnie w 2012 ;p

Kali
09-11-2008, 23:43
a świat i tak padnie w 2012

A skąd takie info? xD







aaaaa już wiem Euro w Polsce i Ukrainie xDDDDD :what:

Seele ^
10-11-2008, 00:09
a świat i tak padnie w 2012

A skąd takie info? xD







aaaaa już wiem Euro w Polsce i Ukrainie xDDDDD :what:

nieee....przepowiednie ludzi z czasów teraźniejszych, kalendarz inków, kalendarz majów oraz przepowiednie egipskie


wszystko zaplanowane na koniec roku 2012



więc grajcie w cs'a puki możecie, *** ze szkołą xD

Eragon
10-11-2008, 08:23
A ja myślę, że jednak stosunek wobec polski sie zmieni, oby w ta dobrą stronę.
Eragon no ja niewiem czy jeden chu*** z tymi prezydentami gdyby nie bush to by niebyło takiego konfliktu w kazahstanie itd.

ahahha w Kazahstanie, ahhahahaahah, Lepiej trochę sie do ucz.

[ Dodano: 10-11-08, 08:25 ]



a świat i tak padnie w 2012

A skąd takie info? xD







aaaaa już wiem Euro w Polsce i Ukrainie xDDDDD :what:

nieee....przepowiednie ludzi z czasów teraźniejszych, kalendarz inków, kalendarz majów oraz przepowiednie egipskie


wszystko zaplanowane na koniec roku 2012



więc grajcie w cs'a puki możecie, CENZOR ze szkołą xD

21 grudzień.. :)

Szkoda, że nie wierze w takie bzdury, jak można wierzyć Majom, i ich kalendarzowi, skoro oni sami siebie zniszczyli. Nie wierzyć fanatykom(Majowie własnie nimi byli).

Kali
10-11-2008, 09:00
Eragon pocieszyłeś mnie xD

Seele ^
10-11-2008, 11:41
Majowie sami siebie zniszczyli? Oj jak mało wiesz....

Majowie obliczyli datę katastrofy na ziemi, identycznej która zbliża się w 2012. Katastrofa która ich spotkała, zniszczyła ich cywilizacje, tak jak zniszczy naszą...

Ml0dy
11-11-2008, 22:11
Ciekawe jak to będzie, kula wybuchnie? :P Wracajać do tematu, ja nie interesuje sie sprawi zza granicy, wiec nie ma to najmniejszego wplywu. Troche slabo, ze on jest taki mlody. Wedlug mnie nie ma doswiadczenia.

Seele ^
11-11-2008, 22:44
kula wybuchnie, chyba w twoich majtach xD

pola magnetyczne ziemi ulegną zmianie poprostu, a jak nie wiesz co to oznacza, to poszukaj w google: rok 2012 przepowiednie

Ronnie
11-11-2008, 22:55
ahahhahah kula wybuchnie prędzej słońce przestanie świecić i wybuchnie :]

Kali
11-11-2008, 22:58
DobRa co ma być to będzie i nie rubcie już OT xD :-P . Tylko o obamie gadajcie ;-D

neU
12-11-2008, 15:24
ze tak powiem

Co ma być to będzie -- kręcić beke zawsze będę ;D

Ila jaj ma obama?

ObaMa

Jak się będzie nazywał biały dom?

Barak Obamy ;]


I jeszcze to
http://i35.tinypic.com/2ccm3yx.jpg

M@$SA
12-11-2008, 15:55
Co wam powiem, to wam powiem, ale wam powiem
Obama nie nadaję się na prezydenta takiego kraju jak USA
moze powiniej spróbować jako prezydent San Marino?
za młody jest

Eragon
12-11-2008, 16:14
Majowie sami siebie zniszczyli? Oj jak mało wiesz....

Majowie obliczyli datę katastrofy na ziemi, identycznej która zbliża się w 2012. Katastrofa która ich spotkała, zniszczyła ich cywilizacje, tak jak zniszczy naszą...

Majowie poprzez składanie ludzi w ofierze, i dyskrimanację ze względów przynależnosci do poszczególnej kasty doprowadzili do wojny domowej, po której się nie podnieśli. Potem z łatwością Hiszpanie(bądź Francuzi, a może nawet Portugalczycy) ich podbili.
A wszystko przez ich fanatyczne oddanie religi. Składanie TYSIĘCY ludzi w ofierze(w XII wieku, ich miasta liczyły po 100-170tys mieszkanców, podczas gdy Paryż, czy Londyn po 30tysięcy)

p.s. seele, nie jest to moja dziedzina. Ale nie można wierzyć fanatykom. Którzy zabijali z przyjemnością.

[ Dodano: 12-11-08, 16:16 ]

kula wybuchnie, chyba w twoich majtach xD

pola magnetyczne ziemi ulegną zmianie poprostu, a jak nie wiesz co to oznacza, to poszukaj w google: rok 2012 przepowiednie

Tak mówią, ale tego się nie da naukowo udowodnic. A w mity o skończeniu świata nie ma co wierzyć. Selle mozemy sie zalozyc o piwo że koniec swiata nie nastąpi. jesli Ty wygrasz.. no coz.. napijemy się w lepszym swiecie. Jezeli ja to sie ustawimy i podyskutujemy.. :P

Dodam ostanie moje slowa, Jedyna przepowiednia w ktorą wierze, to proroctwo Nostrodamusa. Bo do tej pory wszystkie jego przepowiednie się spełniały.

M@$SA
12-11-2008, 16:28
Eragon, i ty mi mówisz, że mam male IQ
tu się piszę na temat Baracka Obamy, a nie Końca świata

neU
12-11-2008, 16:28
z tego co ja czytałem, to co 9,5 tys lat Słońce zmienia swoje pole magnetyczne. O czym słyszy się coraz częściej w tv (globalne ocieplenie). I ja jeszcze czytałem. że mogło kiedyś być tak, że to już się kiedyś wydarzyło, dlatego starożytni maje nas o tym ostrzegają, tak samo egipcjanie. Ponoć pod jedną z piramid kryje się legendarny labirynt, w którym są zamieszczone informacje już od Adama i Ewy. Labirynt doprawadzić ma nas do grobowca jakiegoś tam faraona, gdy go w prawidłowy sposób otworzymy, mamy tam znaleźć coś, co pozwoli nam obronić naszą cywilizacje.
:cool:

Jeżeli kogoś zaciekawiłem :-P to więcej możecie poszukać wpisując w google hasło

Projekt Cheopsa

Sorry za lekki OT, ale dyskusja trwa ;]

M@$SA
12-11-2008, 16:30
,
tu się piszę na temat Baracka Obamy, a nie Końca świata
NeU, Patrz wyżej
ale projekt ciekawy

Kali
12-11-2008, 20:21
Jak się będzie nazywał biały dom?


Słyszałem, że czaRny dom xD :evil:

Ronnie
12-11-2008, 20:24
To skoro jesteśmy przy tym temacie polecam film Jądro Ziemi(s.f.) ;-)
Jest związany z polem magnetycznym ziemi i biegunami magnetycznymi oraz jądrem jak sama nazwa wskazuje

baku
12-11-2008, 20:24
Słyszałem, że czaRny dom xD :evil:


To źle słyszałeś :-)
Nie wiem co w tym śmiesznego http://amxx.pl/images/smiles/sweatdrop.gif

Jesteś rasistą ?

Kali
12-11-2008, 20:44
Jesteś rasistą ?

Bez przesady

A czarny dom słyszałem w Szymon Majewski Show xDD :-P

Eragon
12-11-2008, 20:48
Eragon, i ty mi mówisz, że mam male IQ
tu się piszę na temat Baracka Obamy, a nie Końca świata

Jakbys nie wiedzial, koniec swiata ma wiele wspolnego z nowym prezydentem.

massa, nie przebijesz mnie zadnym tekstem, jestes gorszy niz beznadziejny, i idz wkoncu z tego forum. Nie pisz lepiej nic. Bo sie pogrązasz, przeczytaj wszystkie posty to bd. wiedziec ze to co pisalem ma wiele wspolnego z tym tematem. Pozdrawiam niedorajdo.

caNNaBisSss
13-11-2008, 09:07
haha xdd czarny doM ^^^ bd trzeba przEmalOwać ;]] :what: :hah:

Seele ^
13-11-2008, 16:33
ja cie przebije eragon....





pokrązasz

pogrążasz się xD

Ramalith
13-11-2008, 17:19
Szczerz to ja się bym tym końcem świata tak nie przejmował już końcem 2000 roku miał 1 nastąpić i co przeżyliśmy. Według mnie to ludzie sami siebie zniszczą w wyniku jakiejś wojny o charakterze globalnym, lub przez "zabawę w Boga" mam namyśli genetykę typu klonowanie nigdy nie wiadomo co z tego wyniknie, albo wielki zderzacz hadronów który na razie stoi. A co do Obamy to mam tylko nadzieje że nie będzie taki jak Bush i wszędzie widział zagrożenie i straszył wojną

19Br@ini@C96
22-11-2008, 14:43
gadajcie o Obamie a jak coś to ciekawe czy w niebie da sie grać w CS bo jak ma być koniec świata

[PL] Piter =]
25-11-2008, 14:46
Bialy dom będzie sie od teraz nazywał

Barak Obamy :D

edit by Eragon - było już.. czytaj wszystkie posty, następnym razem wyciągne tego konsekwencje.

cFaniak?
02-12-2008, 21:44
Mysle ze wybor Obamy to dobry wobor w kierunku zwalczania rasizmu.... -_-

diLL
08-12-2008, 00:19
Może nie zwalczania jak ty to powiedziałeś Rasizmu lecz sam fakt iż jest nowy prezydent daje dużo do namysłu . Przecież to Bush wysyłał Amerykanów na te wszystkie wojny etc. był znanym prezydentem,godziwym zaufania lecz trochę nierozsądnym. Dobrze,że wybrali nowego prezydenta ,wreszcie w USA przyszedł czas na "małe" zmiany.